ЗОРІ ВІЩУЮТЬ З14 ПО 20 ЛИПНЯ 2008 РОКУ

0
169

ОВЕН (21.03—20.04).
Багато роботи і багато відповідальності. Хтось хоче заподіяти шкоду, але ви можете вчасно передбачити підступні плани конкурентів. Критичний день тижня – п’ятниця. Зверніть увагу на меню, не зловживайте алкоголем. У вихідні перевіряйте всю інформацію – вона може бути неправдивою. Напруженість у стосунках з партнерами легко подолати, якщо не акцентувати увагу на минулих розбіжностях. Незаплановані прибутки дозволяють жити «на широку ногу». У вихідні варто обмежити коло спілкування. 14 — прискорюється обмін речовин. Може загостритися геморой. Більше рухайтеся. Між прийомами їжі пийте чисту воду.

ТЕЛЕЦЬ (21.04—21.05).
Тиждень загалом сприятливий. Обставини на роботі складаються на вашу користь. У молодих з’являється нове глибоке почуття або захоплення. Завдяки інтуїції зможете блискуче вирішити складні проблеми. У вихідні, можливо, прийдуть гості. Докладає багато зусиль, щоб знайти нових партнерів і відновити старі зв’язки. Молодих манить нове кохання. Сімейні Тельці не повинні давати приводу до ревнощів, бо в середині місяця назріває серйозний скандал. 15–16 — вдалий час для профілактики й лікування органів зору. Можлива поява гострих гнійних захворювань очей. Добре обробляйте поранену поверхню шкіри — є небезпека зараження крові.

БЛИЗНЮКИ (22.05—21.06).
Домашні проблеми можуть змусити відмовитися від відрядження або комерційної поїздки. За вашою спиною дуже багато пліток і розмов. Думки про зміну місця праці трохи передчасні. Консерватизм, небажання нічого змінювати і страх перед новим стають на перешкоді до успіху. Щастить діловим людям, які займаються туризмом і шоу-бізнесом. У вихідні ви марнотратні у грошах і щедрі в любовних обіцянках. 17–19 — небезпечні дні для переломів та вивихів. Шкіра потребуватиме зволоження. Підвищується ламкість нігтів. Надайте організму мінеральної підтримки.

РАК (22.06—23.07).
Партнер по роботі намагатиметься примусити вас змінити своє рішення. У середу і четвер діти стануть причиною хвилювань і конфліктів. Ретельно контролюйте свої фінансові витрати – ви схильні до непродуманих покупок. У гіпертоніків важкий період. Незначні юридичні і фінансові труднощі не гальмують просування вперед. У четвер і п’ятницю на службі легкі інтриги. Фортуна найбільше допомагає Ракам, народженим наприкінці червня. 20–21 — спробуйте нову дієту. Розпочніть заняття, спрямовані на зниження ваги. Намагайтеся перебувати у доброму гуморі. Створіть навколо себе атмосферу спокою та комфорту. Займіться зміцненням нервової системи.

ЛЕВ (24.07—23.08).
Хапається за багато справ одночасно і жодної не може довести до кінця. Ви можете зазнати фіаско у діяльності, тому краще перечекайте тиждень. У середу ваш шеф або благодійник подасть руку допомоги. Якщо посварилися з коханою людиною, то у вихідні є шанс помиритися. На проблеми розлучення спробуйте глянути тверезіше. Радикальні зміни у житті намічаються у Левів, які народжені 5-8 серпня. Жінкам варто сісти на дієту і зайнятися профілактикою здоров’я. Чоловіків засмучує полисіння. 14—15 — уважно читайте протипоказання до фармпрепаратів. Можуть виникнути побічні ефекти, алергія. Не давайте немовлятам мед та моркву. Стережіться харчових отруєнь.

ДІВА (24.08—23.09).
Не виключено, що цього тижня у вас будуть напружені стосунки з колегами. Головне для вас у четвер – стати дипломатом і визнати правоту інших. Ремонт житла і операції з нерухомістю відкладіть на кілька тижнів. Якщо не сидіти, склавши руки, то замкнуте коло, в якому ви опинитесь у вівторок, вже до п’ятниці можна розірвати. Члени родини, як ніколи, потребують вашої уваги. Час сприяє будь-якій інтелектуальній діяльності.15–17 — бережіть вуха й горло. Не пийте холодного. Операцію на щитовидній бажано відкласти. Не ігноруйте перших ознак застуди.

