ЗОРІ ВІЩУЮТЬ З 25 ЧЕРВНЯ ПО 1 ЛИПНЯ 2012 РОКУ

0
211

ОВЕН (21.03-20.04).

Майбутнiй тиждень стане для вас ви¬пробовуванням iз багатьох питань, причому домашнi проблеми вийдуть на перший план. Не кидайте слiв на вiтер i не забувайте про обов’язки. Попереду складний період. У вас не виникатиме особливого бажання спілкуватися, навпаки, самотність стане вашим найкращим другом. У вас може з’явитися схильність до містики і окультних наук. Від вас  вимагається чітка концентрація: потрібно визначитися з пріоритетами і зайнятися насамперед значними справами, а потім можна уже  й розслабитися. Друга половина тижня  обіцяє бути продуктивнішою. Вихідні проведіть із коханою людиною. Важкі дні для гіпертоніків. Намагайтеся уникати стресів і контролюйте тиск. Відмовтеся від гострих страв, щоб не було загострення виразки шлунку. Не зловживайте алкоголем. Час зайнятися профілактикою та лікуванням органів зору. Підбирайте окуляри. Проводьте процедури для загального зміцнення. Корисною буде сауна. Розпочинайте заняття спортом, більше рухайтеся. Не засиджуйтеся перед моніторами.

ТIЛЕЦЬ (21.04-21.05).

Звернiть увагу на свiжi iдеї, вони можуть надихнути вас на новi вiдкриття i досягнення. Наприкiнцi тижня зiрки радять присвятити себе домашнiм справам. Цей тиждень  буде різноплановий — неспокійні дні чергуватимуться з благополучними. Приготуйтеся до життєвих змін. Вам захочеться урізноманітнити свої інтереси, брати активну участь у різних заходах. Четвер — дуже напружений день, тому не зривайтеся на близьких. Загостряться фінансові ситуації. Якщо працюватимете з азартом, то зможете багато чого досягти. Наприкінці тижня доведеться займатися невідкладними справами, підключіть до них родичів. Для приготуванні їжі використовуйте лише свіжі продукти. Не купуйте їжу на вулиці. Видалення мозолів та родимок пройде вдало. Збільшується кількість захворювань, що передаються статевим шляхом. У ці дні не можна робити абортів. Приділіть більше уваги особистій гігієні. Зробіть генеральне прибирання вдома.

БЛИЗНЮКИ (22.05-21.06).

Зiрки обiцяють вам вдалий i насичений тиждень. Вiрогiдно, що у вас з’явиться можливiсть проявити свої лiдерськi якостi та органiзаторський талант. Тиждень буде нестабільний, важко прогнозувати будь-які події. Зверніть увагу на документацію, будьте готові до перевірок. Не варто сподіватися на здійснення надій і задумів. Тримайте язик за зубами, а плани в таємниці. Рекомендуємо  закінчити важливі справи. У другій половині тижня ритм прискориться, з’являться нові проблеми. Відмовтеся від поспішних рішень. Узагалі  тиждень готує вам таке, на що ви навіть і не розраховували. Вихідні присвятить шопінгу. Не пийте холодних напоїв. Бережіть горло, якщо спілкуєтеся з великою аудиторією, — можна втратити голос. Відкладіть операції на щитовидній залозі та носоглотці. Вдалий час для лікування органів репродуктивної системи. Будьте обережними на тренуваннях — погіршується еластичність тканин. Можна пошкодити суглоби. Не піднімайте важкого.

РАК (22.06-22.07).

У першiй половинi тижня сприятливий перiод для вирiшення побутових питань, облаштування будинку. Справи родичiв виявляться на першому планi, будьте готовi жертвувати вiльним часом. Тиждень буде активним, доведеться багато працювати. Займіться облаштуванням оселі, зробіть ремонт. Новини від друзів можуть внести деякі зміни у ваше життя. Кінець тижня вимагає уваги до сімейних проблем. Якщо люди або обставини вибивають вас із колії, кращим рішенням буде відстоювання власних позицій. Не дозволяйте оточуючим експлуатувати себе. Можлива необ’єктивна оцінка ситуації, зокрема це стосується фінансів. Краще утриматися від поспішних висновків. Якщо люди або обставини вибивають вас із колії, кращим рішенням буде відстоювання власних позицій. Не дозволяйте оточуючим експлуатувати себе. Можлива необ’єктивна оцінка ситуації, зокрема це стосується фінансів. Краще утриматися від поспішних висновків. У ці дні увага прикута до голови, носа та вух. Не варто підстригатися і робити хімічну завивку.

