Названо найбезпечніший в світі електромобіль

0
881

Електромобіль Audi E-Tron Quattro визнано найбільш безпечним електрокаром в світі. Відповідний статус електромобіль отримав у США за результатами краш-тестів Страхового інституту дорожньої безпеки (IIHS).

Електромобіль Audi E-Tron Quattro отримав вищу оцінку за безпеку IIHS Top Safety Pick+. Раніше ще жоден електрокар не мав такої високої оцінки.

Audi E-Tron Quattro отримав найвищу оцінку у всіх п’яти краш-тестах за методикою IIHS. Його били з усіх можливих кутів і на різній швидкості, і завжди він демонстрував відмінний рівень безпеки. Крім того, добре себе проявили і активні системи безпеки.

Варто також зазначити, що гарну оцінку отримали інноваційні світлодіодні фари. Це важливо, тому що в тестах цієї організації більшість автомобілів отримували оцінку Top Safety Picks, а не Top Safety Picks+ якраз через фари.

Зараз експерти інституту IIHS тестують ще один електромобіль – Tesla Model 3. Якщо він отримає не таку високу оцінку, як Audi E-Tron, то це може бути зумовлено також його фарами. Результати тестів Model 3 будуть оприлюднені найближчим часом.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here