Убивство Дизелів: інженера і двигуна

0
1190


(Закінчення. Початок у №14 від 04.04.2019 р. та №15 від 11.04.2019 р.)

Горкият дизелов двигател!Поганий дизельний двигун! Много ЗА и още повечеСРЕЩУ него!Багато «за» і ще більше «проти» нього! Четем пресата:Читаємо заголовки преси: «Германия поведе Европа към края на дизела.Німеччина привела Європу до кінця дизельного палива» /4 март 2018/.(4 березня 2018 р.).

«Ще забрани ли Германия дизела?Чи заборонить Німеччина?» (/25 септември 2018/.25 вересня 2018 р.).

«Германски съд забрани дизеловите автомобили в Берлин.Німецький суд заборонив дизельні автомобілі в Берліні» /9 октомври2018/.(9 жовтня 2018 р.).

«Още два големи германски града – Кьолн и Бон, подготвят забраната на дизеловите мотори.Два великі німецькі міста – Кельн і Бонн – готують заборону на дизельні двигуни» /8 ноември 2018/(8 листопада 2018 р.).

«Европа е концентрационен лагер, където налагат забраната на дизела!Європа – це концтабір, де забороняють дизельне паливо!» (/17 ноември 2018/17 листопада 2018 р.).

«Забраната на дизеловите коли постепенно обхваща цяла Германия.Заборона на дизельні автомобілі поступово охоплює всю Німеччину» (/3 декември 2018/3 грудня 2018 р.).

«Забраната на дизеловитемотори се прехвърля и на аутобаните /18 декември 2018/Заборона на дизельні двигуни також передається на мотоцикли» (18 грудня 2018 p.).

«Германският съд забрани напълно дизеловите автомобили.Німецький суд повністю заборонив дизельні автомобілі» /13 януари 2019/(13 січня 2019 р.).

… Звучи като диктора от документалните филмови кадри на сетните бойни комюникета на Вермахта при капитулацията на Берлин предЧервената армия. И отново, и отново,Знову і знову изникват въпросите – толкова ли, все пак, е страшно това, толкова добре познато на безброй колеги от бранша, автогориво?виникають питання до незліченних колег, що працюють у цій галузі: наскільки небезпечне це паливо? І чи це И толкова ли е важно?так важливо?

“Дали скоро пожарната команданяма да пристига с трамвая? Защото няма даима право да се движи със своите дизелови пожарни коли из градските квартали? – задава също своя риторичен въпрос към себе си и към нас популярният колега от “Дойче веле” Хенрик Бьоме. – Противниците на индивидуалния транспорт се мобилизират. Техният враге автомобилът. Те подеха дебат за фините частици, който спокойно може да бъде окачествен като истерия. 100 000 починали от дизела! Замърсени централни градски части! Автомобилът- масов убиец! Все повече съдилищавъвеждат заб”Як швидко приїде на місце події пожежна команда трамваєм? Бо ж вона не матиме права керувати своїми дизельними пожежними машинами в міських районах?” – ставить риторичне запитання собі і нам популярний журналіст з Deutsche Welle Генрік Боме. – Мобілізуються противники індивідуального транспорту. Їхній ворог – автомобіль Вони розгорнули дріб’язкову дискусію, яку легко можна описати, як істерію. 100 000 померли від дизеля! Забруднені центральні райони міста! Автомобіль – масовий убивця! Усе більше судів вводять заборони на рух дизельних авто, Брюссель запроваджує все суворіші граничні норми. Для автівок, у будь-якому випадку. Але це тільки початок. Дебати абсолютно не відповідали дійсності. Зараз ніхто не запитує, як і де встановлювалися засоби вимірювання. А в кожному місті вони розташовані по-різному, на різних висотах. Іноді в зонах зелених насаджень, інколи – на фасадах будівель. Іноді на них потрапляють сонячні промені, інколи – ні. рани за движение на дизелови автомобили, Брюксел пък въвежда все по-строги горни гранични стойности. За автомобилите във всеки случай! Но това е само началото. Дебатът скъса напълно с реалността. Вече никой не пита, дали измервателните станцииизмерват на подходящата височина и място. Те са разположени във всеки град различно. Понякога в зелените ивици, понякога по фасадите на сградите. Понякога са изложени на слънчева светлина, друг път не.Това заблуждава дори Меркел, която веднъж беше климатична канцлерка, веднъж автомобилна канцлерка, а сега използва трикове като автомобилните производители.Це навіть фальсифікує пані Меркель, яка колись була міністром довкілля, потім – міністром транспорту, і тепер використовує ті самі трюки, що й виробники автомобілів. Тя обяви, че ще промени законите така, че да не се стига до забрани за движение в градовете.Вона сказала, що будемо змінювати закони, що стосуються заборони міських перевезень. Ден по-късно заяви, че не можем да си играем с горните допустими стойности, защото това било европейскоправо.Через день сказала, що ми не можемо вільно поводитися з вищевказаними допустимими обмеженнями, бо цим порушуємо європейське право. Това – меко казано – “недоразумение”Це, м’яко кажучи, “непорозуміння” показва много добре, че всъщност никой не знае накъде сме се запътили…”дуже добре ілюструє, що ніхто насправді не знає, куди ми йдемо…”

Добре казано, хер Бьоме, наистина много се говори по смъртната присъдаДобре сказав гер Боме, що багато говорять про смертний вирок над дизела – издаванаи вече изпълняванадизельному двигунові, його (вирок) оголошують і тук-там по нашата планета.тут і там по всьому світові. Но всде окще не е мнотго ясно кое точно горивоще замениПроте незрозуміло, що саме замінить “мрлъсният дизел”.”брудне дизельне паливо”. Появиха се и нови технолотгии, които се опитват “да вкарат дизелаЗ’явилися також нові технології, які намагаються «поставити дизель в разрешенитев дозволені нормативрегулаторни рамки.ні рамки».

“Дизелът ще преживее ренесанс вне твърде далечно бъдеще, защото хората, които са карали такъв автомобили«Дизель ще переживе свій ренесанс у не надто віддаленому майбутньому, тому що люди, які керували такими автомобілями ще осъзнаят, че в същност са имали доста удобна шофьорска концепция.”зрозуміють, що вони насправді мали дуже зручну водійську концепцію.»

Това са думите на човек изключително дълбоко нагазил в тежките проблеми на коментирания по цял свят казус, човексът, който плаща 30-те милиарда долараЦе слова людини, що була глибоко занурена в суворі світові проблеми дизеля, людина, яка платить 30-мільярдні доларові штрафи і компенсаціїглоби и компенсации – главният изпълнителен директор на немската гига-компания Volkswagen, г-н Матиас Мюлер. – генерального директора гігантської німецької компанії Volkswagen, пана Маттіаса Мюллера.

Нямам представа какво бих могъл да кажа накрая като добре изградено мое мнение в случая… Най-добре е даизползувам богатия опита на президента Доналд Тръмп, който в мъгливите ситуации винаги дава най-точния отговор на въпроса “… и какво правим сега?”Я не маю уявлення, що тут можна, зрештою, сказати, чи добре вибудована моя думка в цьому випадку. Найкраще використовувати багатий досвід президента Дональда Трампа, який у непевних ситуаціях завжди дає найточнішу відповідь на питання «а що зараз робити?»

“Ще видим!””Побачимо!”, – кажуть казват Тръмп и ВашиятТрамп і твій кореспондент…кореспондент…

Климент Величков,Віктор Дизель,

“България Сега”, ЧикагоЧикаго

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here