K-19: План збільшення податкового кредиту на дітей з $2000 до $3600 (або $3000)

0
629

8 лютого 2021 року – демократи в Конгресі пропонують включити додатковий податковий кредит для дітей до нового державного пакету стимулів, який готується у зв’язку з пандемією К-19. До цього часу податковий кредит для однієї дитини становив $2000 (для людей з доходами від $2500 до $200 000).

Пропозиція полягає у збільшенні податкового кредиту до $3600 для дітей у віці до 6 років та до $3000 для дітей у віці від 6 до 17 років, які в податкових деклараціях фігурують як “залежні”. Сума податкового кредиту на дитину буде зменшена для батьків, які отримують більше $75 000 на рік (або для сім’ї з доходом понад $150 000 на рік).

Також планується виплачувати суму безпосередньо на місяць ($250 або $300), замість того, щоб отримувати її одразу в кінці року. Якщо пропозиція буде прийнята, з очікуваним схваленням всього пакету стимулів майже у два трильйони доларів (у березні), цілком ймовірно, що ці виплати розпочнуться в липні цього року. Збільшена сума та своєчасне отримання цієї допомоги для батьків зроблять цей податковий кредит більш ліквідним та кориснішим.

За словами сенатора Майкла Беннета, новий розмір податкового кредиту для дітей зменшить бідність дітей у США майже на 50%.

Наразі цей захід передбачається на один рік, проте кілька демократів: Роза Делауро, Сьюзен Дельбене та Річі Торрес запропонують нову поправку, яка дозволить зробити новий податковий кредит для дітей постійним.

Джо Байден та лідери демократів у Конгресі висловили готовність затвердити новий амбіційний пакет стимулів (1,9 трлн. Дол. США) без підтримки республіканців, які, як і перед виборами, домагаються зменшення державної допомоги в кілька разів.

Ольга Чайбин
“Українське Слово”

1.Приєднуйтесь до наших основних груп у Facebook:

Ukrainians in Chicago United

https://www.facebook.com/groups/UkrainiansInChicagoUnited

Ukrainian newspaper “Ukrainske Slovo” USA & Canada

https://www.facebook.com/groups/197355576969283

Ukrainians in USA United

https://www.facebook.com/groups/UkrainiansInUSAUnited

Запросіть своїх друзів, знайомих та родичів теж долучитися!

Поділіться цими групами на своїй сорінці у Facebook!

2.Читайте нашу головну FB-сторінку:

https://www.facebook.com/ukrslovo

Дякуємо!
Команда газети “Українське Слово”