ЗОРІ ВІЩУЮТЬ З 13 ПО19 ЖОВТНЯ 2008 РОКУ

0
130
ОВЕН (21.03—20.04)
Неврівноважений і необережний у діях, особливо 16-18. Остерігайтеся травм, нещасних випадків та інфекційних захворювань. У грошовій сфері ви схильні виявляти надмірну щедрість, яку ніхто не оцінить. У п’ятницю різке висловлювання на адресу коханої людини матиме далекосяжні наслідки. Є шанс повернути авторитет або гроші. 15-17-го ви налаштовані на крайній егоїзм, що негативно позначиться на сімейних і любовних стосунках. Усі матеріальні проблеми вирішити важко, але деякі з них у четвер нарешті відпадуть. Варто звернути увагу на нирки і сечовід. Не пийте багато пива, щоб не виник пієлонефрит. Хронічно хворим на нирки шкодять емоційні пересуди інших.

ТЕЛЕЦЬ (21.04—21.05)
Має реальний шанс отримати пропозицію щодо навчання, стажування або тимчасової роботи за кордоном. Наприкінці тижня у вас з’являються приховані вороги, особливо серед Раків і Скорпіонів. У вихідні зірване побачення примушує замислитися про подальшу доцільність стосунків з партнером. Зайвий раз переконується, що чим менше інформації про нього, тим краще і для бізнесу, і для особистого життя. З помилок, допущених 15-17-го, потрібно зробити додатковий висновок. У ці дні організм сам чистить сечовий міхур і статеві органи. Не заважайте природній профілактиці. Не варто сексуально перевантажуватися. Щоб полегшити перебіг хронічних хвороб, слід зрозуміти, що треба віддавати, а не брати, в тому числі й у сексі. Змініть своє ставлення до партнера і відчуєте полегшення.

БЛИЗНЮКИ (22.05—21.06)

Агресивно налаштовані проти свого безпосереднього керівництва. Критика з боку начальника (у п’ятницю) зіпсує вам настрій на усі вихідні. Діти шкільного віку виходять з-під контролю, особливо в неділю. Творчі люди «лікують» поганий настрій натхненною працею. Багато розчарувань з партнерами у бізнесі або шлюбі. 15-17-го ви починаєте підозрювати, що з вами ведуть не зовсім чесну гру, а то й просто обманюють. Побережіть кишечник і жовчний міхур. Промивання цих органів відкладіть на потім. Краще попийте кисляку.

РАК (22.06—23.07)
Багато й активно спілкується з різними людьми. Причиною роздратування у четвер стає брак грошей і необхідність віддавати старі борги. В особистому житті настав час спуститися з неба на землю і не надто ідеалізувати кохану людину. Реально оцініть її здібності. У вихідні можливий конфлікт з батьками чи іншими членами родини. Матеріальні ресурси зменшуються, доводиться економити. Не зовсім вдалий час для професійної і комерційної діяльності. 15-16 числа не піддавайтеся негативним емоціям і не впадайте у гнів, у сім’ї і без того багато клопотів. Не варто подразнювати печінку. Не їжте гострого і смаженого. Вживайте більше соків. Операція протипоказана.

ЛЕВ (24.07—23.08)
Займається буденними справами – побутом і зароблянням грошей. Додаткові джерела їх надходження можна знайти у середу. Зірки найприхильніші до фінансових справ лікарів, викладачів і працівників туристичних фірм. У вихідні не варто йти в перукарню, щоб не зіпсувати настрій невдалою зачіскою. Головне — не випереджати події, а дати їм можливість розгортатися природним чином. 15-17-го ви можете «поспішити і людей насмішити». З фінансами найрозумніша тактика — пливти за течією. Непоганий час для участі у виставках і рекламуванні своєї діяльності. У зоні ризику — кістки та селезінка. Не лікуйте й не видаляйте в ці дні зуби без крайньої потреби.

ДІВА (24.08—23.09)
Налаштована альтруїстично і готова пробачити все партнерам по бізнесу, якщо вони попросять пробачення. Четвер – непростий день з’ясування стосунків. Претензії на лідерство у коханні можуть закінчитися вашою поразкою. У вихідні ви розумієте, як тяжко бути батьками дорослих дітей. Зайва самовпевненість тільки шкодить справі — 13-15-го ви можете допустити серйозну помилку. Фінансовими питаннями займіться після 18 жовтня. Час не найкращий для подорожей і знайомств. Можуть посилитися алергічні реакції і біль у ногах. Не плануйте операцію на венах ніг.

