“Браму кохання” без нормально діючого “ключа” не відчиниш

0
91

Еректильна дисфункція – це не черговий латинський афоризм. Не назва нового трилера і навіть не неофашистський матюк. Це так по-науковому звучить чи не найнеприємніше захворювання на планеті – імпотенція. І не треба іронічно махати рукою, мовляв, залиште це для дідуганів – штука ця може підкрастись до будь-кого в будь-якому віці, це, між іншим, досвідченими сексопатологами доведено (скільки б ви їх не називали збоченими імпотентами). Біда чоловічої неспроможності своєю трагічністю аніскільки не поступається іншій біді – СНІДУ. Адже й те, й інше поступово призводить до нашого з вами вимирання. Та це, якщо брати в занадто глобальних масштабах, а так, найсумнішими наслідками хвороби є, ясна річ, неможливість хоч якогось сексу. “Браму кохання” без нормально діючого “ключа”, вибачте, фіг відчиниш, а пояснювати, що ви втрачаєте, не діставшись за ту “браму”, – несерйозно.

ВСТАВАЙ, ХЛОПЧЕ, ВЕЛИКИЙ І МАЛЕНЬКИЙ

Більше 17% чоловічої спільноти здатні задовольнити своїх жінок лише неприродним шляхом – руками, ногами, бананами, усім, що знайдуть, окрім того, що створене для цього природою. Причину такої масової “нестоячки” лікарі пояснюють цілою купою усіляких негараздів та катастроф, починаючи зі стресу від сварки з кондуктором і закінчуючи міжгалактичним парадом планет. Більшість новоспечених імпотентів можуть завдячувати хворобі тим, що зарано розпочали своє статеве життя. Людські органи, як виявилось, “зношуються” не гірше за деталі трактора, інакше кажучи, у кожного є свій ліміт “боєздатності”.

Відповідно, чим раніше ви почнете їх використовувати, тим швидше ваша боєздатність перетвориться на неспроможність, хоча й з почесними погонами секс-ветерана. Вищезгадана сумна статистика насправді стане ще сумнішою, якщо зарахувати до неї усіляких тимчасових імпотентів та імпотентиків, які або через надмірне вживання, ширяння та ковтання, або через не менш надмірне перепихування отримали “нестояк” та з’ясували, що штани можна й не знімати, а розпашіле дівча спокійно відправляти додому вкладатись спати, роздумуючи про всю беззмістовність імпотентного буття. На превелике щастя таких невдах, у більшості з них статеві функції з часом відновлюються і радість сексу знову стає доступною. Утім, таке трапляється лише у найрозумніших, які з переляку зав’язали спілкуватись зі спокусами світу цього та, може, навіть бігали до сексологів.

МОЛОДИЙ, ТА НЕСПРОМОЖНИЙ

Імпотенти у двадцять років – це далеко не пролог до чергового блокбастера на кшталт «йшов 24357 рік, Чикаго охопило повстання комбайнів…» Це – цілком реальні речі, з якими мали справу багато знайомих дівчат, на практиці з’ясувавши всю невідповідність мачової зовнішності і пенсіонерської здатності. Постільну прикрість можна, звичайно, списати на перший раз, але ж не після розповідей про свій гарем прихильниць та хизуванням своїм безмежним досвідом. Для особливо переляканих невставанням народно-медична мудрість має у своїх засіках цілі мішки найрізноманітніших порад та прикмет, які, якщо ви, звісно, їм повірите, забезпечать безперервний секс. Певно, що готувати відвар із вуха бурого ведмедя з листям баобаба або ж лягати на операційний стіл й закачувати собі гормони у вену для нормальних людей буде, м’яко кажучи, занадто радикальним кроком. Проте, хавати апельсини та цитрусову цедру (це сушені шкірки тих же апельсинів) є цілком доступним засобом для підтримки своїх сил. Урізноманітнення власного статевого життя є, до речі, також однією з умов «підтримки», бо одноманітне кохання рано чи пізно задовбе не лише вас, але й вашого “друга” у штанях.

