Рекордна загибель на переходах у США

0
1154

Наприкінці березня цього року. стало відомо, що трагічний кінець життя серед пішоходів у США після фатального дотику до вулиць і автомагістралей, досяг рекордного максимуму. Головною причиною цієї похмурої картини, згідно з наступним аналізом, є те, що як водії транспортних засобів, так і пішоходи, використовують під час пересування свої мобільні телефони, а це на 4 000 відсотків (!) частіше, ніж у попередньому році.

Виявляється, у 2018 році в результаті дорожньо-транспортних пригод померло 6,227 пішоходів!

У доповідь Американської асоціації дорожнього руху США також підкреслюються міста, де ці нещастя стають найпоширенішими. Ось очікувані назви: Х’юстон і Маямі, а Джорджія є провідним штатом серед наступної п’ятірки «лідерів»: Техас, Арізона, Флорида, Каліфорнія. У цих державах існує також велика кількість як людських, так і автомобільних «спільнот». На цьому тлі звичка розмовляти по телефону на ходу є катастрофічною!

Ось послання від нашої чиказької газети до українців Америки та всього світу: «Просимо вас – НЕ РОБІТЬ ЦЬОГО, не розмовляйте по телефону на шляхах! Думайте про наслідки! Дякуємо».

Віктор Дизель,

Чикаго

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here