ЗОРІ ВІЩУЮТЬ З 20 ПО 26 ВЕРЕСНЯ 2010 РОКУ

0
207

Овен (21.03—20.04).

Виявіть неабияку кмітливість у комерційних справах і залишіть своїх конкурентів далеко позаду. Вирішує складні завдання. У четвер спробуйте досягти висот у професійній сфері, які раніше здавалися недосяжними. Проте всі рішення потрібно приймати самостійно, без сторонньої допомоги: Скорпіон або Риба «підкине» вам занадто ексцентричну ідею. З’являються високі покровителі, які допомагають фінансами. У четвер і п’ятницю щастить навіть у тих справах, які ви вважали цілком пропащими. У суботу вас особливо шануватимуть або ж, навпаки, заздритимуть. Може знижуватися рівень гемоглобіну в крові. Хворим на анемію слід розпочати курс лікування. Швидко втомлюватимуться очі. Зробіть ввечері компрес на повіки. Удалий період для протезування і лікування зубів. Також час позбутися зайвої ваги.

Телець (21.04—21.05).

Тиждень сприятливий для просування по службі. Ситуація з партнером у бізнесі досягає критичної межі, коли питання стоїть руба: «або-або». Краще спокійно перечекати неприємний період, ніж робити неправильні кроки. У понеділок гроші не повинні стати причиною конфлікту. У четвер також не зачіпайте цю тему. Час сприятливий для публічних виступів та реклами. У четвер ви справляєте враження улюбленця долі, адже щастить, як ніколи. Позитивний вплив зірок дозволяє заробити кругленьку суму. Особисте життя готує приємні несподіванки у вихідні – вам телефонує давня симпатія. Можна розпочинати лікування риніту, гаймориту. Успішні операції з видалення мигдалин і поліпів. Бережіть нирки. Корисною буде безсольова дієта. Підвищується плодючість організму. Попереджайте небажану вагітність. Є небезпека підхопити грибкову інфекцію.

Близнюки (22.05—21.06).

Тільки виграють, якщо не будуть давити авторитетом і нав’язувати свою думку. Друзі або партнери в середу закликатимуть до непродуманих і навіть небезпечних вчинків. Пік фізичної та інтелектуальної активності припадає на четвер. Слідкуйте за коректністю оформлення документів. У молодих починається роман, що згодом може закінчитися шлюбом. Можна розраховувати на винагороду за свої попередні справи. Фортуна посміхається працівникам радіо, телебачення, рекламним агентам і комп’ютерникам. У середу надійде цікава пропозиція від давніх партнерів. П’ятниця – сприятливий день для реклами своєї діяльності і самореклами. Зростатиме схильність до неконтрольованих емоційних реакцій. Частіше робіть перерви у роботі. Час зайнятися загартуванням організму. Обмежте вживання ліків до необхідного мінімуму.

Рак (22.06—23.07).

Тиждень характерний збільшенням психічної енергії і жадобою суперництва. Фізична активність посилюється у середу. Четвер – день оригінальних рішень, несподіваних особистих успіхів. Овен допоможе здійсненню планів на перспективу. Розташування зірок сприяє комерсантам і викладачам. Ваші спроби по-новому заявити про себе на роботі завершаться успіхом. До п’ятниці ви з головою занурюєтесь у поточні справи. У вихідні чоловіками оволодіває грайливий настрій. Легковажність підштовхує на романтичні пригоди. Не зловживайте витратами. Дні підвищеного травматизму. Турбуватиме головний біль. Майте під рукою аптечку. Погіршиться стан хворих на варикоз. Частіше давайте ногам відпочинок. Фізичні перевантаження можуть спровокувати кровотечу з носа.

Лев (24.07—23.08).

Багато нової інформації, ділових переговорів, нарад. Удача усміхається бізнесменам і підприємцям. Можна обдумувати план нових засобів заробітку. Фінансово вдалою буде діяльність у сфері культури, розваг і громадського харчування. Не варто змінювати місце проживання. У далеких поїздках – можливість травматизму. Підприємницька діяльність процвітає, є шанс отримати кредити на пільгових умовах. З вівторка до суботи поточні плани доведеться постійно змінювати, однак будь-яка зміна буде тільки до кращого. Новий інтимний зв’язок раптово перерветься незабаром після того, як почався. Починайте боротися з відкладенням солей в організмі. Щоранку робіть гімнастику для гнучкості суглобів. Дні підвищеного травматизму. Пильнуйте за кермом.

Діва (24.08—23.09).

Ситуація у бізнесі поліпшується. У середу ви легко досягнете мети, якщо не зволікатимете з остаточним рішенням. У фінансовій сфері є шанс великого виграшу. Вдалий час для перебудови у власному домі чи офісі. У хірургів, травматологів, спеціалістів з голкотерапії є нагода виявити професійну майстерність. Отримає добру звістку про просування на службі. У середу передбачаються додаткові витрати. Ділові стосунки наприкінці тижня краще підтримувати з особою протилежної статі. Закохані тимчасово перебуватимуть у розлуці. Дбайте про опорно-рухову систему. Не допускайте розвитку сколіозу. Зміцнюйте м’язи спини. Стежте за поставою. Ведіть активний спосіб життя. Не піднімайте важкого. Незручний рух призведе до защемлення нервових закінчень. Більше часу бувайте на свіжому повітрі.

