Почав продавати власні електрокари Huawei

0
745

Китайська компанія Huawei, як передусім відома своїми смартфонами та іншими гаджетами, почала продавати електричні автомобілі. Про це пише SCMP.

Зокрема, як зазначається в повідомленні, технологічний гігант телекомунікаційного обладнання продовжує шукати нові джерела прибутку після того, як торгівля смартфонами зазнала санкцій з боку США. Керівники Huawei заявили, що вироблені електромобілі зможуть допомогти компанії компенсувати падіння продажів смартфонів.

Модель електрокару SF5, спільно випущена Huawei та китайським виробником автомобілів SERES, є першим автомобілем, який офіційно увійшов до магазинів Huawei.

Електробензиновий гібрид оснащений системою HiCar на базі ПЗ HarmonyOS та має запас ходу 180 км у чистому електричному режимі та понад 1 000 км у змішаному режимі.

У Huawei заявили, що система HiCar дозволяє користувачам переключатися між різними програмами для мобільних телефонів та центральною панеллю керування автівкою, а також може підключати автомобіль до інших розумних пристроїв, таких як телевізори, кондиціонери тощо.

Як повідомлялося, адміністрація експрезидента США Дональда Трампа звинуватила Huawei у протиправному збиранні інформації про американські державні установи, компанії та громадян, що визнано шпигунством. Окрім Штатів, співпраця з Huawei у галузі розвитку мереж мобільного зв’язку та передачі даних нового покоління 5G повністю заборонена у Великій Британії, Швеції, Японії. У Франції введена часткова заборона.