ЗОРІ ВІЩУЮТЬ З 7 ПО 13 ЛЮТОГО 2011 Р.

0
204

ОВЕН (21.03—20.04).

Овнів великі неприємності будуть обходити стороною, а з дрібними ви легко впораєтесь. А от на солідний прорив у справах цілком можете розраховувати. Назагал тиждень для представників вашого знака зодіаку очікується гарний, динамічний і приємний у багатьох відношеннях.
Що стосується особистого життя, то тут багатьом Овнам доведеться переглянути взаємини зі своїми дружинами або давніми коханими. Стосунки треба або перевести на новий рівень, або ж зовсім відмовитись від них. Третього не дано. Період загострення бронхолегеневих захворювань. Не ігноруйте перших ознак застуди. Добре зігрівайтеся після тривалого перебування на вулиці. Хворим на остеохондроз і ревматизм варто зайнятися профілактичним лікуванням. Особливо вразливим буде горло. Намагайтеся не перевантажувати і не переохолоджувати його. Не варто планувати поповнення сім’ї.

ТЕЛЕЦЬ (21.04—21.05

Тиждень повинен стати періодом виходу на світ з довгого тунелю, по якому багато з вас пробиралися весь останній час. Проте народження нового, так уже повелося, часто супроводжується болем. Тож майже усе перша половина семиденки буде доволі складною для вас. Настав час вiдпочити, тож не барiться з вибором, куди саме поїхати. Якщо не заздритимете iншим, то чекайте позитивних змiн у життi. Значно покращиться фiнансове становище. Подбайте про здорове харчування. Не перевантажуйте шлунок. Займіться лікуванням сколіозу. Слідкуйте за своєю поставою. Запишіться на прийом до стоматолога. Лікування і протезування зубів пройде вдало. Знижуйте фізичне навантаження на організм. Підвищується артеріальний тиск. Непокоїтимуть аритмія та задишка. Можлива носова кровотеча. Приймайте заспокійливі ванни.

БЛИЗНЮКИ (22.05—21.06).

Близнюкам катастрофічно не вистачатиме матеріальних ресурсів та грошей. Багато доведеться вкладати у розвиток справи, до того ж ще будуть потрібні додаткові витрати на сім’ю. Треба усі кроки добре продумувати, старатись не приймати занадто емоційних рішень. На допомогу прийдуть партнери і друзі. В особистих стосунках у представників вашого знака зодіаку можливі непрості події. Пов’язані вони будуть з тим, що оточення Близнюків сильно оновиться. Важко буде відпускати людей, з якими пережито багато, але життя вимагатиме саме такого розвитку. Але не переживайте – і в цьому плані ситуація стабілізується вже ближче до суботи. Ваше небажання бачити помилки близьких не означає, що все владнається само собою. Доведеться докласти багато зусиль, перш нiж усе стане на свої мiсця. На вашому боцi не тiльки фортуна, а й керiвництво. Не провокуйте появи застійних явищ в організмі. Можна провести лікувальне голодування. Займіться корекцією фігури. Час позбавитися зайвої ваги.   

РАК (22.06—23.07).

Багато Раків будуть надзвичайно успішні в усьому, що стосується професійної діяльності, але при цьому не у всіх все буде райдужно в особистому житті. Що поробиш, трапляється й таке. Особливо порадує Раків вівторок У цей період на роботі у них почнеться такий драйв, що доведеться тільки встигати крутитись. А в особистому житті постарайтесь бути особливо уважними до ваших коханих і членів сімей, бо тут дуже ймовірна напруга. Неміцні пари очікує майже гарантований розрив, та й міцним парам доведеться докладати зусилля для того, щоб залишитися разом. Щоправда, це стосується лише першої половини тижня. У вашому життi трапляються курйози, а от як iз них вийти — залежить тiльки вiд вас. Упертiсть заважає вам наблизитися до бажаного. Якщо з’явиться можливiсть додаткових заробiткiв, перевiрте, чи потраплять цi грошi до вашої кишенi. Не допускайте зневоднення організму. Добре промивайте нирки. Стимулюйте виведення піску з сечогінних шляхів. Відмовтеся від уживання міцних напоїв.

ЛЕВ (24.07—23.08).

