Це про Jaguar Land Rover!

0
305

Одним з найправильніших і найточніших суджень про компанію у сфері автомобільного космосу, що нас оточуює, це абсолютно серйозне, послідовне і точне завершення заключного етапу випробувань для кожного нового автомобіля.

Це стосується і Jaguar Land Rover!

У ці дні ми дізналися, що автомобіль, який вони готують як “Перлина 2019-го року”, всюдихід Defender, який до своєї офіційної появи просто подорожував світом для випробувань на безпечність. Його прем’єра відбудеться наприкінці року.

«До початку травня тестові прототипи пройшли 45000 індивідуальних випробувань у найекстремальніших точках планети, подолавши понад 1,2 мільйона кілометрів, добре справляючись з пустельними випробуваннями на рівні +50°C, і в -40°C в Арктиці. Машини працювали на висоті понад 3000 метрів в горах Колорадо.

Крім того, ми пройшли тести на стенді та симуляторі, які показують, що новий Defender буде найміцнишим і найпрохіднішим з усіх Land Rover, який коли-небудь випускався», – сказав Нік Роджерс, генеральний директор і головний інженер Jaguar Land Rover.

Новий Defender матиме цільний алюмінієвий кузов, а його дизайн буде схожим на Discovery I Range Rover. Позашляховик буде доступним у стандартній або розширеній версії, з пікапом базованим на основі розширеннях.

Двигуни позашляховика – бензиновий або дизельний, у тому числі 2,0-літровий турбокомпресор і V6 з механічним компресором.

І, нарешті, маленька головоломка, а можливо, й навпаки – де збиратимуть Defender-a? На новому заводі в Нітрі (Словаччина)!

Віктор Дизель

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here