Новий король?

0
68

Lamborghini Aventador V12 порівняли з електрокаром Porsche Taycan Turbo S в заїзді по прямій

Автожурналісти провели гонку на чверть милі між спорткаром Lamborghini Aventador SVJ з двигуном V12 і найпотужнішою версією електрокара Porsche Taycan Turbo S. У бензинового авто не було жодних шансів.

Останнім часом надзвичайно популярними стали заїзди по прямій між новими електрокарами і спортивними автомобілями з потужними бензиновими двигунами.

Найчастіше у таких заїздах беруть участь найпотужніші версії Tesla Model S і новий спортивний електрокар Porsche Taycan.

У одній з недавніх подібних гонок 835-сильна версія Model S P100D програла Lamborghini Huracan Performance, оснащеному 5,2-літровим V10.

На цей раз автожурналісти вирішили порівняти, хто виявиться швидшим на прямий – найпотужніший Porsche Taycan Turbo S чи Lamborghini Aventador SVJ з двигуном V12.

6,5-літровий атмосферний двигун італійського спорткара видає 750 к. с. потужності, розганяється від 0 до 100 км/год за 2,8 секунди, а його максимальна швидкість складає 350 км/год.

В той же час, двомоторна електрична силова установка Taycan Turbo S забезпечує 761 к. с. потужності і аналогічний час розгону 0-100 км/год.

Правда, маса електрокара Porsche становить 2370 кг, що рівно на 600 кг більше, ніж маса Lamborghini Aventador SVJ.

Попри це, Taycan здобув перемогу над Lamborghini у заїзді по прямій на ¼ милі, і не дозволив бензиновому суперкару вирватися вперед ні на одному з етапів гонки.