Електролітак Tesla все ближче і ближче: Ілон Маск заінтригував

0
515

Ілон Маск, мільярдер, засновник компанії Tesla, заінтригував своєю заявою, що вже через п’ять років буде створено повноцінний електричний літак. Про це засновник Tesla повідомив під час обговорення батарей для літаків на сторінці у Twitter.

Раніше Ілон Маск запевнив, що має проект аеромобіля з вертикальним зльотом (VTOL), но тоді ніяких планів щодо його запуску в серію не озвучував.

За новими заявами, зараз батареї мають щільність енергії 300 Вт/кг За підрахунками Маска, відмітка в 400 Вт/кг буде цілком достатньою для запуску електричних літаків.

Також Ілон Маск придумав нову фішку для розваги водіїв і пасажирів електромобілів Tesla. На цей раз у власників електрокарів з’явиться можливість не тільки грати на штатному екрані за допомогою керма, а ще й співати в караоке. За даними компанії Tesla, нова функція з’явиться в електромобілях з оновленням програмного забезпечення. Крім цього в Tesla з’явиться і додаток для малювання Sketchpad.

Раніше Ілон Маск відгукнувся на заклик українських автомобілістів, давши обіцянку шанувальникам електромобілів відкрити мережу швидких зарядних станцій Tesla Supercharger в Україні у 2020 році.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here