Жінки обрали тих, хто любить дітей

0
127

Співробітники Чиказького і Каліфорнійського університетів стверджують, що на фізіономіях представників сильної половини людства відбивається набагато більше інформації про їхню потенційну цінність у подружжі, ніж вважалося раніше.

Жінки не лише помічають ледь вловимі ознаки майбутнього велелюбного татуся, вони ще й точно оцінюють рівень статевого гормону тестостерону. І коли припускають, що далі короткочасного роману не піде, вибирають мужність, для тривалих стосунків віддають перевагу тим, хто любить дітей.

В експерименті взяли участь добровольці — студенти університету. Дослідники визначили рівень тестостерону в кожного, потім юнакам показали фотографії дітей і дорослих, щоб виявити, кому ті віддають перевагу.

Двадцяти дев’ятьом дівчатам-студенткам показали фотографії добровольців і попросили відповісти, наскільки привабливими фізично вони їм здаються, чи добрі вони, чи люблять дітей, а також вибрати потенційних партнерів для роману, який ні до чого не зобов’язує, і для створення сім’ї.

Для тривалих стосунків дівчата обрали тих, хто, як їм здавалося, любить дітей. Їхній вибір точно збігся з результатами фототесту у студентів. Найбільш фізично привабливими виявилися юнаки з високим рівнем тестостерону.

Автори роботи кажуть, що й уявити не могли, наскільки для жінок важлива любов до дітей, коли вони вибирають собі потенційного чоловіка.