Кожна епоха мала свій еталон жіночої краси

0
120

Якщо говорити про наш час, то всім відомо, що стандартом мають бути розміри 90-60-90 при зрості 1,75 і т. д. Але що ж насправді приваблює в жінках чоловіків XXI століття? Опитування сотні представників сильної статі від 25 до 45 років дало дивовижні результати. Деякі речі самостійно не могла б установити навіть найрозумніша жінка.

ОЧІ

Дуже дивно, але, як показує статистика, жінка в окулярах — сексуальний ідеал для 63% чоловіків. Один державний службовець пояснив це так: “Окуляри надають жінці розумного вигляду”. 16% не проти кольорових контактних лінз.

ЗАПАХ

23-річний донжуан висловив думку більшості чоловіків дуже тонко: “Аромат має бути вишуканим та ледь вловимим. Насичений нагадує мені улюблену бабцю”.

30% чоловіків віддають перевагу пряним пахощам, 27% — цитрусовим, 15% — солодким квітковим, а 25% взагалі відмовляються від парфумів: “Запах жінки — неперевершений! Навіщо ж його приховувати?”

ГРУДИ

На 30% чоловіків справляють не найкраще враження груди, збільшені за допомогою пластичної хірургії. Але 80% з опитуваних хвилюють маєчки, плаття і топіки з глибоким вирізом.

МАКІЯЖ

33% чоловіків вважають, що найсексуальніші жінки без макіяжу: “Так вони свіжіші”. Половина погоджується з легким гримом. Але яскрава червона помада не здає своїх позицій. 18% чоловіків вважають, що це — дуже сексуально.

ТАТУЮВАННЯ

Від цього виду прикрас чоловіки не у захопленні. 25% від вигляду тату ніякого сексуального потягу не відчувають, а 40% — взагалі його ненавидять. Найкращі місця для цього, на їхню думку: спина — 46%, животик — 33%, сідниці — 28%. Усі вони згодні з тим, що розмір тату не повинен нагадувати полотно Іллі Глазунова.

ОДЯГ

70% чоловіків вважають, що жінка в облягаючому одязі — сама спокуса. Вільні вбрання спокушують 25% із них, особливо якщо це светри та сорочки чоловіка. Більш ніж половина у захопленні від коротких спідничок, третина віддає перевагу довгим і лише 10% чоловіків подобаються жінки у штанах.

ВЗУТТЯ

60% вважають, що високі підбори потрібні лише для виходу у світ, та додають: “Тільки не на низеньких жінках”. Половина з опитуваних виявляє інтерес до представниць слабкої статі на плоскій підошві удень. А 30% і ввечері віддає перевагу жінкам без каблуків: “Це ознака того, що дівчина готова розважитися у неформальній обстановці. І взагалі, не всі ж чоловіки зростом, як дядя Стьопа”.

Тарас ПОДОРОЖНІЙ