ТЕРЕЗИ (24.09—23.10).
Не варто діяти, ні з ким не порадившись. Зокрема в четвер від необачних кроків може постраждати ваш імідж. Боротьба за спадщину, великі прибутки чи дивіденди наразі нічого, крім клопотів, не принесе. Досить прохолодні стосунки з партнером можна поліпшити у п’ятницю. Триває благодатна смуга. Ви маєте змогу здобути нову освіту, перекваліфікуватися чи змінити місце роботи. Щоправда, у четвер і п’ятницю, доводити розпочаті справи до логічного кінця буде досить складно через несподівані перешкоди. У тих, хто відпочиває, багато пригод у середу. 16–17 — побалуйте себе смачненьким. Та знайте міру  — може з’явитися печія. Хворі на виразку шлунку мають дотримуватися суворої дієти. Добре пройде процедура виведення каменів із жовчних проходів. Погіршується стан хворих на панкреатит.

СКОРПІОН (24.10—22.11).
Фортунить винахідливим. Вони можуть наважитись на ризиковані справи і любовні авантюри. У четвер не купуйте нічого «з рук» і стережіться шахраїв. На матеріальну допомогу з боку родичів не розраховуйте – це тільки обіцянки. Справи йдуть на лад. Невдовзі на вас чекає непоганий заробіток. У четвер не дозволяйте нікому втручатися у ваші сімейні стосунки. На роботі стає більше опонентів. 14 — займіться виведенням шлаків з організму. Добре пройдуть процедури очищення кишково-шлункової системи. Не використовуйте  приправ, що подразнюють слизову шлунку. Відмовтеся від спиртного.

СТРІЛЕЦЬ (2.11—21.12).
Пам’ятайте, що в суперечках з керівництвом народжується істина. У середу, завдяки кмітливості, легко заробите кругленьку суму. Добрий період для пропаганди своїх ідей, реклами публічних виступів. Заради успіху доведеться віддати роботі усі сили й розумові здібності, а все інше відкинути на задній план. У п’ятницю не шкодуйте грошей на справді необхідні для сім’ї видатки. 16 — вдалий час для візиту до стоматолога. Сердечникам слід стежити за самопочуттям. Можливі напади тахікардії. Не допускайте перевантаження спини.

КОЗЕРІГ (22.12—20.01).
Відкривається «друге дихання». Є усі можливості, щоб реалізувати плани, які довго чекали свого часу. Вирішуючи важливі питання, можна послухатися інтуїції. У вихідні настрій псує погана звістка, але вас вона не дуже зачіпає. Страждають через свій довгий язик. У четвер необачно розкривають конкурентам комерційні таємниці. Протягом тижня напружена атмосфера в колективі гнітюче діє на нервову систему. Неприємності у п’ятницю швидко минуть. 17–19 — відкладіть операції на животі. Намагайтеся не приймати таблеток. Пийте натуральні соки та мінеральну воду. Відвідайте сауну чи лазню.

ВОДОЛІЙ (21.01—19.02).
Розплутує клубок протиріч. У четвер не слід прислухатися до порад інших, особливо Стрільців та Риб. Якщо ви посварилися з партнером по бізнесу або коханою людиною, то зробіть перший крок назустріч. Перевіряються на міцність зв’язки і контакти. Особливо вдалі справи у митців та викладачів. У четвер через власну неуважність ви можете забути про потрібний дзвінок, зустріч або загубити важливий документ. Є проблеми в особистому житті. Постарайтеся не навантажувати шлунок, особливо смаженим. Людям з підвищеною кислотністю треба пити чай з м’яти, а салати заправляти олією.

РИБИ (20.02—20.03).
Приготуйтеся до того, що доведеться постійно бути в центрі уваги. В особистому житті не варто переходити межу. Остерігайтеся недоброякісних продуктів. Збільшуються шанси отримати добре оплачувану роботу. Тягне в далеку дорогу, на контакти з іноземцями. У ділових людей є можливість отримати пільгові кредити. Наприкінці тижня – період матеріального комфорту: ви робите покупки або отримуєте подарунки. Зверніть увагу на легені. Їх, а також бронхи і м’язи рук краще не оперувати. Для відновлення нервової системи треба поспати на годину довше.