ЗОРІ ВІЩУЮТЬ з 13 по 19 квітня 2009 року

0
241

ОВЕН (21.03—20.04).
У понеділок надмірна наполегливість у досягненні мети може змінити ваш імідж у гірший бік. З вівторка до п’ятниці суб’єктивність стає перешкодою при укладанні дуже вигідних угод. Особисте життя варто ретельно планувати і не піддаватися на авантюри. На вас чекають приємні зустрічі. Нові знайомства можуть виявитися джокером у вашій кар’єрі. Зараз ви налаштовані на лірику — зробіть приємний подарунок коханій людині. 14, 15, 19 — відмовтеся від смаженого та гострого — побережіть печінку. Не спокушайтесь на великодні делікатеси. Багато рухайтеся і будьте в теплі. Фізична праця і контрастний душ збережуть тіло молодим аж до старості. Холодна вода змиває негативну енергію з тіла. При будь-яких отруєннях до прибуття медиків бажано випити склянку молока і покласти гарячу грілку на печінку.

ТЕЛЕЦЬ (21.04—21.05).
Початок тижня несприятливий для будь-яких змін, оновлень, сумісної роботи і подорожей. У середу краще відмовитись від справ з фінансами. Друзі і партнери в бізнесі часто не дотримуватимуть обіцянок. У неділю економте гроші, ви схильні до марнотратства. Але милостиню давати треба конче. Побувайте на Святій Літургії на Пасху. Починаючи з суботи, у вашому житті відбуватимуться деякі зміни. Найкращий час для поїздок, зустрічей із друзями і родичами. 16, 17 — не варто лікувати зуби, робити масаж і чистити жовчний міхур. Бажано зовсім не втручатися у кістки та селезінку.

БЛИЗНЮКИ (22.05—21.06).
До середи космічна ситуація не сприяє вирішенню перспективних проблем та підписанню угод і контрактів. Старі ідеї часто відкидатимуться, точка зору буде радикально змінюватись. Ваше начальство в дискусіях займе непримиренну позицію. Подорожі, особливо за кермом, у п’ятницю і суботу небезпечні. Вам запропонують спільну роботу зарубіжні партнери. Погоджуйтеся, прибутки будуть хорошими, а найголовніше — ви зможете піднятися службовою драбиною. 16, 19 — не плануйте операцій на ногах. Доконче в ці дні побувайте в храмі біля плащаниці. Це оновить біоенергетичний й духовний потенціал.

РАК (22.06—23.07).
На початку тижня багато нерозуміння, а іноді й відкритої ворожнечі. У вівторок ви схильні ставити акценти на незначних деталях і залишати поза увагою суттєве. Наприкінці тижня під несприятливий вплив зірок потрапляють такі сфери діяльності, як торгівля, медицина і спорт. Попереду тиждень відвертостей. Вам захочеться поділитися з друзями найпотаємнішим, а друзям — з вами. Вихідні доведеться присвятити гостям. На Великдень відвідайте (бодай зателефонуйте) рідних – вони чекають на вас. 16, 17 — будьте обережними з анестезією та спиртним. Організм сприймає їх неправильно. Бережіть щиколотки і ступні.

ЛЕВ (24.07—23.08).
Є шанс отримати довгождану вістку від партнерів здалеку. Середа – хороший день для рекламної діяльності і переговорів. Сердечні діла у п’ятницю заходять у глухий кут. У молодих Левів головною проблемою тижня стає вибір майбутньої спеціальності. Вас надихнуть зміни іміджу і життя в цілому. Не сперечайтеся з начальством, щоб не наразитися на небажаний конфлікт. Зараз у вас немає приводу сумніватися у власних силах. 14, 18 — не стрижіть волосся: посічеться і довго відростатиме. На Пасху матимете пречудовий заряд енергії. Не давіть вугрі на обличчі: можна занести важку інфекцію.

ДІВА (24.08—23.09).

У понеділок можливі труднощі при залагодженні юридичних питань. Фінансові втрати очікуйте у п’ятницю і суботу. На роботі обставини примушують іти на постійні компроміси з начальством. Самоствердження у домі загострює стосунки з ріднею у суботу. Ви обрали принцип страуса, а треба, навпаки, бути відвертим. Організаторські здібності та воля знадобляться вже на початку тижня. Колеги допоможуть вам подолати деякі перепони. Але не забувайте, що й однодумцям потрібен перепочинок. 14, 15, 16 — краще поберегти і не оперувати горло та нижню щелепу, ясна. Зате на Великдень почуватиметесь пречудово.

