ЗОРІ ВІЩУЮТЬ З 10 ПО 16 ЖОВТНЯ 2011 РОКУ

0
176

ОВЕН (21.03-20.04).

Нині вдалий період для налагодження зв’язків на емоційній основі. Ви можете позбутися неспокою з приводу втручання партнерів у ваші особисті справи. Постарайтеся краще зрозуміти їх, тоді ваші відносини будуть тривалими. Попереду складний період. У вас не виникатиме особливого бажання спілкуватися, навпаки, самотність стане вашим найкращим другом. У вас може з’явитися схильність до містики і окультних наук. Відчуває невеликий енергетичний спад, а відтак і зниження активності у всіх сферах життя. Наприкінці тижня можна сподіватися на грошові надходження. Уран штовхає на експерименти в особистому житті. Але форма, в якій ідеї з’являються у п’ятницю чи суботу, не є об’єктивною. Зверніть увагу на легені. Їх, а також бронхи і м’язи рук краще не оперувати. Для відновлення нервової системи треба поспати на годину довше.

ТIЛЕЦЬ (21.04-21.05).

Приготуйтеся до життєвих змін. Вам захочеться урізноманітнити свої інтереси, брати активну участь у різних заходах. Четвер — дуже напружений день, тому не зривайтеся на близьких. Загостряться фінансові ситуації. Ділове життя напружене і різноманітне. Той, хто хоче зробити кар’єру або просто знайти роботу, може розраховувати на підтримку зірок. П’ятниця – фатальний день для кохання. Ви можете потрапити в емоційну залежність від предмета свого обожнювання. Творчі Водолії переживають період натхнення. У суботу ідеї набирають конкретної форми. Постарайтеся не навантажувати шлунок, особливо смаженим. Людям з підвищеною кислотністю треба пити чай з м’яти, а салати заправляти оливковою чи лляною олією.

БЛИЗНЮКИ (22.05-21.06).

Будьте уважніші в корпоративних фінансових відносинах, особливо під час виконання якихось посередницьких функцій: у найближчому майбутньому ви можете зустріти серйозний опір вашим інтересам. Тиждень буде нестабільний, важко прогнозувати будь-які події. Зверніть увагу на документацію, будьте готові до перевірок. Не варто сподіватися на здійснення надій і задумів. Тримайте язик за зубами, а плани в таємниці. Позитивні тенденції, пов’язані із розширенням сфер впливу родичів, тривають. Багато хто спробує вийти у вищий світ і завоювати там могутніх прихильників і спільників. До середи космічна ситуація сприяє більше відпочинку і розвагам, ніж серйозній роботі. Четвер – найрезультативніший день тижня. У суботу ваша точка зору не збігається з поглядами навколишніх. Не навантажуйте легені та бронхи фізичними вправами. Краще більше поспати.

РАК (22.06-22.07).

Триває пошук нових проектів. У поточній діяльності можливі дрібні проблеми у фінансових відносинах зі співробітниками. Тиждень буде багатим на поїздки, емоції, бурхливі прояви почуттів. Саме зараз вам вдасться завершити чимало справ, особливо це стосується самоосвіти. У другій половині тижня відбудуться цікаві знайомства, ваше життя дещо зміниться. Для досягнення цілей ви використовуєте приховані резерви або старі зв’язки. У справах, де вимагається точність, підвищена ймовірність помилок. П’ятниця нагадує про старі борги. Несподіваний дзвінок примушує багатьох терміново пакувати валізи. У вихідні загострюються серцево-судинні захворювання. Побережіть кишечник і жовчний міхур. Промивання цих органів відкладіть на потім. Краще попийте кисляку.

ЛЕВ (23.07-23.08).

У відносинах з корпоративними партнерами можливий конфлікт, якщо ви спробуєте відстояти свою самостійність, звичні для вас правила відносин. Один з варіантів розвитку ситуації — пропозиція виконати якісь небажані для вас обов’язки. Не варто брати близько до серця проблеми, пов’язані з рідними і близькими. Постійні переживання можуть загнати вас у кут, що спричинить депресію. Зміцнюйте співробітництво і підтверджуйте свій авторитет. Практичний житейський досвід підказує багато правильних рішень у справах бізнесу. П’ятниця – невдалий день для з’ясування стосунків, бо може сприяти тільки інтригам. У молодих Раків з’являється інтерес до якої-небудь сфери знань або прихований талант до мистецтва. Жінки схильні швидко набирати зайву вагу. У ці дні утримайтеся від вживання алкоголю. Ви не відчуватимете критичної межі сп’яніння. Організм майже не захищатиметься від отруєння.

ДIВА (24.08-23.09).

Тиждень сприятливий для отримання потрібної інформації, ведення переговорів. Особливо це стосується тих партнерів, які допомагають вам отримувати цю інформацію. Вас турбують фінансові проблеми, але пам’ятайте, що для досягнення добробуту треба докласти чимало зусиль. Знадобляться не тільки досвід і практика, а й витримка. У родині ви знайдете підтримку і розуміння. Спокійно обмірковує способи поліпшення свого матеріального становища. Ділові Діви до п’ятниці налаштовані справедливо розподілити обов’язки і прибутки. Субота – найкритичніший день тижня, будьте обережні за кермом і в поводженні з електроприладами. Не залишайте автомобіль без нагляду у вихідні. Дуже не бажані операції на серці. Кардіохворим не рекомендуються фізичні навантаження. Ваша хвороба — від нестачі людського тепла. Змініть свою поведінку і відчуєте поступове одужання.

ТЕРЕЗИ (24.09-23.10).

