Чоловіки дедалі частіше починають цікавитися косметикою

0
132

Британська маркетингова компанія Euromonitor довела, що виробники парфумів, шампунів, дезодорантів та іншої подібної продукції стараються виключно для жінок. Згідно з оприлюдненим дослідженням, на частку чоловічої косметики припадає всього 4% світового ринку. Проте експерти вважають, що найближчими роками саме сектор чоловічої косметики зростатиме величезними темпами.

Маркетологи зазначають, що чоловіки вже не соромляться шукати продукти, які створені спеціально для них і володіють додатковими властивостями, наприклад, охолоджують шкіру або знімають подразнення. Виробники починають пропонувати сильній статі не тільки засоби для та після гоління, а й особливі продукти для ванни та душу, серветки, що вбивають бактерії, лосьйони, що підтягують в’ялу шкіру «пивного черевця», шампуні для лисих, засоби для фарбування й укладання волосся.

30-літні споживачі активно купують шампуні та дезодоранти, орієнтуючись здебільшого на поради своїх дружин і подруг. Тому виробники досить часто розширюють чоловічими лініями асортимент жіночої косметики або йдуть шляхом поступового створення нової, суто чоловічої лінії продукції. Чоловіки, котрі купують у магазинах подарунки своїй прекрасній половині, дедалі частіше починають запитувати що-небудь і для себе. Продаж чоловічої туалетної води зростає приблизно на 10 — 15% на рік. А якщо прогнози стрімкого зростання чоловічого косметичного сектора здійсняться, то дамам через кілька років доведеться довго вишукувати скромну поличку з жіночими парфумами серед величезного асортименту чоловічої косметики.