Терези (24.09—23.10).

Тиждень почнеться із щасливого понеділка. З вівторка доведеться сконцентруватися на найголовнішому, щоб витримати напружений робочий графік. У четвер сердечні справи можуть повернути в найнесподіваніший бік. «Висітимуть» на телефоні більше, ніж звичайно. В четвер і п’ятницю буде тенденція до нерозумних покупок. Дім і сім’я вимагатимуть посиленої уваги. У п’ятницю ви можете потрапити в екстремальну ситуацію, коли проблеми потрібно буде вирішувати миттєво. В особистому житті без особливих змін. У Терезів-жінок з’являються нові залицяльники. Болітимуть суглоби та кістки від старих травм. Не можна видаляти родимки й нарости на тілі. Будуть ускладнення. Період загострення радикуліту й невралгії. Необережний рух може призвести до защемлення нервових закінчень. Протипоказані операції на судинах. Пийте відвари з цілющих трав, їжте мед. Активізується процес виведення шлаків з організму.

Скорпіон (24.10—22.11).

Має клопіт із податковою інспекцією або нерухомістю. Ці питання варто залагоджувати в четвер. У понеділок зважте на те, що недруги намагатимуться підставити вам ногу. На декого чекає розчарування у друзях через цілком банальну причину – гроші. Ймовірно, непогано заробить. Багато хто отримає престижні замовлення, виконання яких зміцнить не тільки вашу професійну репутацію, але й сімейний бюджет. Рекламні агенти укладуть вигідні контракти у п’ятницю. Жінкам необхідно підкреслювати свою незалежність від «сильної статі», особливо у суботу. У вихідні на життєвій сцені відбудеться зміна декорації – погані думки відійдуть і повернеться оптимізм. Не перевантажуйтеся фізично. Інтенсивна праця може викликати задишку та посилене серцебиття. Відмовтеся від уживання тонізувальних напоїв. Запишіться на прийом до стоматолога. Протезування зубів пройде добре. Початок лікування гастриту та виразкової хвороби шлунку краще відкласти.

Стрілець (2.11—21.12).

В особистому житті настав період невизначеності. Багато сил витрачається на з’ясування стосунків з партнером у шлюбі. Є шанс отримати хорошу грошову винагороду в п’ятницю. Особливо фортунить тим, хто заробляє гроші інтелектуальною працею. У вихідні молоді Стрільці суттєво витрачаються на друзів. Уважно стежте за роботою партнерів по бізнесу – вас можуть ненавмисно «підставити». Можна наважитись на дорогу покупку, про яку давно мріяли. Вихідні принесуть багато приємних хвилин і додадуть оптимізму. З фінансами проблем не повинно бути. Схильним до закрепів слід перейти на полегшене харчування. Стережіться харчових отруєнь. Знижується потенція в чоловіків. Можуть спостерігатися збої місячного циклу в жінок. Погіршиться сон, загостриться вегетативно-судинна дистонія. Підтримуйте емоційну рівновагу. Зволожуйте повітря у приміщенні.

Козеріг (22.12—20.01).

Нарешті займеться проблемами сім’ї і домашнього затишку. У середу плануються невеликі поїздки з господарських потреб. В суперечках на бізнесові теми істина не народжується. Розташування планет сприяє прийняттю серйозних рішень. Юридичні контракти укладайте у п’ятницю. Доведеться постійно щось або когось доганяти, щоб пристосуватися до обставин, які швидко змінюватимуться. Ви маєте шанс досягти успіху в будь-якому виді змагання, чи то плавання, чи конкурс краси. П’ятниця – ваш день, можна розслабитися, піти в гості, приймати друзів у себе. Нагадають про себе захворювання кишково-шлункового тракту. Підвищенню тонусу тіла сприятиме масаж стоп. Походіть босоніж.

Водолій (21.01—19.02).

Початок тижня може принести невелику кризу у фінансовій сфері, спричинену невдалими вкладами на початку року. Не виправданий ризик у валютних операціях. Вступає у період бурхливих подій. Ділове партнерство розширюється завдяки численним поїздкам і відрядженням. Водолії у віці від 20 до 40 років доб’ються на роботі справжнього прориву до успіху. Сильне романтичне захоплення обіцяє перерости у стабільне почуття, якщо ваша симпатія Терези або Лев. У п’ятницю не підписуйте жодного документа, доки уважно його не вивчите. У неділю не дозволяйте емоціям захопити вас у полон. Можуть загостритися серцево-судинні недуги. Поставтеся серйозно до лікування застуди та грипу. Можливі ускладнення.

Риби (20.02—20.03).

Фінансові проблеми успішно вирішуються, ділові поїздки матимуть добрі наслідки. У четвер спокійно зважте всі «за» і «проти» в особистому житті. Розбіжність у думках з начальством, в понеділок це може обернутися конфліктом. Якщо у вас є «пікантні» таємниці від усіх, то в четвер є небезпека їх скандального розкриття і втрати репутації. У вихідні сприятливий час для відновлення здоров’я нетрадиційними та народними методами. Проте у вихідні гостро стоїть проблема «батьків і дітей». Загострюються захворювання щитовидної залози. Відкладіть початок лікування гормонами. Не варто підбирати нову косметику, фарбувати волосся. Підвищується схильність організму до алергічних реакцій. Можливе утруднене дихання.