Я виснажений

0
231

Існує два види втоми. Перша – відчуття, які ви отримаєте після активного заняття аеробікою; після довгих та важких годин роботи (знаючи, що зробили щось важливе); або коли дивитесь на своє, до блиску прибране, житло. Це “щаслива” або ж приємна втома. Люди, котрі щасливо втомлені, мають кращий сон.

Інша ж втома – відчуття коли ви віддаєте і віддаєте, а визнання чи віддачі з того нема. Або ж коли розумієте, що вся ваша робота коту під хвіст. Можливо, ви просто перестаралися, намагаючись зробити все можливе, і перевтома наздогнала вас неочікувано. Або хвороба чи інші переживання не дають нарешті добре виспатися.

Це те, що ви відчуваєте саме зараз? Якщо так, вам терміново потрібен суботній відпочинок, подарований Спасителем. Він обіцяє спокій усім втомленим та обтяженим. Який саме тягар так давить зараз?  Скиньте все на Нього — ви ж знаєте, що Він розділить з вами ярмо вашого життя. Якщо ви відчуваєте глибоку провину – Він пробачить. Якщо ви відчуваєте слабкість – покладіться на Його силу. Якщо ви почуваєтесь розгубленими – прислухайся до Його голосу.

Коли ви ляжете відпочивати, ваша голова торкнеться подушки – згадайте ці слова: “У спокої я ляжу, і засну, бо Ти, Господи, єдиний даєш мені жити безпечно!” (Псалом 4:9).

Лінда ФІЛЛІПС