ЗОРІ ВІЩУЮТЬ З 7 ПО 13 СІЧНЯ 2008 Р.

0
128

ОВЕН (21.03—20.04).
Приплив сил дасть можливість закінчити багато складних справ, у тому числі й раніше відкладених. Наприкінці тижня утримайтесь від різких висловлювань на адресу друзів і співробітників – у п'ятницю і суботу це призведе до скандалу на рівному місці.

ТЕЛЕЦЬ (21.04—21.05)
Друзі підштовхують до вирішення важливих проблем. У вівторок і четвер займіться плануванням нових справ і вирішенням власних проблем. Найкращі дні тижня – понеділок і четвер, присвятіть їх собі і своїм коханим. Середа вдала для великих покупок, а от у суботу будьте економнішими.

БЛИЗНЮКИ (22.05—21.06).
Де б ви тепер не були: в дорозі, на роботі, вдома – у вас прекрасний настрій. Сміливо вирішуйте проблеми, найкращі дні для цього – вівторок і середа. Ситуація з діловими партнерами може вийти з-під контролю, але не лякайтеся. Як не дивно, усе вирішиться само собою.

РАК (22.06—23.07).
Задоволений перебігом справ. Прагнення до змін створить передумови для пошуку нового стилю роботи. Юридичні документи найкраще оформляти 12-13 числа. Неодружених Раків будуть часто знайомити. Наприкінці тижня позитивна енергія зірок допоможе позбутися нав'язливих думок і закомплексованості.

ЛЕВ (24.07—23.08).
Успіхи у поїздках і побаченнях з приємними людьми радуватимуть упродовж цілого тижня. У середу і п'ятницю фортуна буде до вас особливо прихильна. У вівторок займіться плануванням нових справ і вирішенням проблем.

ДІВА (24.08—23.09).
Початок тижня присвятіть важливим переговорам і укладанням угод. У вівторок зосередьтеся на перспективному плануванні і розгляньте усі пропозиції партнерів. Не втратьте шансу залагодити фінансові справи у четвер. Особисте і сімейне життя готує сюрпризи у вихідні. Хтось наполегливо домагається вашої прихильності.

ТЕРЕЗИ (24.09—23.10).
Деякі важливі справи заходять у глухий кут, ви ризикуєте стати жертвою своїх помилок. У вівторок і середу ще раз добре подумайте перед прийняттям остаточного рішення. Несподівані грошові прибутки дадуть можливість розрахуватися з боргами.

СКОРПІОН (24.10—22.11).
Не поспішайте давати обіцянки, які тяжко буде виконати. Поїздки на далекі відстані і за кермом власного авто краще відкласти. Тиждень обіцяє удачу бізнесменам, чия діяльність пов'язана з розвагами, туризмом і шоу-бізнесом. У четвер може розпочатися роман, який триватиме щонайменше півроку.

СТРІЛЕЦЬ (2.11—21.12).
Добрі новини надійдуть у середу. До четверга дуже продуктивні дні, можна буде вирішити стільки проблем, що ви і не сподівалися. У суботу не наробіть дурниць у особистому житті. У бізнесі покладайтеся на допомогу і пораду Козерогів і Тельців.

КОЗЕРІГ (22.12—20.01).
Деякі невирішені проблеми не дають розслабитися. Сімейні клопоти стануть актуальними у першій половині тижня. Візьміть під контроль усі фінансові справи сім'ї, інакше до кінця січня ви погрузнете в боргах. Нові знайомства стануть перспективними і корисними.

ВОДОЛІЙ (21.01—19.02).
Все іде згідно з вашими планами, принаймні до четверга нічого непередбачуваного не очікується. Ділова активність найвища у середу, у четвер найбільше позитивних емоцій. У неділю утримайтесь від з'ясування стосунків з дружиною чи мамою – це загрожує скандалом.

РИБИ (20.02—20.03).
Через бізнесові справи можливе деяке хвилювання, але невелике. Середа і четвер – дні, коли доведеться багато часу і сил віддавати сімейним клопотам. Поради старших будуть корисними, можна сподіватися моральної і матеріальної підтримки.