У Британії тестують вуличні бездротові зарядки для електрокарів

0
374

Британська компанія Char.gy розпочала 12-місячне випробування бездротових зарядних пристроїв для електромобілів. Про це повідомляє The Sunday Times Driving.

Випробування проводитимуться на 10 електричних автомобілях моделі Renault Zoe, оснащених обладнанням для індукційної зарядки. Пластини в нижній частині автомобіля сумісні із бездротовим зарядним майданчиком, встановленим на паркувальному місці.

«Ця інфраструктура означає відсутність кабелю для зарядки – потенційно небезпечного для інших користувачів на дорозі та для дорожнього покриття», – заявили у компанії.

Сама ж зарядка активується лише тоді, коли над нею паркується електромобіль. Зазначається, що технологія для бездротової зарядки електрокарів була розроблена у співпраці між німецькою компанією IPT Technology та Університетом Ворика (Велика Британія).

«Це нове рішення для зарядки означатиме, що найближчим часом ті, хто не має доступу до зарядки авто у своїх гаражах, зможуть ефективно заряджати свої електрокари без кабелю прямо на вулиці», – додали у Char.gy.