Токсичні дружини

0
232
Можливо, ви незнайомі з такими жінками особисто, але ви напевне про них читали. Останнім часом вони дедалі частіше виходять переможцями із шлюборозлучних судових процесів. Вони — це ті, кому дістається будинок (не в кредит), машини (зазвичай більше ніж одна), прислуга (зазвичай в кількості понад десять осіб) і досить часто половина статків чоловіка, незалежно від того, який був її внесок в їх надбання.

Я кажу не про тих жінок, які поклали свою кар’єру на вівтар сімейного життя, як виявляється тільки для того, щоб залишитися за бортом, коли їхній ресурс корисності вичерпався. Я кажу про тих, хто свідомо залишає чоловіків на мілині, заявляючи, що на дрібнички їм потрібно 20 млн. фунтів. Кому взагалі може знадобитися 20 млн. фунтів на витрати? «Токсичній дружині» — от кому.

«Токсичні дружини» — аж ніяк не домогосподарки і матері, котрі сидять удома з дітьми, як деякі з вас помилково подумали, прочитавши мою першу статтю. Я цілковито захоплююся жінками, котрі взяли на себе самовідданий труд виховувати нове покоління. Ні, токсичні дружини (ТД) — це абсолютно інший вид.

Це жінки, які кидають роботу негайно після заміжжя нібито для того, щоб створити стабільну домашню атмосферу для майбутніх дітей, але котрі потім наймають величезний штат прислуги, який виконує всю ту домашню роботу, що вона обіцяла взяти на себе. А їй не залишається нічого, окрім займатися шопінгом, ходити по ресторанах і розкошувати. Повірте мені, представниць цієї породи не бракує, і я можу розповісти чимало страшних історій про них.

Наприклад, одна ТД «надбала» 30 млн. фунтів усього за чотири роки шлюбу. Чоловік не міг більше терпіти її брутальності в поводженні із прислугою, агресії у ставленні до нього й екстравагантних витрат на саму себе.

Іще є колишня дружина мого приятеля Белінда, котра отримала кілька мільйонів фунтів після розірвання трирічного шлюбу, в якому не було дітей. Не дивно, що її колишній чоловік, фінансист із Сіті, у розпачі. «Те, що мені довелося віддати 5 млн. фунтів за те, що вона абсолютно нічого не робила, крім того, що ходила по магазинах і ресторанах, змушує мене засумніватися в розумності нашої юридичної системи».

Зрозуміло, важко точно визна­чити, що являє собою людина, поки не поживеш із нею, і моєму при­ятелеві довелося про це довідатися. «Вона приставила пістолет до моєї голови, і я прийняв кулю, — визнає він. — Гадаю, вона керувалася якимось навчальним посібником на тему: «Як загнати чоловіка в пастку». Вона відмовлялася жити зі мною, поки ми не одружилися. Я вчинив безглузду помилку і тепер розплачуюся за це».

Незабаром після весілля Белінда кинула роботу, щоб доглядати будинок. «Спочатку я не міг зрозуміти навіщо. У нас були хатня робітниця, яка стежила за порядком, садівник, який доглядав сад, їжа домашнього приготування з M&S. Раптом усе змінилося.

Друзі чомусь більше не могли приходити просто так, як раніше, а мали попереджати про візит за тиждень. Взуття треба було знімати біля входу. Вона постійно бурчала, чіплялася і давила, перетворивши моє життя на пекло. Мені нестерпно думати, що ця здорова працездатна 40-річна жінка отримає непогане забезпечення до кінця свого життя — до того ж за мій рахунок. Не покидає відчуття, що мене піддано санкціонованому пограбуванню».

Повірте, ці жінки — зовсім інший вид. Вони, можливо, схожі на людей, майстерно наслідують їх, але в них немає ані найменшого інтересу до будь-чого, що не стосується дрібних вигод їхнього існування і прагнення вчепитися в альфа-самця.

За словами Сьюзі Амброз, голови фірми, що відстежує «золотошукачок», дедалі більше жінок, яким притаманні потворні прояви «матеріалізму», навчилися «мистецтва імітувати кохання». Вони виходять заміж не заради емоційної підтримки, близькості чи дружби, ними керує виключно прагнення наживи. І, дорогий читачу, вони поруч із нами.

Тож як зрозуміти, що перед вами — «токсична дружина»?

Вважаю своїм обов’язком озброїти вас контрольним списком застережень, люб’язно наданих Сьюзі Амброз.

Для всіх потенційних чоловіків це має стати найголовнішим читанням. Будьте уважні — це професійні поради від експерта, і вони можуть допомогти вам заощадити мільйони, не кажучи вже про глузд. Жінки теж повинні прочитати це, щоб не дозволити шлюбу з кохання піти в минуле.

Як виявити «токсичну дружину»

  1. Жінки, які впевнені в собі і розвинуті емоційно, не потребують афішування. Переконайтеся, що вона не схиблена на «дизайнерських» аксесуарах. Уважно дослухайтеся, про що вона говорить, чи часто кидається гучними іменами.
  2. При першій зустрічі вона спробує з’ясувати, наскільки ви багаті. Якщо в перші 10 хвилин знайомства ви спіймаєте себе на тому, що розповідаєте про свої банківські активи, її програма має бути вам зрозуміла. Якщо не маєте грошей, вона не витрачатиме на вас час.
  3. Вона не стане фліртувати з вами, не з’ясувавши спочатку, чи одружені ви і чи є у вас постійна партнерка. Вона не зупиниться перед тим, щоб відбити чужого чоловіка.
  4. Навіть якщо в неї є гарна робота, її основний актив — належність до жіночої статі. Вона використовує провокаційні методи, має яскравий макіяж і носить відвертий одяг. Потенційні ТД дуже розумні. Не прирівнюйте розум до емоційності і моральних чеснот.
  5. Вона часто використовує тактику «Пожалій мене». Це дасться взнаки на другому або третьому побаченні. Вона хоче пересвідчитися, наскільки ви можете бути щедрим, і розповість вам, яка вона «наївна» і як її «обдурили» погані люди, котрим вона винна гроші. Як справжній лицар ви відразу потягнетеся по чекову книжку.
  6. Ви повинні з’ясувати її мотиви. Запитайте, які її цілі, мрії, чого вона хоче від майбутнього.
  7. Токсичні золотошукачки часто вибирають жертвами старших за віком чоловіків. Ступінь вашої фізичної принадності не має значення. Тож чи справді ви її збуджуєте, чи вас вводять в оману?
  8. У ресторанному меню вона вибирає найдорожчу страву і найдорожчий напій.
  9. Чоловіки, які нещодавно розлучилися або овдовіли, — найцінніша жертва. Ви тепер найбільш уразливі.
  10. Перед тим, як одружитися, поїдьте вдвох у відпустку чи поживіть хоч якийсь час разом. Пам’ятайте, якщо ви зробите помилку — будете розплачуватися за неї все життя.