Космічні енергії дуже позитивно вплинуть на представників знака зодіаку Лев. Цей тиждень буде часом, коли Леви зможуть здійснити великі перетворення у своєму житті – і в професійному, і в особистому. Грошей у представників вашого зодіакального знака додасться, причому як у тих, хто має власну справу, так і у тих, хто працює під чиїмось керівництвом. І пам’ятайте, що тенденція зростання добробуту збережеться протягом усього лютого та перейде на березень. Плануючи наперед деякi справи, не забувайте закiнчити почате ранiше. Для декого з вас службове вiдрядження стане несподiванкою. Не вiдштовхуйте вiд себе друзiв, краще прислухайтеся до їхнiх порад. Вагітним слід уникати фізичних навантажень у ці дні. Молодим мамам не слід відлучати малюків від грудей. Адаптація до нового режиму харчування у немовлят проходитиме складно.

ДІВА (24.08—23.09).

У більшості Дів тиждень повинен вийти успішним. Методично і цілеспрямовано представники вашого знака зодіаку стануть готувати плацдарм для майбутніх звершень і взагалі влаштовувати і перевлаштовувати своє життя. Процес вийде довгий і кропіткий, але майбутні результати варті того, а перші ознаки позитивної динаміки у своєму житті Діви помітять вже в четвер. А ближче до вихідних в життя багатьох Дів увійдуть нові люди, нове кохання. В міцних сім’ях, які зуміють пробитися через труднощі перехідного періоду, у неділю почнеться ренесанс, подружжя стануть більше цінувати одне одного і більше довіряти. На цьому тижні ви зможете здійснити деякi плани, вдало закінчаться переговори з партнерами. Дехто з вас отримає важливi новини, що стане поштовхом до змiн. Стежте за власним здоров’ям. Життєвий тонус помітно знижується. Погіршується пам’ять. Не позбавляйте себе повноцінного відпочинку. Рухайтеся обережно слизькими стежками. Остерігайтеся вивихів і розтягнення зв’язок. Найкращий час для зміцнення імунітету. Пийте вітаміни.

ТЕРЕЗИ (24.09—23.10).

Терези постануть перед вибором між старими цінностями і новими, обрати варто те, що ближче до серця. Для багатьох представників зодіакального знака Терезів тиждень може здатися кінцем усього – що любили, чого хотіли, – неприємне відчуття, але слідом за ним обов’язково прийде полегшення і відчуття оновлення. З цього часу Терези вийдуть іншими, сильнішими і мудрішими. Романтична сфера теж виявиться нестабільною. Терези зустрінуть нових людей, які зачарують настільки, що представники вашого знака зодіаку захочуть розірвати старі зв’язки. Але перш ніж це робити, витримайте паузу і добре подумайте. Адже пристрасть, яка стрімко спалахує, буває такою швидкоплинною. Останнім часом вам доводиться займатися чужими проблемами, але, як не дивно, ви отримуєте вiд цього задоволення. Спонтаннi рiшення принесуть несподiванi результати. Вам вдасться залучити до роботи впливових людей. Приділіть увагу шкірі. Підберіть нову косметичну лінію. Займіться зміцненням нігтів. Підвищується крихкість зубної емалі. Знеболювальні діятимуть погано. Остерігайтеся травмування колінних суглобів.

СКОРПІОН (24.10—22.11).

 Багато Скорпіонів перетворяться в наполегливих і працьовитих мурашок. Рух вперед буде, але повільним і важким. Протягом тижня можливі періоди, коли доведеться економити і рахувати кожну копійку. Але й хороші щедрі часи вас теж не оминуть, до того ж у найкритичніший момент на допомогу прийдуть родинні зв’язки. Що ж до особистого життя, то у суботу у багатьох сімейних парах взаємні претензії переростуть у конфлікт, залагодити який буде нелегко. Залишиться тільки чекати, чим усе це скінчиться, а завершення може виявитися абсолютно різним. Найбільш дружні і люблячі пари встоять, а от ті, хто дасть слабинку, розпадуться. Навколо вас відбуваються цiкавi події, тож не проґавте шанс виявити свої здiбностi. Декому з вас удасться укласти вигідну угоду. Не відкривайте відразу свої карти незнайомим людям. Саме час позбавитися шкідливих звичок. Частіше нагадуватимуть про себе захворювання вен. За можливості, не розпочинайте нового курсу ін’єкцій. Бережіть нервову систему від стресів.

СТРІЛЕЦЬ (2.11—21.12).

