ЗОРІ ВІЩУЮТЬ з 20 по 26 квітня 2009 року

0
215

ОВЕН (21.03—20.04).
Ви працюєте за себе і «за того хлопця». У цій формулі треба щось негайно змінити, інакше ви ризикуєте перевтомитися. Зробіть так, щоб вас почули. Смуга чорна, смуга біла… Овени готові на все, аби будні не були сірими.  Тому чергове „затемнення” в житті зустрінуть відносно спокійно. У третій декаді заздрість і чужа негативна енергія можуть позначитися на вашому самопочутті і працездатності. Протримайтеся до переломного моменту – 26 квітня. Наприкінці місяця вас чекає сплеск сил і успіх у справах. Наведіть порядок у фінансах, не робіть боргів, поменше витрачайте на розваги і задоволення. Найімовірніше, цього тижня у вас будуть складні переговори з партнерами щодо інформаційних або ідеологічних питань. Однак, отримавши цінну інформацію, спочатку поставитеся до неї, скоріше, підозріло. Але в майбутньому з цієї ситуації ви зможете мати користь. Уваги потребуватиме опорно-рухова система. Не допускайте розвитку сколіозу. Укріплюйте м’язи спини. Слідкуйте за поставою. Не пийте тонізуючих напоїв. Ведіть активний спосіб життя.

ТЕЛЕЦЬ (21.04—21.05).
Зараз вам краще побути на самоті й розібратися зі своїми почуттями. Від випадкових конфліктів можна втекти у роботу, фантазії. Який би вибір не зробили, він буде найкращим. Наприкінці місяця є шанс поліпшити фінансове становище. Приборкайте пристрасті, вони затьмарюють розум, вносять напруження й усе псують, відбираючи дорогоцінні сили. Зберігайте внутрішню волю, будьте врівноважені, і тоді бізнес, просування службовими сходинками, виховання дітей, особистісне зростання – усе вийде пречудово! Головне – намагайтеся не бігти за кількома зайцями водночас, дійте послідовно й обов’язково прислухайтеся до голосу інтуїції. Складний період. Однак вдалим можна вважати те, що старі сумніви щодо складних ситуацій у фінансовій діяльності зникнуть, і замість них з’явиться впевненість в управлінні фінансами. Не відмовляйте собі в повноцінному харчуванні. Хворим на анемію слід пройти черговий курс лікування. Швидше втомлюватимуться від роботи очі. Зробіть ввечері компрес на повіки.

БЛИЗНЮКИ (22.05—21.06).
Поточні справи вирішуватимуться із змінним успіхом. У серйозних питаннях поки що навряд чи варто чекати чогось нового. Нині переважно розвиваються вже відомі вам ситуації. Близнюки залюбки мовчать, коли говорять інші, проте й від інших вимагають того ж. Заради великої вигоди можна залучити спільників. Тільки заздалегідь обумовте, хто і скільки отримає. Якщо треба зважитися на рішучі кроки, продумайте наслідки. На цьому тижні потреби Близнят не будуть збігатися з їхніми можливостями.  Причому не в класичному сенсі: можливостей якраз буде помітно більше. Настав сприятливий час для реалізації  творчих ідей, що нагромадилися. Вам забезпечений кар’єрний і творчий злет. Володіючи багатьма здібностями, ви доб’єтеся успіху на сцені, у педагогічній діяльності,  мистецтві. Навіть у політиці. Однак не забувайте приділяти увагу близьким – вони дуже цього потребують. Почастішають випадки зараження на грибкову інфекцію. Потурбуйтеся про власну безпеку. Тримайте ноги в теплі. Не піднімайте важкого. Незграбний рух може призвести до защемлення нервових закінчень. Нервова система перевантажена. Знаходьте час для позитивних емоцій.

РАК (22.06—23.07).
Головні успіхи тижня — зміцнення довіри у відносинах з близьким оточенням, вдалі фінансові операції, зокрема й в інвестиційній діяльності, обстоювання своїх матеріальних інтересів у відносинах з партнерами. У спілкуванні з діловими партнерами краще проявити витримку. За зроблену роботу ви отримаєте хороші прибутки. Наприкінці тижня ви відчуєте потребу розслабитися, тож не гайте час. Насолоджуйтеся – обставини йдуть вам назустріч. Зараз  усі  зусилля варто спрямувати на поліпшення умов життя, створення комфорту в домі.  Але головне – любити, одержувати радість від життя! Не тільки дбайте про себе, а  й робіть приємне близьким людям, не скупіться, легко розлучайтеся з грішми, щоб допомогти іншим. У кінці квітня пощастить тим,  хто зазвичай боязкий і сором’язливий, – вони відчують себе впевненіше. Лікування риніту й гаймориту варто розпочинати цими днями. Операції з видалення мигдалин і поліпів вдалі. Бережіть нирки. Відмовтеся від алкоголю. Корисною буде безсольова дієта. Частіше пийте чисту воду між прийомами їжі.

