10 ПЕРСОНАЖІВ ТРЕНАЖЕРНОГО ЗАЛУ

0
574

Хтось приходить в тренажерний зал накачати м’язи, а хтось – завести знайомства.
Кожна людина, яка йде в тренажерний зал, переслідує якусь свою мету. І зовсім не обов’язково, що ця мета – накачатися. Більш того, не завжди навіть ця мета пов’язана з фізичною підготовкою. У тренажерний зал можна ходити просто для приємного проведення часу, знайомств, спілкування.
Я досить довго відвідую тренажерний зал, і хотілося б поділитися з вами своїми спостереженнями про контингент тренажерних залів. Крім звичайних відвідувачів (в міру балакучих, в міру емоційних, одягнених по-спортивному, які виконують якийсь певний комплекс вправ), я б виділив 10 типажів відвідувачів тренажерного залу, які характеризуються якоюсь особливою ознакою.
1. Фанатики
Ці люди фанатично тягають залізо, при цьому не думаючи про те, що вони можуть заважати іншим відвідувачам. Вони видають моторошні крики, з них тече піт, вони схиблені на спортивному харчуванні, вони, як правило, в навушниках. Такого сусідства інші люди намагаються уникати, а деякі діти навіть лякаються цих «страшних дядьків».
2. Новачки
Цю категорію я б розділив на два типи: боязкі та самовпевнені.
Боязкі придивляються до інших відвідувачів, прислухаються до порад, намагаючись все робити правильно. Зазвичай на перших заняттях вони намагаються перепробувати і вивчити всі тренажери.
Самовпевнені «все самі знають», вони намагаються відразу ж показати своїм друзям, які вони круті. Вони роблять багато підходів, ставлять собі завищену вагу, не дотримуючись жодної чіткої програми тренувань. В результаті вони лише виснажують своє тіло, і користі від таких занять ніякої.
3. Охочі познайомитися
Багато людей приходять в тренажерний зал з метою завести знайомство. Як правило, це молоді люди, які намагаються закадрити дівчину, або жінки після 30, які липнуть до тренерів.
4. Базіки
Ці люди приходять в тренажерний зал поговорити. Вони настирливі, починають тебе розпитувати про все, розповідають якісь свої історії. Часто вони приходять у парі з таким саме товаришем. Ця балаканина часто дуже дратує інших людей, які намагаються сконцентруватися на своїй програмі вправ.
5. Дівчата-колючки
У кожному залі завжди є молоді симпатичні дівчата. Вони привертають до себе увагу, тільки от познайомитися з ними проблематично. Вони зазвичай демонстративно не звертають ні на кого уваги, займаючись за своєю програмою, і в тривалі розмови ні з ким не вступають.
6. Професіонали
У тренажерний зал часто приходять спортсмени-професіонали, які готуються до змагань. Вони завжди в оточенні тренерів. Їх заняття проходять в сторонці, окремо від інших.
7. Дідусі
Чоловіки після 50-ти. Вони, як правило, знають усі ази, роблять кожну вправу якісно, але в той же час не перевантажуються.
8. Батько-син
Часто можна зустріти батька зі своїм сином. Батько дає вказівку своєму чаду, що і як потрібно робити.
9. Ділові
Ці відвідувачі нерозлучні з телефоном. Вони – важливі персони, весь час вирішують якісь проблеми. Тренажерний зал для них – як другий офіс.
10. Диваки
Ці люди привертають до себе увагу своїм дивним виглядом. Або вони одягнені в повсякденний одяг замість спортивного, або в них якісь незвичайні аксесуари, які кидаються в очі.
Я виділив 10 типажів, але завжди в тренажерному залі є й окремі цікаві особистості. Ну і, звичайно ж, завсідники залу – тренери та консультанти. Вони завжди готові всім допомогти. Втім, це їх робота.
Цікаво також спостерігати за людьми, одержимими на чомусь одному. Хтось працює тільки зі штангою, хтось – виключно з гантелями, хтось весь час проводить на біговій доріжці.
Макс РІНКАН

Сторінку підготував Тарас ПОДОРОЖНІЙ