Ви продовжите підготовку вдалої, перспективної ситуації, пов’язаної з виконанням партнерами якихось зобов’язань щодо вас. Усе це відбудеться на тлі глибокого взаєморозуміння, налагодження тісніших зв’язків. На вас очікує багато поїздок, ділових зустрічей, тільки встигай слідкувати за подіями. Не варто довіряти будь-якій неперевіреній інформації. Головне — не форсувати події. Шукайте вигідних партнерів, можливо, вдасться укласти вдалу оборудку. Варто оглянутися назад і виправити свої помилки. Багато часу іде на непотрібні розмови й непродуктивні контакти. У п’ятницю і суботу не варто довіряти випадковим знайомим, бо є ймовірність натрапити на сучасного О. Бендера. У вихідні у багатьох з’являється почуття внутрішньої нестабільності, що заважає насолоджуватись життям. Не бажано втручання в ділянку горла: голосові зв’язки, гортань і надто щитовидна і вилочкова залози дуже чутливі.

СКОРПIОН (24.10-22.11).

Вирішивши свої особисті питання й налагодивши близькі стосунки, ви підвищите вашу впевненість у власному благополуччі, захищеності вашого особистого життя і матеріальних засобів. Зірки подарують вам активність та енергійність. Сам Бог велів вам підкорювати кар’єрні висоти і користуватися успіхом у протилежної статі. У середині тижня прислухайтеся до інтуїції, вона вас не підведе. Сприятливий час для переговорів із зарубіжними партнерами. Тиждень заохочує до серйозної роботи і здійснення нових задумів. Середа – день налагодження нових вигідних зв’язків. Це може бути допомога колишніх співробітників чи давно забутих друзів. Для п’ятниці характерні матеріальні втрати. У вихідні ви серйозно замислюєтеся про майбутнє. У молодих Скорпіонів розпочинається новий роман. Уважно слідкуйте за своїм здоров’ям, займіться спортом. З деякими друзями зміняться стосунки. У зоні ризику — кістки та селезінка. Не лікуйте й не видаляйте в ці дні зуби без крайньої потреби.

СТРIЛЕЦЬ (23.11-21.12).

Ваша правильна позиція, а також уважність дадуть змогу провести переговори з фінансових питань, фінансово-обмінні операції якнайуспішніше. Результати виявлятимуться протягом усього серпня.  Ви зараз у чудовій формі, ваша пунктуальність і розсудливість просто вражають оточуючих. Ви збираєтеся зібрати навколо себе чудову команду з близьких по духу людей, стаючи поступово їхнім лідером. Вам захочеться зайнятися благоустроєм житла. Слід уважно поставитись до нової інформації, якщо вона відразу і не стане в нагоді, то в недалекому майбутньому може зіграти вирішальну роль. У четвер гостро постає питання ображеного самолюбства. Не варто засмучуватись, краще прийняти ситуацію такою, якою вона є. Почуття відіграють головну роль у особистих стосунках. Варто звернути увагу на нирки і сечовід. Не пийте багато пива, щоб не виник пієлонефрит. Хронічно хворим на нирки шкодять емоційні пересуди інших.

КОЗЕРIГ (22.12-20.01).

Навряд чи тиждень виявиться особливо ефективним для вашої ділової діяльності. Проблеми вірогідні у вигляді незначних, але помітних конфліктів, зокрема з корпоративних питань. Але, зрештою, все залагодиться. Час для змін у житті. Подумайте, що саме ви хотіли б виправити, а від чого варто й відмовитися. Не давайте обіцянок, щоб не потрапити в неприємну ситуацію. На цьому тижні висока вірогідність прийняття помилкових рішень. Багато планів доведеться переглянути, а від деяких зовсім відмовитись. До четверга ви виявляєте зайву нерішучість тоді, коли потрібно приймати рішення миттєво. Венера дарує маленькі життєві і любовні радощі. Можуть посилитися алергічні реакції і біль у ногах. Не плануйте операцію на венах ніг.

ВОДОЛIЙ (21.01-19.02).

Ви нарешті зрозумієте: ваші хвилювання через близьких людей, що чинять на вас певний тиск, безпідставні. Оскільки насправді цей «тиск» підвищує вашу впевненість у собі при розв’язанні фінансових питань. Якщо люди або обставини вибивають вас із колії, кращим рішенням буде відстоювання власних позицій. Не дозволяйте оточуючим експлуатувати себе. Можлива необ’єктивна оцінка ситуації, зокрема це стосується фінансів. Краще утриматися від поспішних висновків. Вам цілком під силу зайняти більш вигідні позиції на роботі. У вівторок сміливо заявляйте про себе, якщо бачите, що ваші знання і досвід допоможуть вирішити нові завдання. У власних родинах дістанете підтримку і розуміння. На особливий успіх у представників протилежної статі можна розраховувати у п’ятницю і суботу. Ваш стан здоров’я вимагає прискіпливої уваги. Не варто подразнювати печінку. Не їжте гострого і смаженого. Вживайте більше соків. Операція протипоказана.

РИБИ (20.02-20.03).

Тиждень вдалий для налагодження ділових відносин, а також близьких стосунків, переговорів, ефективної роботи з інформацією. Найпомітніша з проблем — претензії за якимись зобов’язаннями. Але це навряд чи істотно вплине на ваш бізнес загалом. Найкраще місце, де ви відчуваєте комфорт, — власне помешкання. На цьому тижні розвиватимуться основні події. Спільна праця з колегами принесе розчарування і роздратування. Спробуйте важливі справи вирішувати за допомогою друзів. Не бійтеся несподіванок. У професійній діяльності іде процес перебудови, переорієнтації справи, що в недалекому майбутньому дасть позитивний результат. Ділові люди можуть переїхати в новий офіс, службовці – змінити місце праці. Можна давати шлюбні оголошення – зірки допоможуть знайти гарну пару. У ці дні увага прикута до голови, носа та вух.