Повернувся з того світу ворога мочити

0
21

«Повернувся з того світу ворога мочити!» — так жартує Герой України, уродженець села Люхча Сарненського району Іван Кишенко.

Сарненський міський голова Руслан Серпенінов зустрівся з Героєм України, бійцем-прикордонником з позивним «Шпак» Іваном Кишенком (на знімку ліворуч).

Очільник громади подякував від себе особисто та від імені усієї громади солдату-кулеметнику за його героїзм на полі бою. 22 липня 2023 року Іван виступив самотужки на оборону позиції в районі населеного пункту Чернещина Ізюмського району, відволікаючи на себе увагу ворога, відкривши вогонь на ураження. Після шести пекельних годин тяжкого бою, витративши бойовий та резервний комплект боєприпасів, Іван повернувся до місця зосередження наших бійців знесиленим, пораненим, а головне — живим.

За цей вчинок Указом Президента України солдату Івану Кишенку присвоєно звання «Герой України» з врученням ордена «Золота Зірка».

Іван продовжує службу в лавах Держприкордонслужби бійцем «Сталевого кордону».

До речі, на крайній сесії Сарненської міськради депутати проголосували за присвоєння військовослужбовцю Івану Кишенку звання «Почесний громадянин громади» з виплатою грошової допомоги в розмірі 100 тисяч гривень.

Про це повідомили у Сарненській міськраді.