Спати молодятам на встеленому пелюстками троянд ліжку не варто

0
124

У кого був закоханий Ерос? Як свідчать міфічні перекази, у Венеру. І сталося це в той час, коли богиня кохання прогулювалася в саду і вкололася гілочкою. З крапельки крові богині, яка впала на землю, миттєво проросла червона троянда, котру Ерос попросив подарувати на знак його палкого кохання. Відтоді закохані дарують один одному троянди. А знавці лікувальної дії рослин використовують троянди для поліпшення здоров’я, як чоловічого, так і жіночого.

Вони стверджують, що темно-червона троянда усуває головний біль, заспокоює нервову систему, лікує безсоння, депресію, вегето-судинні розлади. Всі ці проблеми минають у того, хто не полінується приготувати духмяну подушечку із пелюсток троянд.
А от біла і рожева троянди – комора вітаміну Е, вітаміну молодості і кохання. Однак подушечкою тут не обійтися – потрібно приготувати трояндову воду, олію чи сироп. Приміром, зберігся давній рецепт «циганської» води – так назвали її за «чародійні» властивості. Дві жмені пелюсток помістіть у банку, залийте 1 л води і додайте 200 г цукру. Через 2 години збовтайте, процідіть і зберігайте в прохолодному місці. Пити по ½ склянки на день. Жінкам краще використовувати блідо-рожеву чи білу троянду, чоловікам – темно-рожеву.
Існує кілька рецептів приготування трояндової олії, яку використовують з косметичною метою і для… відлякування енерговампірів (для цього кілька крапель олії слід нанести на шию). Заповніть банку пелюстками червоних троянд і залийте їх олією, настоюйте під прямими сонячними променями, доки пелюстки не стануть білими. Потім викиньте пелюстки і додайте нові. І так 7 разів.
А от спати молодятам на встеленому пелюстками троянд ліжку, хоч який би це романтичний вигляд мало, не варто – лікарі Сходу рекомендують таку процедуру для пригнічення надмірної сексуальної активності.
А ще в давнину казали, що якщо вагітна поставить у воду бутон троянди і він повністю розкриється, – пологи минуть легко і швидко. Хочете перевірити?