ЛЕВ (23.07-23.08).

Присвятiть сили досягненню задуманого. Вiрогiдно, що зараз вашої допомоги потребує дехто з колег. Тиждень буде багатим на поїздки, емоції, бурхливі прояви почуттів. Саме зараз вам вдасться завершити чимало справ, особливо це стосується самоосвіти. У другій половині тижня відбудуться цікаві знайомства, ваше життя дещо зміниться. Уникайте  ризику в оборудках, є небезпека  бути втягнутими у незаконні операції. Також вас можуть ненав’язливо підставити. Ретельно перевіряйте інформацію, яка  надходить від друзів і партнерів. Навчіться шукати позитивні речі в тому, що відбувається навколо вас. Підтримки потребуватиме нервова система. Складно буде контролювати емоції. Можуть непокоїти тривожні сни. Шукайте ефективні способи відпочинку та підтримання внутрішньої рівноваги. Ляжте спати раніше. Вихiднi — чудовий час для змiни iнтер’єру вашої оселi.

ДIВА (24.08-23.09).

Якщо ви вiдчуваєте, що готовi до нових подвигiв у будь–якiй сферi життя, то приступайте до них при першiй же можливостi. У службових справах доведеться повернутися до вирiшення забутих питань. Не варто брати близько до серця проблеми, пов’язані з рідними і близькими. Постійні переживання можуть загнати вас у кут, що спричинить депресію. Зміцнюйте співробітництво і підтверджуйте свій авторитет. Життя вимагає чітких рішень, забудьте про  пасивність і невпевненість. Якщо вам  запропонували зайнятися новою  справою, наважуйтесь, зараз зірки  на вашому боці. Також ви повинні визначитися з коханою людиною. Ваші дружні стосунки перейшли у дещо серйозніше. Втома швидко знесилюватиме тіло. Уповільнюється реакція, тому будьте обережні за кермом. Пийте чисту воду між прийомами їжі. Процедури для схуднення — ефективні. Зверніть увагу на легені. Їх, а також бронхи і м’язи рук краще не оперувати. Для відновлення нервової системи треба поспати на годину довше.

ТЕРЕЗИ (24.09-23.10).

У першiй половинi тижня можлива апатiя i хандра, що часто трапляється, коли енергiї не вистачає. Не плануйте складних справ i придiліть увагу улюбленим заняттям. Новий тиждень обіцяє успіх у всіх починаннях. Найкраще місце, де ви відчуваєте комфорт, — власне помешкання. На цьому тижні розвиватимуться основні події. Спільна праця з колегами принесе розчарування і роздратування. Спробуйте важливі справи вирішувати за допомогою друзів. Вівторок і середа вдалі для кар’єрного росту, не зайвим було б переглянути  життєві позиції. Ваша поведінка не завжди подобається вашим близьким і друзям, будьте стриманими у висловлюваннях. Постарайтеся не навантажувати шлунок, особливо смаженим. Людям з підвищеною кислотністю треба пити чай з м’яти, а салати заправляти олією. Дуже не бажані операції на серці. Кардіохворим не рекомендуються фізичні навантаження. Ваша хвороба — від нестачі людського тепла. Змініть свою поведінку і відчуєте поступове одужання.

СКОРПIОН (24.10-22.11).

У понедiлок вашi плани можуть змiнитися з точнiстю до навпаки. На перший план вийдуть проблеми i люди, про яких ви недавно й не знали. Наприкiнцi тижня ви залишитеся задоволенi собою. На вас очікує багато поїздок, ділових зустрічей, тільки встигай слідкувати за подіями. Не варто довіряти будь-якій неперевіреній інформації. Головне — не форсувати події. Шукайте вигідних партнерів, можливо, вдасться укласти вдалу оборудку. Попереду  багато відряджень. Робота, якою ви зараз  займаєтеся, вимагає постійного спілкування  і великих витрат. Доведеться шукати спонсорів або брати кредит. Сприятливий час для укладання угод із партнерами, які є авторитетом для вас. Побережіть кишечник і жовчний міхур. Промивання цих органів відкладіть на потім. Краще попийте кисляку. Варто звернути увагу на нирки і сечовід. Не пийте багато пива, щоб не виник пієлонефрит. Хронічно хворим на нирки шкодять емоційні пересуди інших.

СТРIЛЕЦЬ (23.11-21.12).

