ЯК ВДАЛО ВИБРАТИ ПОДАРУНОК НА ДЕНЬ ВСІХ ЗАКОХАНИХ Present

0
481

Напередодні Дня святого Валентина у всьому світі продається понад мільярд вітальних листівок, а також тонни печива, пряників та цукерок у формі сердечок. Воно й очевидно, адже символом свята, яке ще називається Днем всіх закоханих, є саме воно – серце.
В Україну День святого Валентина прийшов на початку 90-х років, однак наші співвітчизники сприйняли його серйозніше, аніж ті, хто святкував століттями. І якщо в Європі чи США традиційним дарунком цього свята вважаються так звані «валентинки», якими закохані обмінюються 14 лютого, то в нашій країні прийнято витрачати чималі суми, вважаючи, що саме дорогий подарунок найкраще передасть глибину почуттів.
День святого Валентина так міцно вкоренився серед українських традицій, що ще задовго до свята спрацьовує нагадування: «Не забути купити подарунок коханому!». Вже з середини січня вітрини магазинів заманюють покупців найрізноманітнішими символічними дрібничками та дорогими речами. Однак запам’ятайте, людині, яка вас кохає, потрібне не матеріальне підтвердження ваших почуттів, а, перш за все, розуміння та увага. Тому звернімося цього року до самої суті Дня закоханих і подаруймо близькій людині свою турботу.
Усім відомо, що найприємнішим є подарунок, зроблений своїми руками. Забудьте про Інтернет і телефон, пригадайте романтичні освідчення в коханні, які зараз зустрічаються лише в книжках, і… напишіть про своє кохання в листі. Не вживайте при цьому шаблонних фраз та віршованих підказок, пригадайте усе те, що з’єднує лише вас і вашу кохану людину. Коли напишете щиро, можете розраховувати на взаємність, а це найкращий подарунок до Дня закоханих.
Якщо ж ви відчуваєте неабиякий кулінарний талант, спробуйте освідчитися за допомогою торту у вигляді серця. Такий солодкий подарунок може стати водночас і «валентинкою» – напишіть зверху глазур’ю слова кохання. Ваша половинка гарантовано розтане!
Не варто купувати на День святого Валентина дорогі дрібнички-сувеніри, які після свята опиняться забутими десь за склом книжкової шафи.
Подаруйте те, що знадобиться вам у хвилини, які проводите разом, що зможе залишитися на видноті й нагадувати про символічне підтвердження вашого великого почуття до НЬОГО.
Пригадайте, що ваш коханий любить робити вдома понад усе? Здебільшого, 80% вільного часу він проводить на канапі. Адже потрібно ж відпочити від важкого робочого дня, а то й просто переглянути улюблену телепередачу чи по вболівати за «наших». Так що найкращим подарунком йому до Дня святого Валентина буде подушка! Вона може бути у формі серця або круглою, червона, рожева чи кольорова, з вишитим написом «I love you» чи його іменем. Головне, що навіть коли коханий відпочиватиме на дивані, його думки будуть біля тебе, адже ти створила йому комфорт, продемонструвала турботу, а це – найкраще підтвердження любові. А ще краще, подарувати одразу дві подушки, з’єднані між собою. Тепер ви зможете відпочивати разом.
А чому б не подарувати коханій людині набір постільної білизни?! Тоді коханий буде засинати і прокидати з думкою про Вас. Можете вибрати символічну для цього свята постіль в червоних тонах, а можете зупинитися на класичній білій з мереживом. Подумайте, якими ви бачите ваші ночі. А реалізувати ваші мрії допоможе підприємство «Ярослав», яке запропонує вам широкий вибір постільної білизни.
Рецепт вдалого святкування Дня закоханих надзвичайно простий. У вас є цілий день, присвятіть його найприємнішому в житті почуттю, використовуйте його по максимуму. Присвятіть одне одному 100% часу. Візьміть вихідний і проведіть день лише вдвох. Слухайте романтичну музику, гуляйте парком, тримаючись за руки, відвідайте театр чи кіно. Або, якщо хочете, проведіть увесь день в ліжку. Даруйте коханій людині «валентинку» щогодини або розтягніть задоволення на цілий тиждень, присилаючи «валентинки» щодня. Головне, що все, щоб ви не вибрали – робіть це з думкою про кохану людину.
Соломія МАМАН,
«Українське Слово»