Казанова добре розумівся на еротичній кухні

0
133
“Мені здається, я сьогодні охрестив самого антихриста”, – саме такі слова, за легендою, записав у своєму щоденнику священик, що охрестив у 1725 році дитину із прізвищем Казанова.

Декількома днями раніше цей самий пастор відспівав матір дитини – молоду красуню-аристократку, що померла під час пологів. Інформація про причини, що спонукали пастора зробити подібний запис, не збереглася. Можливо, на священика занадто сильно вплинула смерть матері або те, що хлопчик за кілька днів життя жодного разу не заплакав. А може, щось було там серйозніше. Та ж легенда мовить, що священик загадково помер рівно через рік після народження Казанови. Отже, залишившись сиротою, маленький Джакомо став вихованцем тітки, старшої сестри своєї матері. Ця, просто створена для свого часу жінка, дала Казанові прекрасне виховання, а найголовніше – зуміла розвинути в майбутньому героєві-коханці просто таки магічну галантність, що згодом стане головною зброєю італійця у справі завоювання жіночих сердець. За однією легендою, свою кар’єру серцеїда Джакомо Казанова почав в 11 років, одержавши перші уроки любові від служниці його тітки, 20-літньої сільської дівчини. Уже до 15 років він був досить спокусливим коханцем, по якому “сохли” родовиті та дорослі дами. Щоправда, за іншими відомостями, реалістичнішими, легендарний італієць спробував, що таке секс, досить пізно – у двадцять один рік. За легендою, він узяв на ніч путану, але нічого не зміг зробити в ліжку, і та взялася навчити його мистецтву любові. Після місяця посилених занять Казанова був відпущений на вільні хліби: повія-альтруїстка поширила через свої канали чутку про віртуозного коханця, що здатен прикрасити життя найвимогливішої дами. Незабаром у будуарах місцевих аристократок збуджено шепотіли: “Казанова”, а чоловіча половина (одружена) утратила сон і апетит. Хоча, спочатку жертвами галантності молодого графа були в основному вдови або старі діви, що втратили надію знайти супутника життя і створити родину. Проте наступні два десятки років він примудрився спокусити більше тисячі жінок, більша частина яких були одружені з родовитими та багатими аристократами. Цікаво, що коли графові не було ще і двадцяти, він пережив жорстоку життєву трагедію. Його наречена, яку він сильно любив (і це почуття, за його словами, проніс через усе життя), померла від запалення легень. Удар долі був настільки сильним, що Казанова ледве було не наклав на себе руки. Після перенесеної драми граф дав собі слово, що ніколи не одружиться.

Цікаво, що всіх жінок, із якими в нього були інтимні стосунки, він попереджав, що жодних серйозних намірів він не має, що з їхнього зв’язку жодних зобов’язань не випливе, і просив не захоплюватися ним, щоби легше можна було розлучатися. Усі його романи, як правило, тривали не більше одного місяця. Тільки в сорок років здригнулося серце Казанови: він зустрів жінку, що дуже нагадала йому колишню наречену, і сильно покохав її. За однією легендою граф був вражений красою геніталій дівчини і не міг допустити, щоб цим “чудом” володів після нього хтось інший. Граф одружився, і на цьому завершилася блискуча авантюрна кар’єра коханця Джовані Джакомо Казанови: він так жодного разу і не зрадив її…. У чому ж таїна любовних перемог Казанови? Наведімо декілька складових його успіху.

Відомо, що Казанова був аж ніяк не красенем. Його ж перемоги у ліжку називалися статевим альтруїзмом, абсолютно не властивим чоловікам його часу. Путана, котра стала наставницею молодого графа, навчила його спочатку доводити до оргазму жінку, а вже потім задовольнятися самому.

Таємниця Казанови полягає в разючій працездатності у ліжку. Графа сміливо можна назвати сексуальним стахановцем. Відомий випадок, коли він, дізнавшись про виняткову фригідність однієї дуже багатої дами, вирішив задовольнити її. Зробити це було досить складно, адже жінка страждала на аноргазмію і була переконаною чоловіконенависницею. Вона не відчувала навіть щонайменшої потреби у сексі. Зрештою, вона швидше через цікавість поступилася наполегливості легендарного серцеїда. Через дванадцять годин дама, нарешті, трохи збудилася і пристрасно заграла стегнами. Увесь цей час Казанова безупинно пестив її. І та, розуміючи, що це останній оргазм у її житті, щедро віддячила графові, подарувавши йому половину свого майна.

Казанова активно застосовував клітеріальні пестощі, а його сучасники взагалі мало розуміли, для чого потрібен цей орган. Мабуть, таємницю такого способу статевого задоволення відкрила Казанові все та ж сама путана, котру сміливо можна назвати фатальною жінкою в житті графа. Відомо також, що якась Барбара Дюпре, удова, марсельська домовласниця, одержала таке задоволення від оральних пестощів графа, що згодом готова була оплачувати золотом кожен сеанс орального сексу у виконанні Казанови.

Галантне століття взагалі запам’яталося як час любовних вибриків, так би мовити, сексуального вільнодумства. Проте і тут Казанова випередив своїх сучасників. У всякому разі, описаний у його “Мемуарах” епізод, коли граф підглядає у шпаринку за тим, як його коханка та французький дипломат дуже тісно спілкуються у ліжку, є одним із перших. Вуайєристична практика тоді настільки збурила громадськість, що за Казановою закріпилася репутація “короля витонченої любові”. Крім підглядання, Джакомо дуже любив експериментувати з місцями любові. Так, він описує випадок, коли займався любов’ю з однією графинею у фонтані її міської садиби на очах численної челяді. А якусь Луїзу Лавальєр граф спокусив просто на накритому обідньому столі.

Відомо, що граф ніколи не розлучався з фалоімітатором, який використовував у любовних ласках. Одна французька аристократка, дружина знаного воєначальника, при розлученні з графом пропонувала величезні гроші за цей самий “виріб”, зроблений з червоного дерева й оббитий м’якою телячою шкірою. Інша коханка Казанови, якась сеньйора Аморозо, у своєму листі до великого серцеїда зізналася в тому, що дуже нудьгує за пестощами “вашого витонченого друга”, маючи на увазі фалоімітатор. До речі, завдяки допомозі свого “витонченого друга” Казанова зберіг своє “сексуальне реноме” до старості, коли його потенція вже вгасала.

Люди, що близько знали Казанову, стверджували, що він добре розумівся на еротичній кухні: йому були відомі рецепти збуджуючих кулінарних страв, здатних зробити куртизанкою будь-яку черницю. Маркіза де Руа розповідала, як, покуштувавши приготовані графом жульєни, відчула таку пристрасть, що її не могла втамувати ціла ніч кохання.

Секрет Казанови полягає ще й у тому, що він одним із перших став активно використовувати кондом. За легендою, граф іноді надягав навіть два презервативи, а це гарантувало партнерці спокійне життя, без небажаних вагітностей і хвороб.