ЗОРІ ВІЩУЮТЬ З 30 ЧЕРВНЯ ПО 6 ЛИПНЯ 2008 РОКУ

0
129

ОВЕН (21.03—20.04).
З'являються нові пропозиції щодо роботи. У середу й четвер вас можуть "водити за ніс". Не перетворюйте невелику сварку з партнером у світову трагедію. Під час відпочинку біля води будьте обережними, зокрема в середу і четвер. Хаотичні та непрактичні зв'язки з партнерами стають джерелом неприємностей. 2-3-го особливо необхідний прагматичний підхід до вирішення справ. Несподівано можуть виникнути транспортні проблеми. 5-6-го не купуйте побутову радіотелеапаратуру і комп'ютери. 

ТЕЛЕЦЬ (21.04—21.05).
Непростий період для спілкування з колегами і партнерами – вони виявляються ненадійними. 4-5-го вам стане відомою причина, яка заважала діяти. Професійний рівень значно зросте, якщо ви докладете зусиль 2-4-го. Абітурієнтам щастить на екзаменах. Справи наштовхуються на перешкоди і гальмуються людьми, старшими від вас за віком чи посадою. Чоловіки-Скорпіони і Леви використовують довірливість жінок-Тельців. Інформація, яка надійде телефоном у четвер, – хибна.

БЛИЗНЮКИ (22.05—21.06).
Не повинні брати на себе проблеми колективу. 2-3-го необхідно уникати чвар серед співробітників. Ситуація ускладниться, якщо ви вирішите діяти силовими методами. Кохані ставлять до вас надто високі вимоги. Важко контролювати ситуацію на роботі в четвер. Особисте життя далеко не безхмарне. Середа і четвер – дні самообману. Помилка, допущена в цей час, нагадає про себе наприкінці місяця. Кредити в ці дні краще не брати.

РАК (22.06—23.07).
З'являться гроші, які дозволять розпочати нові справи. Дехто вирішить "вкласти" гроші в оздоровлення сім'ї. 1-3-го різко зміниться ваше ставлення до людини, яка була вам несимпатичною. Не вирушайте в дорогу, якщо за кермом буде Водолій або Скорпіон. Переживає зраду друзів. Посеред тижня ви не застраховані від інтриг. Бізнесові справи ідуть не дуже добре. У багатьох родинах триває реорганізація побуту. Ремонт намагайтеся закінчити до 6 липня.

ЛЕВ (24.07—23.08).
Проводить корекцію своїх ділових планів на майбутнє. Ймовірність втрати грошей дуже велика, тому слідкуйте за гаманцем і не грайте в азартні ігри (3-4 числа). У тих, хто на відпочинку, – небезпека захворіти від переохолодження. Потреби на "домашнє вогнище" будуть перебільшеними. Цінуйте людей, які допомагають вам. Приготуйтеся до неприємної розмови з начальством у п'ятницю. У вихідні вам хочеться усамітнитися і відпочити від роботи і сім'ї.

ДІВА (24.08—23.09).
На Діву чекає напруження пристрастей, якщо 1-3-го вона не піде на компроміс з оточенням. Велика ймовірність отримати старий борг. 4-5-го не покладайтеся на інтуїцію – вона не спрацює. Кількість друзів і партнерів зростає. Самовпевнена, як ніколи. У середу не варто захоплюватися авантюрними планами й будувати ілюзії стосовно нового роману. В особистому житті справи йдуть краще, ніж у професійній діяльності. Плани, які ви будуєте стосовно майбутнього відпочинку, нереальні.

ТЕРЕЗИ (24.09—23.10).
Остерігайтеся брати на себе надто великі зобов'язання. Після 1-го ви отримаєте інформацію, яка дозволить ефективніше вирішити ділові завдання. Оформлення юридичних документів забирає багато часу. У вівторок і середу не варто займатися справами, пов'язаними із юридичними документами і кредитами. Період вдалий для початку справ, де немає небезпеки фінансової нестабільності.

СКОРПІОН (24.10—22.11).
Обмірковує інформацію, яка часто має суперечливий характер. Нерозуміння завдань знову загострює стосунки між вами і членами колективу. 2-4-го краще зупинитися і перепочити, не "розбазарювати" енергію на дрібниці. У любовних стосунках ви втратили контроль над ситуацією. Чекайте радості спілкування із цікавими людьми. У середу знайдете компроміс з діловими партнерами. Сприяння зірок відчутне у громадській та політичній діяльності. Вихідні минуть тихо, у колі родини.

СТРІЛЕЦЬ (2.11—21.12).
Перша половина тижня не сприяє комерційній діяльності і переговорам – постійно виникатимуть незрозумілі перешкоди. Друга ставить акцент на проблемах сім'ї і здоров'я. У людей творчих професій, особливо журналістів і письменників, настає пора натхнення. Не зовсім послідовний у своїх рішеннях і діях. 4-5-го ви можете проігнорувати добрі поради. Не дивуйтеся, якщо телефони, комп'ютери, телевізори будуть постійно ламатися. Вівторок – день для вирішення особистих проблем. Безсоння – наслідок нервового збудження (30-1 числа).

КОЗЕРІГ (22.12—20.01).
Насолоджується сімейним затишком. Сприятливий період для відпусток. Наприкінці тижня є шанс отримати позитивну відповідь на запитання, яке турбувало вас упродовж останніх двох місяців. Матеріальні проблеми вирішуються. Категоричні "поради" батьків призводять до скандалів у молодих сім'ях. 2-3-го можуть бути кризові ситуації у дорозі і в транспорті. Висока ймовірність травм та інфекцій. У коханні – "нове" дихання.

ВОДОЛІЙ (21.01—19.02).
Цікавлять нові партнери і знайомства. Багато з них виявляться перспективними. 1-3-го доведеться багато уваги приділяти сімейним проблемам, особливо дітям. 4-5-го краще не вирушати в подорож. Відпустку і відрядження відкладіть на середину місяця. Від вас вимагатиметься крайня зібраність. Важливо не приймати спонтанних рішень у вівторок і середу. У п'ятницю фортуна повністю на вашому боці – займіться найскладнішими справами.

РИБИ (20.02—20.03).
Висока ймовірність потрапити під вплив сильної, але не зовсім щирої людини. 1-3-го вас можуть легко обвести навколо пальця. Молоді почують новину, яка розкриє очі на "предмети обожнювання". Якщо у вас були романтичні стосунки поза домом – то розкриття "лівих романів" загрожує скандалом. Тимчасово погіршується матеріальний стан. Дратують старі борги. У середу виникають ускладнення з офіційними інстанціями. Алкоголь стає причиною багатьох неприємностей у вихідні.