Target: нові варіанти безпечних покупок

0
655

24 жовтня 2020 р. – Популярна мережа магазинів “Target” запроваджує нові заходи безпеки для своїх покупців під час пандемії. У зв’язку з новорічними святами очікується збільшення споживчого трафіку. З цієї нагоди “Target” пропонує нову послугу “бронювання місця в черзі”, щоб уникнути скупчення багатьох людей поза магазином.
Відома мережа магазинів продовжуватиме обмежувати кількість своїх покупців у магазинах. Це логічно призведе до черг покупців біля магазинів, які також повинні дотримуватися необхідної відстані між ними. Однак замість того, щоб чекати надворі, вони тепер можуть забронювати чергу на веб-сайті магазину.
Коли настане їх черга, вони отримають текстове повідомлення про те, що тепер можуть зайти в магазин. Ще однією зручністю є опція “гаманець” у мобільному додатку “Target”, що дозволяє здійснювати безконтактну оплату в лініях самообслуговування або за допомогою працівника магазину. Також додаткові пристрої будуть розміщені в різних частинах магазинів, де можна здійснити безконтактну оплату.
Для тих, хто не хоче робити покупки в магазині, є можливість зробити замовлення по телефону та вибрати, чи потрібно входити, щоб забрати замовлені товари, чи працівник магазину прийде і принесе їх, і вони зможуть перевірити своє замовлення. показуючи свій мобільний телефон через скло машини. Звичайно, існує можливість доставки замовлення на їх адресу.

Оксана Момчилова
“Українське Слово”
сн: FB Target