Найсильніший з-поміж автомобілів

0
1300

…Якщо ви живете в Техасі або проїжджаєте через Техас, і у вас є у кишені $32,000, купуйте один з швидкісних останніх пікапів – DINO SSAUR SHEVROLET SSR. Вони вже очікують на своїх власників.

Можна сказати, що з ним ви будете унікальним видовищем на гамірливих вулицях Чикаго, які нічого подібного не бачили… Навіть у часи Аль Капоне!

Та перш ніж придбати, відвідайте наш відомий музей динозаврів, де є величезний кістяк найбільшого динозавра, кістки якого були зібрані вченими.

Гаразд, перш ніж ви звикнете до пик викопних решток чудовиськ у Чикаго, ви можете спокійно придбати щось подібне в Техасі, DINO SSAUR SHEVROLET SSR, під капот якого хтось поставив щось жахливе на кшталт фільмів жахів.

З такою зубастою пащекою ви безпечно пересуватиметеся Українською околицею міста вітрів – Чикаго! І ви не тільки будете приголомшені рухом українського проспекту, але вас також зможе вразити парад застиглих посмішок безтурботних перехожих.

Проїжджаючи повз “Український культурний осередок” на проспекті Чикаго, ви могли б перелякатися не на жарт. Жовтощетинний підковоподібний демон натякне вам на прогулянку до Другого пришестя, де звуко-децибели його двигуна нагадають ревіння однотонного чудовиська зі стрічки «Парк Юрського періоду».

Шестилітровий V8 двигун та шестиступенева коробка передач забезпечують потужність у 390 коней для вашого швидкісного руху іншими вулицями Чикаго. Та будьте обачні: дорожня поліція не спить, у неї також є укус жовтих зубів з показами стрілки спідометра на швидкість, з якою ви маєте право їздити, і принаймні за 5 хвилин ви отримаєте штраф з п’ятизначною сумою, і це – не найгірший прогноз…

Тим не менше, найтаємничішою ідеєю конструктора є оболонка тіла звіра, під якою можна розмістити ґаджети SO2, що дають монстру, після вашої команди, можливість вивергати густі хмари диму з ніздрів на кришці, яка є вершиною задоволення – бачачи, що всі споглядають вас, а деяким вже запаморочило мізки…

Кому це необхідно? Ви не повірите, даруйте, але я теж не знаю…

Віктор ДИЗЕЛЬ,

«Українське Слово»

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here