У Стрільців виникне сильний потяг до подорожей. Активізуються таємні, приховані сторони життя, які можуть стати несподіванкою для вашого оточення. Стрільці можуть розраховувати на те, що їхній новий проект видасться грандіозним для того кола, в якому вони обертаються. Що цікаво, шанси впоратися із завданням у представників вашого знака зодіаку доволі великі, і результат буде залежати винятково від самих Стрільців. Щодо любовного фронту, то багато Стрільців зовсім втратять голову. У четвер у своєму натхненному стані вони закохаються безповоротно і пустяться «у всі тяжкі». Проте, швидше за все, це буде короткочасний роман. Спроба почати життя з чистого аркуша не відразу увінчається успіхом. Вам доведеться добре попітніти, перш нiж побачите першi результати. Незабаром ви отримаєте цікаву пропозицію. Перевіряйте сумісність фармпрепаратів. Можлива поява висипання на шкірі. Підвищується небезпека алергій. Непокоїтимуть давні травми. Планові операції краще відстрочити. Остерігайтеся опіків.

КОЗЕРІГ (22.12—20.01).

Якщо можна так висловитися, то тиждень у багатьох Козерогів стане періодом простою. Час вищої активності переноситься на наступний місяць, а в цьому представники вашого знака зодіаку будуть займатися переважно влаштуванням особистого життя і вирішенням незначних локальних питань. Для тих же, хто не захоче все залишати, як є, радимо відновити свої зв’язки із зарубіжними друзями та партнерами. На цьому тижні ваша популярність досягне апогею. Нарешті начальство помiтить вас, можливi грошовi нагороди. Остерiгайтеся плiток, колеги заздрять вам. Вихiднi присвятiть родинному вiдпочинку. Знайдіть час для ретельного догляду за шкірою рук та обличчя. Проведіть глибоке очищення. Робіть масаж і підживлюючі маски. Сходіть до сауни чи лазні. Видалення мозолів відкладіть на кілька днів. Різко зросте кількість хворих на респіраторні вірусні інфекції. Підтримайте свій імунітет. Контролюйте показники артеріального тиску.

ВОДОЛІЙ (21.01—19.02).

Водолії опиняться на піку змін. Багато що піде незворотньо, але здобудуть представники вашого знака зодіаку незрівнянно більше, ніж втратять. Безсумнівним залишається тільки одне: життя зміниться, зміниться повністю і безповоротно. Визначальним моментом для багатьох Водоліїв може стати переїзд – в межах свого населеного пункту, в інше місто або навіть в іншу країну. У сім’ях у зв’язку з цими клопотами створиться напружена обстановка. Однак, у суботу стане ясно, що Водолії діяли правильно, рідні потихеньку заспокояться і займуться облаштуванням на новому місці. Несподiванi прибутки не принесуть радощiв, навпаки, ви ламатимете голову, як ними скористатися. Деякому з вас не завадить пiдвищити професiйний рiвень. Не висувайте претензiї до колег, поважайте їхній вибiр. Запишіться на прийом до стоматолога. Вдалий час для протезування та лікування зубів. Позбавтеся зайвої ваги. Обмежуйте себе в їжі. Поєднуйте продуманий режим дня з фізичними навантаженнями.

РИБИ (20.02—20.03).

Представники вашого знака зодіаку зможуть реалізувати свій глобальний проект, в результаті чого життя зміниться як у професійному плані, так і в особистому. Але якщо ділові інтереси багатьох Риб отримають повне задоволення, то у любовних справах ситуація може виявитись не такою втішною. У деяких Риб ймовірний розрив з їхніми партнерами через гроші або через розбіжність поглядів на життя. Колишні закохані тихо розійдуться в різні боки, а подружжя очікують тривалі спроби примиритися і досягти нових точок дотику. Останнiм часом ви вiдчули, що втомилися. Радимо залишити всi справи i поїхати вiдпочивати. У закоханих настає романтичний перiод. Чекайте приємних новин. Нагадають про себе захворювання шлунково-кишкового тракту. Не змінюйте звичного режиму харчування. Екзотичні страви можуть викликати небажані реакції. Підвищенню загального тонусу організму сприятиме масаж стоп. Походіть босоніж. Лікування риніту й гаймориту варто розпочинати цими днями. Операції з видалення мигдалин і поліпів вдалі. Бережіть нирки. Відмовтеся від алкоголю. Корисною буде безсольова дієта. Частіше пийте чисту воду між прийомами їжі.