Подарунок від поважних галичанок

0
82

Як бажаємо всі Перемоги! Наближаємо її молитвами, невимовним бажанням якнайшвидше зустрічати вдома наших захисників, радіємо кожній радісній новині з фронту. Подвиги військових вражають, але, щоб швидше подолати ворога, докладають сил і коштів у тилу невтомні патріоти. Збирають гроші на машини, буржуйки та продукти харчування.

Фронт від Прикарпаття далеко, проте мешканцям цього краю війна болить не менше від херсонців, запоріжців. На всю Україну прозвучала новина з Рожнятова, що на Івано-Франківщині, про шляхетний вчинок двох панянок. Людмила Скубрієва, яка мешкає в Рожнятові, та її тітка з Києва Галина Гіль з власних пенсій назбирали майже по 20 тисяч гривень кожна і придбали два дрони-камікадзе для ЗСУ. Дізнавшись про придбання дронів для морської піхоти Рожнятівською громадою, жінки побажали внести і свій вклад у перемогу.

Про війну жінки знають не з телевізора. Брат пані Людмили Леонід також воював на фронті, після поранення нині є обмежено придатним: в його тілі й досі залишилися осколки. Фронтовик розповів рідним, як важливо бійцям мати в своєму арсеналі таку сучасну зброю, тому й вибір зробили на користь дронів.

Накопичивши пенсії, жінки-родички звернулися до голови Рожнятівської громади з проханням допомогти у придбанні дронів. Координаційним штабом Рожнятівської громади було додано суму 7500 грн, й одразу замовлено, перераховано кошти, а згодом дрони прибули у Рожнятів, галичанки змогли їх побачити і поблагословити на святу справу.

«Для військових, які долають ворога на фронті, ми маємо бути надійним тилом, — переконана Людмила Скубрієва. — Вірю, що ці дрони допоможуть зберегти життя нашим хлопцям».

Такий внесок 66-річної та 83-річної пенсіонерок захоплює, надихає і вселяє надію.

Уляна ГЛІБЧУК