ЗОРІ ВІЩУЮТЬ З 26 ЛИПНЯ ПО 1 СЕРПНЯ 2010 РОКУ

0
200

ОРОСКОП

ОВЕН (21.03—20.04).
Тиждень обіцяє бути напруженим щодо бізнесових справ. Крім того, ваш дім притягує численних близьких і далеких родичів. У середу з ними особливо багато клопоту. У вихідні емоційне життя буде яскравим. Починається дуже вдалий період. Зокрема, ефективною буде робота з інформацією, особливо в питаннях, пов’язаних із захистом інтелектуальної власності. Ви багато встигнете і нагадуватимете оточуючим енерджайзер. Пристрасті в особистих стосунках будуть лише розпалюватися. Будьте обережними — висока вірогідність травм. Є небезпека харчових отруєнь. Можуть з’являтися збої у роботі гормональної системи. Важко минатимуть критичні дні у жінок.

ТЕЛЕЦЬ (21.04—21.05).

Ті, хто народився з 1 по 8 травня, неврівноважені і екзальтовані, схильні кидатися то в один, то в інший бік. Зайва метушня може стати причиною того, що ви залишитесь біля «розбитого корита» (вівторок, середа). Це стосується насамперед кар’єри. Будьте уважнішими в управлінні матеріальними ресурсами. Найімовірніше, в серпні ви зробите кроки, які давно готуєте, що можуть ускладнити стосунки з довіреними особами. Вдалою буде середина тижня. Ви зумієте проявити себе у тих справах, які вимагають командних дій. У стосунках із близькими варто пограти у піддавки. Шлаки повільно виводитимуться з організму. Віддайте перевагу легкій дієті. Відмініть похід до солярію. Замість засмаги можете отримати алергію. Прискорюється відкладання солей у суглобах. Ведіть рухливий спосіб життя. Уповільнюється перистальтика кишечника. Запобігайте розвитку запорів.

БЛИЗНЮКИ (22.05—21.06).

Отримують багато ділових пропозицій, в яких закладено привабливі перспективи. У вівторок ви не здатні вибрати найкращий варіант – відкладіть остаточне рішення до 5 серпня. У середу будьте обережними на дорогах. Очікується складний тиждень. Можливі витоки інформації, втрата джерела потрібних відомостей або інтересу до якоїсь діяльності, пов’язаної з інформацією. Тиждень буде сповнений невиправданих обіцянок. Вірогідні конфлікти з колегами, тому пам’ятайте, що мовчання — золото. Ділові угоди і значні покупки відкладіть на деякий час. Найкращий час для проведення профілактики шлунково-кишкових розладів та підбирання оптимальної дієти. Візит до стоматолога відкладіть.

РАК (22.06—23.07).

Гроші і кредити – головний біль цілого тижня. Середа – день найбільших фінансових потрясінь, не обов’язково негативного характеру. Раків, народжених 24, 25 і 26 червня, може чекати несподіване збагачення. Перебування на сонці бажано скоротити, особливо 27 і 28 липня. Ситуація з імовірною втратою зв’язків, розчаруванням у деяких інформаційних відносинах через неможливість управляти ними може ускладнитися. Щоправда, ви матимете підтримку відданих партнерів, але якісь зв’язки все-таки доведеться розірвати. Тиждень великої активності: ви, що називається, будете лізти на рожен, та й сімейне гніздечко може перетворитися на арену битви. І все це на тлі значних фінансових витрат. Період загострення мігрені. Може виникнути защемлення нервових закінчень між дисками хребта. Травматично небезпечний період.

ЛЕВ (24.07—23.08).
Непросто складається ситуація в особистому житті, особливо у Левів, які народилися 27, 28 і 29 липня. До 1 серпня потрібно докласти всіх зусиль, щоб вийти із скрутного становища. Тиждень вдалий для розв’язання колишніх фінансово-інформаційних проблем. Водночас може намітитися розв’язка давнього конфлікту в корпоративних відносинах: деякі з них невдовзі доведеться серйозно трансформувати. Із керівництвом краще на конфліктувати, ви зробите гірше тільки собі. Можливий новий роман, але навряд чи він має перспективи. Не навантажуйте нервову систему — краще відпочиньте. Менше часу проводьте на ногах. Погіршується відтік крові з вен. Майбутнім мамам варто стежити за вчасним виведенням рідини з організму.

ДІВА (24.08—23.09).

Конкуренти і заздрісники постійно вставляють «палки в колеса». У середу ви на межі нервового зриву. Спробуйте «не бачити» деяких неприємностей, принаймні у вівторок і середу – і ви уникнете багатьох конфліктів. Можливі претензії до вашої роботи, пов’язаної з інформацією, не дуже приємні, проте відверті переговори все-таки виявляться корисними з погляду отримання потрібної вам інформації. У центрі уваги опиняться проблеми друзів. Водночас у вашому оточенні з’явиться та людина, якій не варто довіряти, навіть якщо вона проявлятиме творчий підхід до стосунків із вами. Розпочніть боротьбу зі шкідливими звичками. Уникайте пасивного куріння. Від роботи з їдкими речовинами може розболітися голова.

