Водії виїжджають без оплати після того, як їх компанія раптово «опускає віконниці»

0
1117

Близько 600 професійних водіїв, найнятих компанією, що діяла в штаті Огайо, не працювали після того, як роботодавець закрив свій бізнес у минулі вихідні.

Наприкінці дня в Янґстоні, штат Огайо, «Фалькон» оголосив електронною поштою і телефонними повідомленнями усіх своїх 585 водіїв, що компанія зупиняє свій бізнес і вони повинні негайно припинити працювати для неї. Понад 100 офісних працівників також були звільнені.

Ось приклад електронного листа, надісланого оперативним керівником компанії Falcon, Джейсоном Калгуном:

“Шкодуємо, але ми повинні повідомити вас, що Falcon Transport не зможе надалі працювати і сьогодні припиняє свій бізнес. Будь ласка, негайно призупиніть роботу на компанію. Вас не очікує повернення на роботу. Будь ласка, стежте за наступною інформацією, яку ми надсилатимемо стосовно вищезазначеного. ”

Через це раптове припинення діяльності компанії багато водіїв залишилося на узбіччі доріг, нездатними дістатися домів.

Планувальник з постачання товарів Майк Рассел розповів телекомпанії Фокс-8: «У мене є водій зі штату Флорида, але він зараз знаходиться в Остістані та не отримує зарплатню.  Йому навіть бракує грошей на їжу. Я був змушений був надіслати йому гроші на оплату речей першої необхідності.»

Уже колишні водії компанії скаржаться, що їхні паливні картки були призупинені, і вони не отримали зарплату. Водій Тім Гудін каже:

“Нам не переказали гроші на наші чекові рахунки в п’ятницю вранці, як це зазвичай робилося досі, нам сказали, що були деякі комп’ютерні помилки і що гроші перерахують із затримкою. Але це вже третій раз, і вони просто висмикнули килимок з-під наших ніг.”

Колишні співробітники компанії «Falcon» пов’язали крах своєї компанії із закриттям фабрики General Motors у Лордстауні. Вони вказують, що Falcon, після закриття фабрики, намагався перевозити різні види вантажів, але не зміг оплатити рахунок зарплатні працівників.

Підготував Віктор ДИЗЕЛЬ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here