Володимир Зубер чекає Перемогу, щоб традиційно сфотографуватися сім’єю у вишиванках

0
20

Володимир Зубер свого часу 21 рік відслужив у Збройних Силах України. А з 2016-го чоловік працював на військовій кафедрі Луцького національного технічного університету

Після ж широкомасштабного вторгнення – добровольцем став до лав Волинської бригади тероборони. До речі, до двох десятків його вихованців і вихованок нині служать пліч-о-пліч зі своїм колишнім наставником у лавах нашої бригади, яка успішно виконує бойові завдання на сході України, повідомляє 100 Бригада ТрО Волині.

Вдома ж – у рідному Луцьку – на Володимира Володимировича з Перемогою чекає його сім’я: дружина, син та донька. Серед традицій сімейства Зуберів була й така: щороку у Всесвітній день вишиванки вбиратися у власноруч вишиті пані Ольгою сорочки (так-так, усі чотири вишиванки на колективному фото є творінням її рук!) – і йти до фотоательє.

Вже двічі, торік і цьогоріч, традиції додержатися не вдалося – завадила широкомасштабна війна. Проте Зубери неодмінно виправлять цю прикрість після Перемоги і повернення пана Володимира на Волинь.

Вл. інф.