ТЕРЕЗИ (24.09—23.10).

Знаходять нових друзів і однодумців, які допомагають робити кар’єру. У середу ситуація може нагадувати гру «Ва-банк». Якщо ви народилися у першій декаді жовтня, то маєте шанс виграти. Все ще може непокоїти невпевненість у собі, про яку йшлося в минулих прогнозах. Водночас очікуються успіхи в налагодженні відносин з довіреними особами, роботі з інформацією, розв’язанні питань, пов’язаних з працевлаштуванням. Стрижку і фарбування волосся відкладіть на тиждень. Краще доглядайте за нігтями. Сплануйте помірно навантажений день. Не переїдайте. Добре провітрюйте робоче приміщення.

СКОРПІОН (24.10—22.11).

Незадоволений станом справ на роботі. До четверга жодне серйозне питання не може вирішитися позитивно. На спілкування з начальством витрачається багато нервової енергії, особливо в середу. Зараз може спостерігатися деяка ейфорія від успішної управлінської діяльності. Однак насправді у стосунках потрібні перетворення, і згодом ви зумієте їх налагодити, але вже на іншій, скоріше фінансовій основі. Найважливіші справи зроблено — тепер час відпочити. Ви¬трати, пов’язані з організацією відпустки, не варто обмежувати — здоров’я і релаксація зараз понад усе. Подорож на південь буде вдалою. Вразлива система травлення. Нерозбірливість у харчуванні може призвести до збільшення ваги. Обирайте низькокалорійні страви.

СТРІЛЕЦЬ (2.11—21.12).

З повсякденних подій тижня найпомітніший конфлікт на офіційному рівні, що підтверджує серйозні сумніви, пов’язані з роботою, які непокоїли вас останнім часом. Насуваються конфлікти з друзями і колегами, в яких ви навряд чи будете переможцями. Наприкінці тижня отримаєте цікаву пропозицію, але наслідки важко передбачити. Середа висвітлить ваші найбільш актуальні проблеми у родинному житті. У вихідні розташування планет дозволить розслабитися і насолоджуватись усіма благами життя. 27 і 28 липня – складні дні для гіпертоніків. Може погіршитися самопочуття гіпертоніків. Уникайте стресів, не перевтомлюйтеся.

КОЗЕРІГ (22.12—20.01).

Активізується старий конфлікт з партнерами: ви отримаєте реальну, а не вами ж раніше вигадану інформацію про позиції партнерів та їхні претензії. І спробуєте врятувати ці стосунки, оскільки ще не нагромадилося достатньо негативу, пов’язаного з ними. Доведеться ухвалювати визначальні рішення. Не забувайте: краще сім разів відміряти, а один раз — відрізати. У другій половині тижня поставтеся серйозно до свого здоров’я. Намагаються звільнитися від сірості і рутини. У середу фортуна буде на вашому боці, якщо ви не надто підганятимете події. Девізом тижня повинно стати – «Довіряй, але перевіряй». В середині тижня слідкуйте за гаманцем і документами. Знизиться гострота зору. Давайте очам можливість частіше відпочивати. Не займайтеся самолікуванням. Нові препарати можуть викликати алергію.

ВОДОЛІЙ (21.01—19.02).

Дуже активний тиждень з кількома складними ситуаціями (нові умови, пов’язані з вашою корпоративною діяльністю, порушення якихось зобов’язань, неприємна інформація). Водночас зараз ви почуваєтеся впевнено, особливо в переговорах і стосунках. Доля не втомлюється випробовувати вас. Зокрема, це стосуватиметеся стосунків у родині. Можливо, настав період для суттєвих змін. Уникайте фінансових ризиків. Закінчується протистояння з начальством. У середу найкращим виходом із патової ситуації стане розумний компроміс. Ділові Водолії полегшено зітхають після чергової перевірки або ревізії. У молодих є шанс познайомитись з цікавими людьми. Дбайливіше доглядайте за ногами. Робіть масаж стоп. Одягайте зручне взуття.

РИБИ (20.02—20.03).

З’являються дуже вдалі можливості для налагодження корпоративних відносин. Ви відчуєте потужну підтримку, зокрема інформаційну. Але від деяких методів управління корпоративними відносинами доведеться відмовитися. Не намагайтеся проявити лідерські здібності, навіть якщо вам здаватиметься, що перевага на вашому боці. Краще відійти від активних справ і відпочити. У фінансовому плані все стабільно. Обмірковує нові ідеї. У середу вашим планам заважають несподівані обставини. Після 29 числа смуга невезіння закінчується. Знижується продуктивність інтелектуальної праці. Може з’явитися тремтіння у руках як результат перевтоми. Остерігайтеся ураження електричним струмом.