Brabus 800 Adventure XLP – це 800-сильний пікап AMG G 63 з квадрокоптером в багажнику

0
1114

Пікап має бути практичним автомобілем. Позашляховик повинен бути простим і невибагливим, бажано недорогим, аби без страху занурювати його в багнюку. Все це не про нове творіння BRABUS.

Кожен аспект Brabus 800 Adventure XLP, наче навмисне, йде проти правил. Тому що практичність, для покупців подібних автомобілів, стоїть десь в кінці списку пріоритетів.

Подовжена рама, збільшена колісна база, додаткові півметра кліренсу, відкритий багажник, оздоблений натуральним деревом, карбоновий кузов, найдорожча шкіра в салоні і гіпертрофований мотор під капотом. А ще гіпер-дрон Wingcopter в багажнику для розвідки місцевості на маршруті попереду. Квадрокоптер здатен розвивати максимальну швидкість у 240 км/год і долати відстань у 120 кілометрів.
Що ж до характеристик самого “Геліка”, то спеціалісти Brabus забезпечили пікапу продуктивність у 800 кінських сил і 1000 ньютон-метрів крутного моменту, завдяки майстерному тюнінгу оригінального 4-літрового V8. Максимальна швидкість, здається, єдине, що у Adventure XLP менше, ніж у звичайного Mercedes-AMG G 63: пікап розвиває до 210 км/год. Така міра була необхідною, через значно вищий центр маси позашляховика.

Brabus продаватиме такі пікапи мінімум по 389 831 євро. За версії First Edition з особливим оздобленням німецькі тюнери просять 575 630 євро. А на автосалоні в Женеві Brabus планували представити абсолютно унікальний екземпляр 800 Adventure XLP, котрий можна буде купити прямо зі стенду. Його вартість становить 666 386 євро.
Правда, 90-а виставка GIMS Женевський автосалон 2020, яка повинна відкритись для ЗМІ з 2 березня, а для широкої громадськості з 5 по 15 березня 2020 року, не відбудеться. Про це заявили організатори на сайті автоподії.

Відміна сталася через рішення швейцарської влади від 28 лютого 2020 р. заборонити будь-які збори людей в кількості більше 1000 осіб через появу в країні перших випадків коронавірусу.

Підготував Віктор ДИЗЕЛЬ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here