КОЛЬОРОВА ГАММА ФЛІРТУ, АБО ДЕКІЛЬКА ПОРАД ЧОЛОВІКАМ

0
641

Кокетування і флірт дуже довго вважалися жіночою зброєю, за допомогою якої жінка здобувала кохання чоловіка і вела його прямісінько до церковного вівтаря, або до Загсу. Пізніше можна було розслабитись і забути про приємні усмішки, блискавичні погляди, таємничі натяки і солодкі обіцянки – про все те, що і складає сяючу ауру флірту. Позбувшись цього сяяння, чоловіки ображались і навіть дозволяли собі засуджувати жіночі хитрощі.
«Кокетування – вада душі», «Кокетування – це бажання подобатись без потреби кохати» – гнівався француз Ж. Лабрюйєр. Підтримував його і О. С. Пушкін. Його Тетяна, головна героїня роману «Євгеній Онєгін», взірець вишуканості, бо: «кокетства в ній нема й сліда – так вищий світ заповіда». Але ж, згадайте, що сам Євгеній, будучи в тому ж самому вищому світі досконало вивчив техніку флірту;»як рано міг він хитрувати, ховати надію, ревнувати, зневіру й віру викликати, здаватися хмурим, умлівати, являться гордим і слухняним, холодним бути, полум’яним…»
Що це? Чому така різна оцінка чоловічого і жіночого флірту? Мабуть, від чоловіка завжди очікували більш рішучих дій та перших кроків на складному шляху кохання.
Сьогодні погляди дещо змінилися: легким фліртом успішно користуються і жінки, і чоловіки. Флірт потрібен не тільки в стосунках між закоханими, або нареченими. Він допоможе в стосунках з начальством, друзями і сусідами. Про флірт багато говорять і сперечаються, багато хто ним користується. Що ж таке флірт? Гра? Філософія? Розрахунок? Мабуть, сьогодні – це стиль спілкування, соціальний прийом, що дозволяє досягти мети. Кокетування робить життя яскравішим, пластичнішим, дарує позитивні емоції і продовжує молодість. «Союз розумного чоловіка і розумної жінки породжує легкий флірт», – вважала знаменита актриса Фаїна Раневська. Слово «флірт» з’явилося у 18 столітті завдяки леді Френсиз Ширлей та англійському письменнику – лорду Честерфільду, який розповідав: «я був присутній при тому, як це чудове слово спурхнуло з найчарівніших у світі вуст. Леді Ширлей то відкривала, то закривала своє віяло, то ховала за нього все обличчя, то тільки очі. І коли чоловік, який розмовляв з нею, зробив їй зауваження за дратуючу поведінку, вона з безневинним виглядом відповіла, що це тільки «флірт», вона лише махає віялом.» («flirt» – в перекладі з англійської – швидкий рух предмета, який тримаєш в руках). Саме з того часу флірт – це не лише гра з предметом, але й з почуттями та симпатіями людини протилежної статі. Розумне кокетування, продуманий флірт допомагають розкрити позитивні якості кожного. Фліртуюча особа просто зобов’язана бути чарівною, усміхненою, приєм-ною в будь-якому випадку. Позитивно налаштованим людям легше жити і досягати свого, вони мають більше друзів і менше проблем, тому фліртувати корисно і чоловікам, і жінкам. Але принципи жіночого і чоловічого флірту відрізняються, це й зрозуміло, бо чоловік і жінка мають різні методи впливу на протилежну стать.

