ЗОРІ ВІЩУЮТЬ З 1 ПО 6 СІЧНЯ 2008 Р.

0
167

ОВЕН (21.03—20.04).
У діловому житті очікується деяке затишшя. Грошові проблеми вашого партнера можуть негативно вплинути на ваш сімейний бюджет. Потурбуйтеся про безпеку вашого дому — у суботу є ризик “приходу непроханих гостей”.

ТЕЛЕЦЬ (21.04—21.05)
Проблеми, які виникнуть у професійній сфері, вимагатимуть від вас сміливих рішень. Розумний ризик буде до речі. Будьте готовими до того, що вас будуть критикувати як керівництво, так і співробітники.

БЛИЗНЮКИ (22.05—21.06).
Професійна сфера обіцяє бути насиченою різноманітними подіями, іноді цілком несподіваними. Допомога друзів і партнерів сприятливо вплине на вашу діяльність. Фінансове питання може стати причиною сімейних сварок. Остерігайтеся втручання у ваше особисте життя сторонніх осіб.

РАК (22.06—23.07).
Успіхи на професійній ниві залежатимуть від ставлення до вас керівництва взагалі і колег зокрема. Є небезпека переоцінити власні сили. Святкові дні можуть стати переломними у долі — ви маєте шанс познайомитися з людиною, яка відіграє велику роль у вашому житті.

ЛЕВ (24.07—23.08).
Настав час реалізувати нові і навіть нестандартні плани. Проте не будьте надто амбітні і авторитарні — ці якості вам лише нашкодять. У романтичній сфері не випускайте ініціативу зі своїх рук, сміливо телефонуйте і призначайте побачення.

ДІВА (24.08—23.09).
На непередбачувані ситуації на роботі реагуйте спокійно — все повинно залагодитись само собою. Амурні справи принесуть багато приємних хвилин. Сімейний бюджет дозволить зробити невеликі подарунки.

ТЕРЕЗИ (24.09—23.10).
Реалізація професійних планів залежатиме від вашої інтуїції. Головне — із усіх порад, які даватимуть друзі, вибрати найкращі і найперспективніші. У грошовій сфері можна розраховувати тільки на допомогу сім’ї.

СКОРПІОН (24.10—22.11).
Тримайте ситуацію під контролем, хоча деякі зміни в планах все-таки будуть. На любовному горизонті майже безхмарно. До декого повернеться давнє кохання. І хоча вогонь пристрасті пригас, зірки скоро подарують вам новий приплив сил.

СТРІЛЕЦЬ (2.11—21.12).
Прагне змін. Проте якщо це буде стосуватися зміни роботи, то ви ризикуєте зробити помилку. Доведеться докласти багато сил, щоб поліпшити своє матеріальне становище або принаймні утримати його на попередньому рівні. Приємні емоції дозволять трохи розслабитися й забути про неприємності.

КОЗЕРІГ (22.12—20.01).
Має шанс реалізувати заплановане. У цей час для вас дуже важливо оцінити професійні якості людей, з якими ви працюєте. Вибирати вам — кого наблизити, а з ким і розлучитися.

ВОДОЛІЙ (21.01—19.02).
Намагатиметься розширити поле діяльності. Для цього будуть усі передумови: приплив фізичних і творчих сил, нове коло знайомств. З фінансами проблем не повинно бути. У суботу не перегніть палку в стосунках з родичами.

РИБИ (20.02—20.03).
Ділові справи відходять на другий план. Багато часу займають домашні проблеми і спілкування з друзями. Любовні пригоди і романтичні зустрічі залишають незабутній слід у вашому житті. У деяких Риб вони можуть закінчитися навіть шлюбом.