ТЕРЕЗИ (24.09—23.10).

Друга половина тижня сприятливіша, ніж перша. Для підприємницької діяльності найкращі дні четвер і субота. Незважаючи на фінансові труднощі (понеділок і вівторок), загальне матеріальне становище загалом терпиме. Діти завдають багато клопоту несподіваними хворобами. Не будьте надто скромними, саме зараз треба відкинути всі сумніви і наважитися на важливі кроки. У вас на руках карти, а крім цього — право першим зробити свій вибір. 17, 18 — легені, бронхи і кисті рук особливо чутливі. Від навантажень можуть загострюватися хронічні хвороби легень і бронхів. Бажано виспатися для відновлення нервової системи.

СКОРПІОН (24.10—22.11).
Не варто розраховувати на фінансову підтримку з боку партнерів. Вівторок принесе багато метушні і мало конструктивних результатів. Добре ідуть справи у тих, чия діяльність пов’язана з туризмом або автосервісом. Неділя дає багато шансів для знайомств. У коханій людині ви відкриваєте нові грані характеру. Гармонію може зруйнувати непроханий візит. Близька людина може зробити вам боляче, і тільки від вас залежатимуть подальші стосунки. 19— бережіть шлунок (надмірне споживання з великоднього кошика м’ясних копченостей може зашкодити). Не оперуйте цього тижня жіночі груди і підшлункову. Посидьте на легкій дієті.

СТРІЛЕЦЬ (2.11—21.12).

Плани коригуються відповідно до нових обставин. Сімейні клопоти заважають працювати з повною віддачею сил. До п’ятниці треба прислухатися до критики, але не піддаватися почуттю вини. Посповідайтесь у церкві. Спробуйте знайти інформацію або людей, які можуть вам допомогти. Спілкування з родичами принесе багато приємних моментів. Розваг і нових вражень буде достатньо, але не варто забувати про дані обіцянки. Попереду багато цікавих пропозицій. 14, 18— хворим на серцево-судинну систему не треба перенапружуватися. Більше бувайте на свіжому повітрі, обтирайтеся вологим рушником. Для швидкої реабілітації інсультників (некризовий стан) треба  ставити банки на спину і приймати скипидарні ванни Залманова. Це корисно і гіпертонікам. Але головне — дієта. На Великдень не переїдайтесь.

КОЗЕРІГ (22.12—20.01).
Можливі невдачі в реалізації особистих планів. До п’ятниці краще не наполягати на тому, чого хочеться. Головні справи відкладіть до кращих часів. У вихідні неплановані зустрічі принесуть свіжі ідеї або нагадають про ті справи, які ви давно відклали. Є шанс взятися за них ще раз. Несподівані сюрпризи примусять повірити, що дива таки можливі. Не зволікайте з важливими рішеннями, головне — не втратити шанс. Попереду важливі проекти. 14, 15 — не варто чіпати жовчний міхур, дванадцятипалу кишку і тонкий кишечник. Попийте кислого молока, а в неділю конче скоштуйте чогось великоднього.

ВОДОЛІЙ (21.01—19.02).
До середи не можна експериментувати в бізнесі. Краще розраховувати на добре вивчені і стандартні способи вирішення задач. В емоційному плані критичний день – субота. Ви не здатні правильно оцінювати ситуації і адекватно реагувати на події. Будьте обережні на дорогах. Стосунки з колегами погіршаться, будьте готові до будь-яких несподіванок. Завітайте на гостини до давніх друзів. Час згадати про батьків. 13 , 16, 17, 18 — не оперуйте нирки. Ризиковано вживати будь-яке спиртне. На Пасху не навантажуйте надміру організм м’ясом та яйцями – усього в міру.

РИБИ (20.02—20.03).
Ви володієте секретами щастя, тому багато хто звертається до вас по поради. Головне для вашої натури — не приймати все близько до серця. На цьому тижні святковий настрій гарантовано. До середи очікуються ситуації, з якими можна буде впоратися лише завдяки логічним обмірковуванням, що не виключає прийняття помилкових рішень у понеділок. У п’ятницю варто слідкувати, щоб слово не випереджало думку – у цей день слабка концентрація уваги і велика нервозність. Варто посповідатись. 13, 15, 17 — бережіть статеві органи. Не сидіть на сирому та холодному.