УПЕРШЕ ПРИДБАЛА ЛОТЕРЕЙНИЙ КВИТОК… І ВИГРАЛА КВАРТИРУ У КИЄВІ!

0
542

24-річна львів’янка Тетяна Малосняк досі не вірить у своє щастя – виграла в одній із державних лотерей однокімнатну квартиру у Києві. Жінка вперше взяла участь у лотереї, і їй відразу усміхнулася Фортуна. В одному з двох придбаних квитків Тетяна отримала шанс на гру в студії. Там усе пішло як по маслу: дійшла до фінального етапу телерозіграшу, з другої спроби обрала заповітний ключ, який за правилами гри відчинив їй двері до головного призу — квартири. Тепер львів’янка мешкатиме у квартирі площею 42 квадратні метри на вул. Маяковського, 1-а, що в київському районі Троєщина. Помешкання — у новобудові, коштує 500 тисяч гривень.
Як розповіла піар-менеджер квартирної лотереї «Хто там» Юлія Чернявська, із шести учасників лотереї, які змагалися у шоу за квартиру, Тетяна Малосняк вийшла у фінал. На цьому етапі гри можна спробувати ключем відчинити символічні двері квартири. Якщо ключ не підійде, то, за правилами гри, потрібно віддати половину виграної суми, отримавши шанс взяти другий ключ, щоб відчинити двері. “Вперше їй не вдалося відчинити двері, але друга спроба була вдалою, – каже пані Чернявська. – Щасливим виявився ключ під номером 3”.
Тетяна Малосняк розповіла, що мешкає на вул. Городоцькій у невеличкій квартирі разом із мамою, чоловіком та півторарічним сином Олександ¬ром. Давно мріяла переїхати у просторе помешкання, але, щоб придбати його, не вистачає грошей. Жінка працювала в банку, нині – у декретній відпустці. Чоловік працює у дистриб’юторській компанії.
“За лотерейний квиток 1 січня заплатила п’ять гривень, – розповідає жінка. – Подумала, а може, станеться якесь диво? Спочатку думала, що участь беруть підставні люди. Але переконалася, що все прозоро”. З перемогою привітали рідні та друзі. “Усі бурхливо відреагували на мій виграш, – каже жінка. – Аплодували, стрибали від щастя, аж плакали”.
Зараз окрилена щастям молода мама взялася за оформлення права власності на квартиру. У березні їй виповниться 25, тож до цього часу планує узаконити квад¬ратні метри. “Буду вирішувати, що робити, – здавати квартиру в оренду чи переїжджати до Києва, – ділиться планами Тетяна Малосняк. – Шукатимемо з чоловіком роботу в Києві. Частково у квартирі зроблено ремонт, але плануємо дещо переробити, купити меблі. Шукаємо майстрів”.
Кілька тижнів тому ще один житель Львівщини, 18-річний Тарас Андибур із села Долява, виграв у лотерею однокімнатну квартиру в столиці. Переможці мають помешкання в одному будинку, тільки на різних поверхах.
Марія ДОРОТИЧ