Пари, що танцюють разом, менше сваряться

0
236
У США це вже давно вважається загальноприйнятим, бо танці знижують зовнішнє і внутрішнє напруження. Танці можуть стати чудовою терапією у разі наркоманії, неспокійного характеру, загальмованості. Цікаві результати досліджень професора Норберта Бахля, керівника інституту спортивної медицини Віденського університету.

Під час ритмічного руху скорочуються майже всі наші м’язи. Особливо корисний такий рух людям, які працюють сидячи. Під час танцю думки відходять від повсякденних турбот, людина чує і відчуває лише музику і ритм. Висновок – танець позбавляє від стресу. Під час танцю організм відчуває навантаження, внаслідок якого регулюється обмін речовин, прискорює свою роботу кровоносна система. Регулярні заняття танцями позбавляють від порушень хребта, які виникають в основному через те, що люди перебувають в одному і тому ж положенні протягом дня. Танці допомагають також привести до норми м’язову систему живота і спини, побороти порушення місцевого кровообігу. Для багатьох танець – чудова і найпростіша терапія проти порушень кровообігу в ногах.
Перенапруження м’язів шиї можна також розслабити під час танцю, до речі, це діє краще, ніж будь-який масаж.
Французькі психотерапевти зробили висновок; пари, що танцюють разом, менше сваряться, у їхніх стосунках більше гармонії, у них найчастіше спостерігається повноцінне сексуальне життя.
Рекомендація людям літнього віку: якщо відчуєте біль під час танців, обов’язково порадьтесь з лікарем. Тим, хто відчуває біль у попереку або в суглобах колін, треба танцювати рідше.