ТЕРЕЗИ (24.09—23.10)
«Головним болем» тижня стануть численні родичі та необхідність вирішувати їхні проблеми. Відрядження та комерційні поїздки не плануйте. Ділові зустрічі призначте на вівторок і середу. У вихідні уважно контролюйте кожне своє слово, особливо в розмовах по телефону, щоб ваш язик не став вашим ворогом. У професійній сфері змінює свої рішення по кілька разів на день. У відрядження і комерційні поїздки вирушати не варто. Щоденна суєта і побутові негаразди не дають займатися справами на перспективу.  Загострюються хронічні захворювання у літніх людей, у молодих — понижується життєвий тонус. У ці дні утримайтеся від вживання алкоголю. Ви не відчуватимете критичної межі сп’яніння. Організм майже не захищатиметься від отруєння.

СКОРПІОН (24.10—22.11)
Демонструє свої не найкращі риси – агресивність і непоступливість. Реакція навколишніх у четвер і п’ятницю буде відповідною, тому й ображатися не буде на кого, хіба на себе. Водолії можуть допомогти заробити гроші. У неділю на дорогах, на транспорті і в ліфті можете потрапити в несподівані або ризиковані ситуації. Надто наполегливо прагне бути на виду. 15-17-го, не варто усіх розштовхувати ліктями, бо можна отримати удар у відповідь від колег і партнерів. У бізнесі — зарубіжні партнери змінюють плани. Ваша діяльність залежить від підтримки близьких людей. У ці дні увага прикута до голови, носа та вух. Не варто підстригатися і робити хімічну завивку.

СТРІЛЕЦЬ (2.11—21.12)
Легко знайомиться і йде на контакт з незнайомими людьми. Проте якщо ви не будете дуже уважними у четвер, то можете потрапити в халепу з новими «друзями». Щоб не зіпсувати кар’єру, якомога частіше погоджуйтесь із думкою шефа. У неділю на вас чекає приємна зустріч із давніми друзями. Ідеї, які з’являться 13-17-го, можуть просунути ваш бізнес вперед. Тільки не забувайте, що інформацію, яка надходитиме до 19-го числа, треба перевірити. Не бажано втручання в ділянку горла: голосові зв’язки, гортань і надто щитовидна і вилочкова залози дуже чутливі.

КОЗЕРІГ (22.12—20.01)
З’являється можливість спробувати сили у новому амплуа. Якщо вам запропонують нову роботу або діяльність у незвичній для вас сфері, – погоджуйтеся, через півроку ви отримаєте позитивний результат і грошову винагороду. Поганий настрій і невелика депресія можливі через непорозуміння з близькою людиною. Налаштовані критично до рішень свого шефа. 15-17-го таке «вільнодумство» призведе до конфлікту. Багато хто повинен  повертати борги. Збільшуються можливості для отримання кредиту у бізнесменів, але до 20 числа краще не оформляти його документально. Обстеження та лікування серця і артеріальної системи перенесіть на наступний місяць.

ВОДОЛІЙ (21.01—19.02)
Майже втратив надію помиритися з партнером у шлюбі. Сімейні негаразди негативно позначаються на професійній діяльності. Середа – найпродуктивніший день тижня, заплануйте на нього найскладніші справи. У вихідні надійде пропозиція про роботу за кордоном. З 14 по 17 жовтня партнери заплутують справи так, що ви не в змозі відразу знайти правильний вихід. А партнери у шлюбі допікають ревнощами. Ні з першими, ні з другими не варто з’ясовувати стосунки до 19-го. Посидьте на дієті — бережіть шлунок, підшлункову і стравохід.

РИБИ (20.02—20.03)
Краще не розпочинати відповідальних справ, бо у вас спад фізичної енергії і нема наполегливості довести розпочату справу до кінця. Витримати тягар відповідальності ви не зможете у п’ятницю і суботу. Як ніколи, вам потрібні позитивні емоції, які можна відчути у вівторок і середу. Непередбачені обставини змінюють плани. Якщо ви займаєтесь бізнесом чи торговими операціями, то помилки і прорахунки 15-17-го дорого вам коштуватимуть. Не довіряйте інформації, яка надходитиме у ці дні. Не навантажуйте легені та бронхи фізичними вправами. Краще більше поспати.