Перше кохання

0
61
Ви – ідеальна пара. Давно минув період напружених чекань біля телефону, полювання за ніжним поглядом, першого побачення, освідчення, поцілунку. Чудо сталося: він підійшов до тебе, а ти мало не зомліла від щастя. Ви сидите за однією партою, разом прогулюєте фізкультуру, ділитеся бутербродами і навпіл робите домашні завдання.

Така от ідилія, маленьке людське щастя. Ви хочете не набриднути одне одному, не втратити тепло і взаєморозуміння, які вас об’єднують? Варіант для найрішучіших – прямісінько після школи податися реєструвати свій шлюб або хрестити дітей? І – назавжди разом? Чи хоча б на цей навчальний рік? Не кваптеся, а уважненько читайте далі.

Спішіть захоплюватися

Тільки не всіма підряд, а своєю другою половинкою, своїм Ромео (Джульєттою), Лукашем (Мавкою). Будьте щедрими на компліменти – їх ніколи не буває забагато, а от дефіцит приємних слів може обернутися на сварку.

Слова “ти в мене найгарніша” і “в тебе найкращий апетит у світі” звучать майже так само, як “я тебе кохаю”!

Вічна загадка

Це не тоді, коли ви не знаєте ідентифікаційних кодів або імен одне одного. Бути загадкою для близької людини – не мале мистецтво. Якщо для вас ці стосунки важливі – раджу знати маленькі хитрощі.

Не бійтеся змінюватися зовні, не бійтеся нових захоплень, не уникайте знайомства й спілкування з різними людьми. Сьогодні ви у захваті від смугастих джинсів і “Володаря кілець”, а завтра впадаєте в ностальгію за класичними брюками і “Операцією „И”.

Так ви залишитеся незбагненними і вічно новими одне для одного. Єдине, в чому ви мусите завжди бути постійними, – почуття, які вас поєднують.

Не прив’язуйте і не прив’язуйтеся

Я не про садо-мазо, я ще хочу поберегти нерви ваших батьків. Я кажу про вашу прив’язаність одне до одного. Звичайно, робити всі гарні справи та капості, як і проводити весь свій вільний час, краще разом. Нерозлучно ходити йому за тобою до музичної школи, а тобі за ним на карате – подобається цей розвиток ваших відносин? Така поведінка нерідко може зіпсувати стосунки. В один момент комусь може здатися, що його свободу обмежують, і йому захочеться вільного повітря, особистого простору і часу. Це може стати вашим не зовсім хепі, але точно ендом.

Умійте слухати

Хочете бути цікавими одне одному? Тоді наберіться терпіння, перетворіться на суцільне вухо і вчіться вислуховувати своїх коханих.

Запам’ятайте головне: найбільше у світі хлопці люблять слухати звук свого голосу, а в дівчат вічні теревені закладені природою. Комусь одному із вас доведеться більше мовчати – повірте мені, це не найгірша позиція. Пам’ятайте: все вами сказане може бути використане проти вас же.

Зате вашій другій половинці здаватиметься, що ви – найідеальніший співбесідник у світі.

Трішки ревнощів

Це остання порада, якою не раджу зловживати. Інколи робіть вигляд, що ревнуєте, тільки без сцен, будь ласка. Це страшенно потішить ваших коханих. І не бійтеся самі змушувати ревнувати – вас боятимуться втратити. Та не розпалюйте занадто спекотних пристрастей довкола ревнощів: кажуть, одна дівчина Дездемона від цього дуже постраждала.