ЛЕВ (24.07—23.08).
Тиждень вдалий для розв’язання поточних ділових питань. При цьому будьте уважніші в переговорах з управлінських питань: партнери або представники адміністративних органів можуть висунути ряд вимог. Тримайте сорочку ближче до тіла, а гроші — в гаманці. У зв’язку з фінансовою кризою вам доведеться дотримуватися суворої економії. У вас з’явиться шанс узяти реванш. Хапайте його швидше і дійте рішуче. „Не хочу нічого, не робитиму нічого”, – лейтмотив Левів у третій декаді квітня. Можна повередувати кілька днів, але потім потрібно оговтатись, взяти себе в руки.  Адже ваші успіхи цілком залежать від вашої енергії. Не бійтеся просити порад і користуватися ними. Відновлюйте старі зв’язки – колишні колеги і давні приятелі допоможуть вам знайти вихід. Це вдалий період для людей публічних професій – журналістів, політиків, дипломатів. Особиста привабливість і вміння переконувати – ваші козирі. Нагадають про себе захворювання шлунково-кишкового тракту. Не змінюйте звичного режиму харчування. Екзотичні страви можуть викликати небажані реакції. Підвищенню загального тонусу організму сприятиме масаж стоп. Походіть босоніж.

ДІВА (24.08—23.09).
Тиждень сприятливий для зустрічей, переговорів, отримання необхідної інформації. Бажано бути уважнішим, оскільки надмірна активність може спричинити напруження у відносинах з партнерами. Крім того, є хороші можливості для управління матеріальними засобами. Події розвиваються у правильному напрямку. Дійте рішуче, успіх на вашому боці. У роботі що не крок, то прибуток. Зробіть подарунок коханій людині. Енергія Діви змусить відступити всі недуги і неприємності. Ви успішно переборете смугу  відчуження,  взаємних образ і претензій і навчитеся сприймати близьку людину такою, якою вона є. Час  очікується прибутковим, крім того, намічається кар’єрний злет і підвищення зарплати. Не варто забувати і про духовне зростання. Частіше вибирайтеся на лоно природи, незважаючи на примхи погоди. Це допоможе зосередитися й проаналізувати важливі події року, що минає. Запишіться на прийом до стоматолога. Вдалий час для протезування та лікування зубів. Позбавтеся зайвої ваги. Обмежуйте себе в їжі. Поєднуйте продуманий режим дня з фізичними навантаженнями.

ТЕРЕЗИ (24.09—23.10).
Навряд чи можна чекати якихось важливих подій, які можуть щось істотно змінити. Поки що вдало розвивається ситуація, пов’язана з професійною або управлінською діяльністю. Ви потрапили в потрібну колію, дрібні проблеми не варто брати до уваги. Тепер головне — не зупинятися, навіть якщо хтось цього й вимагає. Перемогу святкуйте в родинному колі. Інтуїція підказує: настав час стримати активність. Відмовтеся од додаткової роботи і гучних вечірок.  Вільний час присвятіть роздумам: деякі ідеї, від яких ви раніше відмовилися, дуже допоможуть вам надалі. У другій половині тижня в особистому житті намітиться серйозне зрушення. Не бійтеся повірити в чужі почуття.  Найскладніші дні місяця. Різко зросте кількість хворих на респіраторні вірусні інфекції. Підтримайте свій імунітет. Контролюйте показники артеріального тиску.

СКОРПІОН (24.10—22.11).
Цього тижня можуть зіпсуватися відносини з кимось із корпоративних партнерів. Ця ситуація не схожа на конфлікт. Ймовірно, відносини в тому вигляді, як вони існували досі, стануть вам нецікавими або не відповідатимуть вашим особистим завданням. Усі сили доведеться кинути на подолання життєвих перепон. Попереду важливі проекти, які обіцяють дати хороший заробіток. Ділові партнери запропонують вам допомогу — не Тиждень для вас – спокійний час. Кар’єра застигне на місці, але турбуватися не варто: це тимчасове затишшя. Відпочивайте од життєвої колотнечі і зосереджуйте сили на майбутнє. Імовірно, вам захочеться трохи змінити імідж або порадувати себе новими придбаннями. Не відмовляйте собі в цьому задоволенні. Ви легко сядете на дієту, заняття в тренажерному залі додадуть потрібний штрих до вашої зовнішності.. відмовляйтеся. Знайдіть час для ретельного догляду за шкірою рук та обличчя. Проведіть глибоке очищення. Робіть масаж і підживлюючі маски. Сходіть до сауни чи лазні. Видалення мозолів відкладіть на кілька днів.