ЖІНКИ-ІМПОТЕНТКИ

Не поспішайте думати, як пощастило прекрасній статі – кохайся собі коли заманеться і жодних тобі зайвих думок “а раптом не вийде?” Жіноча “імпотенція” ще поширеніша за чоловічу. Фригідність, вона ж анафродизія, характерна аж для 30% усього жіноцтва планети. Причому, болячка ця страшніша за чоловічі проблеми, де, цілком зрозуміло, що до чого. В жіночих же проблемах учені, окрім непроглядного мороку незнання, нічого не бачать.

Не лякайтеся, паралелей з імпотенцією фригідність зовсім не має. Схожість існує лиш одна – від обох недуг не можливо отримати оргазм, от тільки чоловіки, незважаючи на неспроможність, не втрачають здатності хотіти. А коли якусь міс чи місіс торкнеться страшне крило фригідності, то тут уже повна крига у стосунках та холод у ліжку. Радості від сексу фригідні дамочки отримують стільки ж, якби вам у вухо методично пхали б шланг (хоча, хто знає, є й такі, кому таке подобається).

Нестача сексу, нестача відчуттів та позитивних емоцій швидко роблять із фригідного жіноцтва злих фурій та замкнених на собі депресивних та вічно знервованих жіночок, що згодом може навіть вилитись у маніакальні пориви, ґрунтовані на ненависті до чоловіків та до самих себе. Є й жінки, які, маючи гарну зовнішність, але будучи не в змозі задовольнитись самі, знущаються з наївних хлоп’ят, діючи за системою «не скінчив сам, не дай скінчити іншому”. Мабуть, першими фригідними жінками на землі були амазонки. Доісторична емансипація, між іншим, є найсильнішим нефізіологічним фактором ризику зфригіднитись.

“ПІГУЛКИ” ВІД ІМПОТЕНЦІЇ

Все ті ж збоченці-сексологи радо пропонують панянкам лікувати фригідність “селфмейдним” сексом, мовляв, не виходить із чоловіками – почніть з олівців та власних рук. Такою стимуляцією, запевняють ескулапи, можна розбудити відчуття та відтворити хоч якийсь потяг до протилежної статі. І не лише жінкам таке радять – для чоловіків, не менш ніж для жінок, понавигадано всіляких гімнастик та методик.

Найрадикальнішим з усіх відомих методів є хірургічне протезування. З цього приводу не перестаєш дивуватись фантазії сучасних нащадків Гіппократа. Ще в СРСР інтимні протези розробляли з притаманною усім радянським виробам дубовістю. Протезування здійснювалось раз і назавжди, у чоловіче достоїнство вшивали здоровенний прутень, зроблений з чогось подібного на гуму від Камаза. Сучасні імітатори (так їх винахідники називають) мають менш радикальну дію, але дуже цікаву конструкцію – ваше “знаряддя” перебуває у звичайному стані, а коли треба – ви тишком підкачуєте повітря у вшитий балон і… оп-ля! Ви готові до безперервних ночей кохання. І не малюйте у своїй уяві жахливих картин прикріпленого до того місця насоса, хитрі лікарі все роблять візуально непомітним. Ззовні все начебто цілком природно, але для того, щоб покохатись, подружці такого імплантанта доведеться понатискати з хвилинку на певні місця апарата “героя”-коханця, доки неспроможний орган набере бажаної форми.

От такі от непривітні наслідки статевого недбальства, яке призводить до імпотенції. Так що, не пийте міцного, не сидіть на холодному, не кохайтесь без міри по-звірячому – і все буде ОК до самої старості, адже відомо безліч випадків небаченої сили у пристаркуватих чолов’яг… Узяти хоча б того ж Чарлі Чапліна, що й після 60-ти жваво розважався з жінками, стругав дітей і ні в чому собі не відмовляв.

Дмитро Васильєв