У серединi тижня ви впевнитеся, що все нове — добре забуте старе. У цей час можуть повторитися пройденi уроки життя. Ви зустрiнете давнiх знайомих. Вихiднi проведiть iз родиною. Ви зараз у чудовій формі, ваша пунктуальність і розсудливість просто вражають оточуючих. Ви збираєтеся зібрати навколо себе чудову команду з близьких по духу людей, стаючи поступово їхнім лідером. Вам захочеться зайнятися благоустроєм житла. У вашому житті незабаром відбудуться  деякі зміни, які ви можете відчути  вже на цьому тижні. Найважливіший  напрям вашого життя — кар’єра. Заради неї ви готові пожертвувати особистим життям. На вихідні на вас очікує приємний сюрприз. У ці дні організм сам чистить сечовий міхур і статеві органи. Не заважайте природній профілактиці. Не варто сексуально перевантажуватися. Щоб полегшити перебіг хронічних хвороб, слід зрозуміти, що треба віддавати, а не брати, в тому числі й у сексі. Змініть своє ставлення до партнера і відчуєте полегшення.

КОЗЕРIГ (22.12-20.01).

Для вас тиждень буде по–справжньо¬му спекотний. Стосуватиметься це, в першу чергу, службових справ. Зараз робота приверне всю вашу увагу. У досягненнi цiлей будьте наполегливi. Зірки подарують вам активність та енергійність. Сам Бог велів вам підкорювати кар’єрні висоти і користуватися успіхом у протилежної статі. У середині тижня прислухайтеся до інтуїції, вона вас не підведе. Сприятливий час для переговорів із зарубіжними партнерами. Зараз, як ніколи, багато приємних подій. Вам  усе вдається дуже легко, друзі намагаються  в усьому наслідувати ваші ідеї. Начальство також помітило вас, можна очікувати грошової винагороди. Не зупиняйтеся на досягнутому. Зробіть вихідні веселими для себе і близьких. Не варто подразнювати печінку. Не їжте гострого і смаженого. Вживайте більше соків. Операція протипоказана. У зоні ризику — кістки та селезінка. Не лікуйте й не видаляйте в ці дні зуби без крайньої потреби. Можуть посилитися алергічні реакції і біль у ногах. Не плануйте операцію на венах ніг.

ВОДОЛIЙ (21.01-19.02).

Першу половину тижня ви займатиметеся робочими проблемами, доведеться навiть скористатися сторонньою допомогою. Зараз ви спроможнi на рiзкi й не дуже результативнi дiї. Не забувайте, що краще сiм разiв вiдмiряти, а вже потiм раз вiдрiзати. Час для змін у житті. Подумайте, що саме ви хотіли б виправити, а від чого варто й відмовитися. Не давайте обіцянок, щоб не потрапити в неприємну ситуацію. На цьому тижні висока вірогідність прийняття помилкових рішень. На цьому  тижні варто почати те, про що ви давно мріяли. Проявіть наполегливість, навіть якщо доведеться відступити від загальноприйнятих норм поведінки. Якщо ви зайняті творчістю, то така нестандартна поведінка вам тільки на користь. Займіться зовнішністю, було б добре змінити імідж. Сприятливий час для очищення організму. Варто менше їсти й більше пити. Перед сном прийміть ванну. Можна робити ванночки для ніг і масаж стоп. Походіть деякий час босоніж. Судини стають більш вразливими й ламкими. Підвищується внутрішньочерепний тиск. Фізичне перевантаження може спровокувати внутрішні крововиливи. Голова болітиме через зміну атмосферного тиску. У ці дні утримайтеся від вживання алкоголю. Ви не відчуватимете критичної межі сп’яніння. Організм майже не захищатиметься від отруєння.

РИБИ (20.02-20.03).

У вас з’явиться можливiсть поїхати у вiдпустку. Але спочатку завершiть те, що почали. З четверга удача буде знову на вашому боцi. Ви зможете здiйснити те, що запланували ранiше. Вас турбують фінансові проблеми, але пам’ятайте, що для досягнення добробуту треба докласти чимало зусиль. Знадобляться не тільки досвід і практика, а й витримка. У родині ви знайдете підтримку і розуміння. Вам треба  сконцентруватися і розкласти по поличках власні думки. Якщо не відволікатиметеся  на дрібниці, то успіх вам гарантовано. Нові справи і проекти потребують особливої уваги. Також важливо пам’ятати: не все золото, що блищить. Проблемна шкіра потребуватиме догляду. Не експериментуйте з косметичними препаратами, щоб не було алергії. Більше часу проводьте на свіжому повітрі. Слідкуйте за поставою. Обирайте зручне положення для спини під час роботи та сну. Не варто йти на прийом до мануального терапевта. Похід до стоматолога теж краще відкласти.