СЕКРЕТИ ЧОЛОВІЧОГО ФЛІРТУ

На роботі:
Згадайте всесвітньо відомого Джеймса Бонда, який ніколи не забував пообіцяти секретарці свого шефа, що неодмінно одружиться з нею. Така обі-цянка відкривала перед Джеймсом і серце секретарки і кабінет шефа, хоча дівчина і розуміла, що стати дружиною агента 007 їй не судилося. Чому б не взяти цей милий жарт до свого арсеналу? Якщо на роботі ви спілкуєтесь із жінками, починайте вчитись фліртувати. І зовсім неважливо скільки їм ро-ків і як вони виглядають. Приязна усмішка, комплімент, веселий анекдот, невимушене запитання про справи приємні кожній людині, а тим більше жінці на робочому місці. Запам’ятайте, ви повинні бути уважним та люб’язним і з прибиральницею, і з начальницею, і з колегами. Надмірна боязкість, як і надмірна зухвалість, здатні відштовхнути людину від вас, а завдання успішного флірту – сподобатись, сформувати позитивне враження, яке буде працювати на вас довгий час. Тому поводьте себе впевнено, виховано, доброзичливо. Розмовляючи з жінкою, дивіться в очі, називайте її ім’я, але тримайте дистанцію. Багатьох людей дратує, коли інший при розмові наближається надто близько, торкається плеча, або тримає за ґудзика. При розмові з жінкою такі дії можуть викликати серйозний опір і непорозуміння. Якщо ваш шеф – жінка, не забувайте, що вона несе на собі навантаження лідера, хоч може ним і не бути. Ви мусите виконувати її розпорядження, тому продемонструйте своє розуміння справи і повагу до неї. Не можна переходити на «ти», або називати начальницю по імені першому чи при розмовах з іншими – така поведінка викличе охолодження ділових і особистих стосунків. З підлеглими пам’ятайте: краще працюють на того начальника, якого вважають приєм-ною людиною. Не можна бути занадто строгими з підлеглими – впадуть в апатію, а потім почнуть звільнятися. Робіть зауваження весело, не забувайте посміятися і над власними недоліками. Демонструйте колективу, особливо жіночому, що ви помічаєте і цінуєте їхню роботу. Тоді ви будете вважатися «своїм», ваші накази будуть краще виконуватися і начальство буде вами задоволене. Після того як ви спробували фліртувати на роботі, можете сміливо користуватися фліртом в особистому житті. Тут ваше завдання не тільки справити приємне враження, а й викликати пристрасне почуття, в цьому вам допоможуть:

П’ять порад щодо романтичного флірту

1. Гармонізуйте простір побачення Якщо ви запросили жінку додому там мусить бути чисто, затишно і спокійно. Ніщо не повинно відволікати вас одне від одного, тому вимкніть телефон та приділіть жінці увагу. Жінки дуже тонко реагують на зовнішні стимулятори: приємний запах, тиха музика, розумна розмова та атмосфера обожнювання допоможуть завоювати серце навіть Снігової королеви.
2. Запропонуйте їжу. Колись всі чоловіки були мисливцями, здобуваючи обід на полюванні. Оскільки ви еволюціонували як мисливець, вам не складе труднощів зрозуміти, що, нагодувавши жінку, ви тим самим пробуджуєте в ній первісні інстинкти. Ось чому запрошення на обід – найважливіша частина ритуалу, навіть якщо вона не голодна, оскільки подарунок у вигляді їжі свідчить про те, що вас турбує її благополуччя і виживання. Коли жінка готує для вас, це служить і для неї і для вас ще більш могутнім символом, який пов’язаний з найдавнішими інстинктами.
3. Запаліть вогонь Розпалювання вогнища – послуга, яку виконував чоловік для жінки протягом сотень тисяч літ. Для жінки така дія виглядає дуже романтично. Якщо навіть це газовий камін, який вона й сама з легкістю здатна запалити, обов’язково треба зробити це самому. Якщо нема каміну, запалюйте свічки. Важлива сама дія, крім того в світлі вогню люди стають привабливішими.
4. Принесіть квіти Більшість чоловіків не усвідомлює сили дії букета квітів. Справжній чоловік думає: «навіщо витрачати стільки грошей на річ, яку доведеться викинути через декілька днів?» Чоловіча логіка готова змиритися з актом дарування горщика з квітучою рослиною, тому що рослина при турботі житиме, мож-ливо, навіть прибуток принесе! Але жінка бачить все це інакше: вона хоче букет живих квітів. Через декілька днів квіти зів’януть, і їх доведеться викинути, та з’явиться привід для того, щоб купити наступний букет, і знову звернутися до романтичних інстинктів, задовольнивши її піднесене бажання.
5. Потанцюйте з нею. Про танець говорять, що це вертикальний акт горизонтального бажання і його історія є історія ритуалу, в якому допускався контакт між жіночим і чоловічим тілом як один із прийомів залицяння. Чоловік, який вміє тримати ритм, здатен станцювати вальс, або рок-н-рол користується успіхом у жінок на всіх вечірках. Спробуйте використати ці поради і успіх вам гарантовано.
Тетяна ЄВСЄЄВА