Пласідо Домінго захворів на коронавірус

0
63
epa07770764 (FILE) - Spanish tenor Placido Domingo attends a press conference at the Estates Theatre in Prague, Czech Republic, 25 October 2017 (reissued 13 August 2019). According to media reports, several women have accused Placido Domingo of sexual harassment. Domingo says the allegations are 'inaccurate'. EPA-EFE/MARTIN DIVISEK

79-річний іспанський оперний співак Пласідо Домінго повідомив, що в нього виявили коронавірус. Про це він написав у своєму Facebook.

“Вважаю своїм моральним обов’язком повідомити вам, що мене перевірили на COVID19, і тест виявився позитивним. Ми з моєю сім’єю перебуваємо в самоізоляції доти, доки це вважається медично необхідним”, – написав співак.

“Зараз ми всі добре почуваємося, але у мене спостерігалися лихоманка та кашель, тому я вирішив здати аналіз… Я прошу всіх бути надзвичайно обережними, дотримуватися основних вказівок, часто миючи руки, тримаючись на відстані не менше 6 футів від інших, роблячи все можливе, щоб вірус не поширювався і, будь ласка, будьте вдома, якщо зможете”, – закликав метр.

“Разом ми зможемо побороти цей вірус та зупинити наявну світову кризу, і, сподіваюся, повернутися до нашого звичайного повсякденного життя дуже скоро. Дотримуйтесь вказівок та правил місцевої влади, щоби залишатися в безпеці та захищати не лише себе, а й всю нашу громаду”, – звернувся до підписників Домінго.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here