Зорі віщують з 10 по 16 серпня 2020 року

0
81

ОВЕН (21.03—20.04).

У понеділок багато пустопорожніх балачок і нереальних планів. У бізнесі хтось водить вас за ніс і витрачає ваші кошти не за призначенням. Середа – день здійснення давньої мрії. Тримайте під контролем свої гаманці – можливі крадіжки і втрати під час поїздок у міському транспорті. Якщо дозволить здоров’я і не будуть заважати таємні недоброзичливці, то можна легко впоратися з великим обсягом невідкладної роботи. Нові знайомства і свіжі враження поліпшать настрій у другій половині тижня. У вихідні ви захочеться купити речі, які вам не по кишені.

ТЕЛЕЦЬ (21.04—21.05).

У понеділок не кваптеся розподіляти сімейний бюджет, до кінця тижня у ньому з’являться нові статті видатків. Особисте життя готує деякі сюрпризи. Зосередьте увагу на грошових справах і тримайте під контролем витрати партнера в шлюбі й бізнесі, інакше можна легко вилетіти в трубу. Ділові зв’язки можуть бути неміцними. Вівторок принесе хвилювання, пов’язані з близькою людиною. У вихідні остерігайтеся шахраїв.

Близнюки (22.05—21.06).

З головою занурені в роботу. Успіх у вівторок надасть нового імпульсу, творчим людям – натхнення. Слід остерігатися непродуманих дій у четвер. Не можна втрачати контролю над ситуацією і пливти за течією. Сексуальне життя пішло на спад. У п’ятницю і суботу ви насолоджуєтесь життям, у неділю – згадуєте про невирішені проблеми. У суботу дотримуйтеся правил безпеки на дорогах. Остерігайтесь застудних та інфекційних захворювань.

Рак (22.06—23.07).

Головний козир тижня – добра інформованість. Використайте його, і в п’ятницю успіх у ваших руках. Жінки в неділю дуже примхливі, можуть надмірною екзальтованістю відштовхнути від себе будь-кого. Є шанс збільшити матеріальні прибутки. У вихідні зростає схильність до застудних захворювань. Відрядження не зовсім вдалі, основної мети поїздки не буде досягнуто. Для особистого життя, зустрічей, побачень найкращий день – субота.

Лев (24.07—23.08).

Можна вкладати гроші у шоу-бізнес та розважальні заклади. У вівторок бракує терпіння у суперечках з дітьми. Розплутати фінансові проблеми допоможуть організаторські здібності і кмітливість. Надмірні амбіції створять додаткові труднощі в спілкуванні з діловими партнерами. У п’ятницю у романтичних стосунках все повертається «на круги своя».

Діва (24.08—23.09).

Діви-домогосподарки відчувають особливий приплив енергії для виконання домашньої роботи. У працюючих вистачає часу тільки на роботу. На любовному фронті – деякі зміни: у неділю з’являються нові дійові особи. Поводьтеся обачно. Необдуманий вчинок може легко зруйнувати кар’єру. У вівторок можливі неприємності, пов’язані з втратою документів. У фінансовому плані період непоганий, хоча гроші з неба не сипляться.

Терези (24.09—23.10).

У корпоративних переговорах від якихось надій доведеться відмовитися, якусь інформацію чи матеріальні засоби, на які ви розраховували, не буде отримано. Проте загалом ситуація вдала. Головну увагу треба зосередити на власних справах і не занурюватись глибоко у чужі проблеми. У самотніх є шанс познайомитись із людиною, яка відіграє значну роль у вашому житті.

Скорпіон (24.10—22.11).

Особисте життя бурхливе і різноманітне. Якщо на початку тижня ви не вплутаєтесь у чергову авантюру, то тиждень мине порівняно спокійно. Спілкування з друзями стане джерелом позитивної енергії. У неділю є ризик захворіти інфекційною хворобою або отримати побутову травму.

Стрілець (23.11—21.12).

Не розраховуйте на легкі перемоги у ділових дискусіях. До середи навряд чи поталанить у бізнесі, зате в особистому житті зірки на вашому боці цілий тиждень. Не лякайтеся фінансових труднощів і ви можете розраховувати на підтримку друзів і родичів. У другій половині тижня будьте тактовними із діловими партнерами, бо ваша непоступливість тільки зашкодить. Неділя – день невиважених вчинків, за якими ви довго жалкуватимете.

Козеріг (22.12—20.01).

Готується новий успішний проект, який ви почали продумувати ще торік. Починаючи із середи, настрій святково-піднесений. Не варто афішувати свій новий роман. Субота і неділя – дні шалених пристрастей і помилок без розкаяння. Налаштований егоїстично, через що багато суперечок з оточенням. У п’ятницю будьте вищими за інтриги та плітки, спокійно виконуйте свою роботу.

Водолій (21.01—19.02).

Емоційний настрій тижня позитивний, сприятливий для ефективної роботи з інформацією, управлінської діяльності. Через це ви можете виявити безтурботність у відносинах з офіційними особами, які можуть висловити вам претензії. Не завадить постійний контроль розуму над почуттями. Необачні дії у вівторок зашкодять вашій репутації. Далека закордонна подорож принесе багато радості і задоволення.

Риби (20.02—20.03).

Тепер уже зрозуміло, що в минулому ви сформували дуже вдалі корпоративні відносини. Водночас ви остаточно пересвідчитеся, що з деякими партнерами доведеться розлучитися, оскільки вони надто незалежні й некеровані. До середи включно у бізнесових справах невизначеність. Настав час розрахунків із старими боргами. Не давайте волю емоціям під час телефонних розмов у вівторок. На четвер заплануйте найсерйозніші справи – цей день несе удачу.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here