СТРІЛЕЦЬ (2.11—21.12).
Усе ще непокоять проблеми, пов’язані з переговорами на офіційному рівні, якісь обов’язки. Водночас формується дуже сильна вдала ситуація, пов’язана з підтримкою ваших інтересів близьким оточенням. Дружні поради будуть не зайвими у ваших планах. Думка колективу — це добре, але не завадить розбавити його вашим командирським голосом. Важливі питання краще вирішити наприкінці тижня. Зірки до вас прихильні, можна знайти нову роботу, познайомитися з впливовою персоною і навіть, при бажанні, створити сім’ю. З друзями й однодумцями складуться прекрасні стосунки, має бути багато цікавих зустрічей, знайомств, вечірок, посиденьок. У той же час намагайтеся відпочивати од суєти. Варто зайнятися здоров’ям. Найменше переохолодження в може призвести до бронхіту чи інших ускладнень. Дні підвищеного травматизму. Рухайтеся обережно. Почастішають побутові опіки. Непокоїтиме головний біль. Майте під рукою аптечку.

КОЗЕРІГ (22.12—20.01).
Складається ситуація, за якої остаточно рвуться якісь зв’язки. Ви про це вже знаєте, оскільки впродовж року намагалися їх зберегти. Крім того, можливі труднощі, пов’язані з якимись вимогами щодо матеріальних засобів. Перед вами стоятимуть два завдання — вирішити домашні проблеми і вибратися на свіже повітря. Звичайно, ви надасте перевагу другому. У вихідні чекайте приємних новин. Вам треба з головою зануритися в роботу, зайнятися кар’єрою; розширюйте і зміцнюйте фундамент своїх знань. Зараз час для бізнесу. Будь-яка інформація, що надійшла до вас, невипадкова – проаналізуйте її. 25-го числа ви прокинетеся іншою людиною. І відразу до справ – сприятливий період триватиме близько двох тижнів. А от гроші все ще залишаються проблемою: не ведіть спільних фінансових справ із приятелями – зазнаєте збитків і пересваритеся.  Вам доведеться приймати швидкі рішення і навіть йти врозріз із загальноприйнятою думкою. Для здоров’я кінець квітня – теж важливий час.  Відмовтеся від смаженого, масного, копченого. Не використовуйте гострих приправ. Можливі збої в роботі гормональної системи. Частіше робіть перерви.

ВОДОЛІЙ (21.01—19.02).

У справах може спостерігатися певний застій. Проблеми пов’язані з остаточним ускладненням відносин з партнерами, які ви неодноразово намагалися врятувати. Успіхи супроводжують у професійних або управлінських питаннях. Усе вказує на те, що тиждень треба не проспати, а прожити на повну. Сміливо беріться за будь-які справи, друзі допоможуть вам і морально, і матеріально. Довіряйте власній інтуїції. „До побачення, комплекси”, – скаже цього тижня Водолій. Зараз для вас краще працювати самостійно, а не в колективі. Розраховуйте тільки на себе, продумуйте запасні плани і варіанти дій. З ефективною діловою командою поки не складається. Проте, зараз гарний час для налагодження зв’язків із закордонними партнерами. Ваша підприємницька інтуїція допоможе уникнути помилок. Нагадає про себе варикозне розширення вен. Попереджайте появу набряків. Відпочивайте, піднявши ноги на стілець. Фізичне перевантаження може викликати носову кровотечу.

РИБИ (20.02—20.03).
Вдалі в минулому переговори з близькими й довіреними особами поступово втрачатимуть своє значення. При цьому налагоджуються потенційно вдалі контакти в сфері управління. Творіть хороші справи — і вам воздасться. У вівторок доведеться попрацювати, щоб закінчити старі справи. Якщо захочеться відвідати друзів, краще це зробити в суботу. Місяць запам’ятається тихими сімейними радощами. Робота і громадське життя відійдуть на другий план, і Риби від цього тільки виграють. З вас вийде чудовий капітан сімейного корабля! Адже ви швидко вирішуєте будь-які проблеми і знаходите вихід з найскладніших  ситуацій. Непогано було б почати ремонт: зараз для цього сприятливі умови. Частіше бувайте на свіжому повітрі – ви будете в гарній фізичній формі.  Цього дня час розпочати поступове загартовування організму. Багато рухайтеся. Обмежте прийом фармпрепаратів. Не переїдайте.