АВТОМОБІЛЬНА СУМОЧКА

0
1204

Машина — це не тільки засіб пересування, а й місце, де проходить якась частина життя кожної з нас. У нашій улюбленій жіночій автівці все повинно бути під рукою, це як сумочка на колесах. У зв’язку з цим було б цікаво поговорити про те, що ж потрібно нам для повного комфорту, щоб нічого не забути і щоб усе завжди було під рукою. І говорити ми будемо не про аптечку і вогнегасник, а про ті речі, які створюють для нас комфорт і безпеку.
Нами був складений список таких речей. Насамперед у нашій автівочці повинна бути карта країни або міста, в якому ви часто буваєте, щоб не губитися по вуличках, або GPS-навігатор, який також допоможе вам дістатися до пункту призначення, також з ним можна поговорити і навіть посваритися, коли він веде не тим маршрутом.
Наступним пунктом у нашому списку буде буксирувальний трос. Він необхідний нам для того, якщо машинка показує свій характер і потрібна допомога буксируючого автомобіля, щоб відвести її до найближчої станції технічного обслуговування, або можна просто познайомитись з хорошою людиною, якщо дуже пощастить, і зав’язати стосунки.
Також невід’ємною частиною є автомобільна зарядка для телефону, щоб завжди бути на зв’язку і в курсі всіх подій, пліток.
Ліхтарик — нехай буде, а раптом у темний час доби треба буде підсвітити і щось знайти. Наприклад блиск для губ або туш для вій закотились десь під сидіння, і тут згодиться ліхтарик.
Валик під голову, якщо ви цілий день у дорозі, дасть вам можливість не думати про втому. Ще можна лягти за потребою в машині відпочити.
А ось найнеобхідніша деталь гардеробу для нашої жіночої автівочки — це запасна пара взуття, наприклад, якщо ви цілий день ходили на підборах на виставці, у музеї, презентації, ну чи просто були на дискотеці, то балетки або м’які тапочки вам точно не завадять.
Ще одна дуже важлива річ — це запасні колготки, зайвими вони для вас точно ніколи не будуть. Наприклад, ви прийшли на важливу зустріч і побачили стрілку на колготках… Що робити? Раптом ви згадали, що у вас у машині є запасна пара, це вас точно порадує.
Для того, щоб довести співробітникам ДАІ свою правоту, доречними будуть правила дорожнього руху, а, може, і вам вони будуть корисні, щоб згадати якусь інформацію.
Ну і останнім, заключним, пунктом у нашому списку буде складаний ніж з безліччю функцій, таких як штопор, ніж, викрутка. Як показує практика, із усього перерахованого найчастіше використовується саме штопор.
Так що, дорогі авто леді, прислухайтеся до порад і складайте свої. Керуйте із задоволенням та ніколи не забувайте про безпеку!
Ольга САЙКО