20-хвилинне фізичне заняття на третину знижує ризик депресії

0
76

Учені довели, що 20-хвилинне фізичне заняття на третину знижує ризик депресії. Це може бути швидка ходьба, їзда на велосипеді та інші фізичні вправи, що виконуються щодня.
Науковці стверджують, що більш високий рівень фізичної активності захищає від майбутньої депресії дітей, дорослих і літніх людей з урахуванням інших важливих факторів — індексу маси тіла, куріння і стану здоров’я.

Приблизно кожен четвертий мешканець Великобританії має проблеми психічного характеру. За даними Центру психічного здоров’я, майже 91 мільйон робочих днів щороку втрачається через депресії, занепокоєння і стрес. Приблизно така ж ситуація і в інших країнах світу.
За оцінками Міністерства охорони здоров’я, англійська економіка від цього щорічно втрачає 105 мільярдів фунтів стерлінгів.
Співавтор дослідження доктор Джозеф Ферт, науковий співробітник Науково-дослідного інституту охорони здоров’я NICM в Університеті Західного Сіднея, заявив, що переконливі докази дають привід залучення всіх людей до регулярної фізичної активності — у школах, на робочих місцях, у розважальних програмах, щоб знизити ризик депресії у подальшому житті.