Помер видатний запорізький поет і сатирик Петро Ребро

0
401

22 березня не стало Петра Павловича Ребра, поета і громадського діяча, драматурга і видатного організатора, знаного дослідника творчості Шевченка, гумориста з великої літери і просто дуже працьовитої людини. 19 травня йому виповнилося б 82 роки.
Петро Павлович наполегливо працював до самого останнього дня. Це не для красного слівця сказано – варто нагадати, що лише минулого року він виграв два Всеукраїнські літературні конкурси і видав солідний восьмий том своїх вибраних творів. Цього року вже завершував редагування чергового альманаху Міжнародної асоціації гумористів і сатириків “Весела січ”. І говорити зайве, що й Асоціація, і альманах трималися виключно на плечах Петра Павловича. Зокрема, коли не вистачало грошей добрих людей-спонсорів, то чергова книжечка “Веселої січі” виходила і за рахунок пенсії її редактора…
Як розповіла вдова поета, у п’ятницю він ще сходив на базар, а в суботу його не стало. Громадська панахида прощання з померлим Петром Павловичем Ребром відбулася в понеділок у приміщенні запорізького Театру молоді.