Вчімося жити в гармонії зі своєю стихією

0
95

За кожним знаком зодіаку закріплено свою стихію: вогонь — Овен, Лев, Стрілець; вода — Рак, Скорпіон, Риба; земля — Телець, Діва, Козеріг; повітря — Близнюки, Терези, Водолій. Тож вчімося жити в гармонії зі своєю стихією.

«Вогонь» — краще «недо-», ніж «пере-»

Ви — із «родини теплокровних». Якщо інші «тануть» на сонці, перетворюючись на апатичну істоту, то ви чудово почуваєтеся в спекотні літні дні. Коли ж на вулиці холодно — ховаєтеся під ковдру, вмикаєте обігрівач і, тримаючи в руках чашку теплого чаю чи шоколаду, проганяєте нудьгу, тугу й сум. І це не дивно, адже ваша стихія — вогонь. Він дає приємне тепло, ділиться нестримною енергією, але і приховує в собі небезпеку. Вогонь — це основа всього нового і вимагає натхнення. Саме таким вас бачать друзі. У вас багато рушійної сили, яка здатна гори перевернути; творчих імпульсів; розум відступає під натиском почуттів.
Намагайтеся себе контролювати: краще «недо-», ніж «пере-». Пам’ятайте, що вогонь, який вийшов з-під контролю, — руйнівний, нищівний, безпощадний. По-справжньому розслабитися ви можете лише в теплі та затишку. Відвідування сауни — саме для вас. Контраст температур стимулює кровообіг, а це швидко відновить сили. Крім того, сауна розслабить вашу «вогняну» природу і втихомирить палкий темперамент.

«Вода» — ситуація авралу не для вас

Ви почуваєтеся природно на морі, озері або біля річки. Поміркованість, глибина, прихована внутрішня сила вирізняють вашу сутність. Ви підходите до всього помірковано, зважуєте кожне рішення, не кидаєтеся з однією крайності до другої. Ваша природна стихія — вода, а її характер — це боротьба протилежностей: за видимим спокоєм прихована буря, прозора голубінь може змінитися чорною палітрою, ласкаві дотики — руйнівним натиском. Енергія води спрямована донизу; переливаючись через край і виходячи з-під контролю, вона приносить лихо.
Якщо ви відчуваєте, що живете на межі своїх душевних і фізичних можливостей, перейдіть на спокійний, розмірений графік. Ситуація авралу не для вас. Коли ви схвильовані або напружені, варто подивитися далеко за горизонт або занурити руки у воду — її енергія потоками почне входити у ваше тіло. Ефект розслаблення для вас справляють водні процедури, напруженість у ділянці шиї зніме водний масаж у термальному басейні.

«Земля» — слухайте свій внутрішній голос

Це зосередження фундаментальної енергії. Під’єднання до неї принесе добробут у дім. Він тримається на ваших стараннях і турботах. У своєму домі ви черпаєте надійність і силу боротися з проблемами, любите турбуватися про близьких, віддаєте себе повністю. Земля дає всьому життя і ділиться з вами цією животворною силою. Слухайте свій внутрішній голос і ви будете гарною мамою. Земля забезпечує стабільність.
Ви від природи наділені великою вірою в себе. Переживаючи невдачі, знайте, що ця смуга невдовзі мине. Внутрішній голос підкаже, як вчинити. Земля заряджає вас. Бігаючи босоніж по вранішній росі, в буквальному розумінні слова, почуваєтеся «заземленою». Ви любите слово «корисно» — хай спонукає воно вас зайнятися собою. Контрастний душ відновить витрачені сили, масаж з аромаоліями благотворно вплине на шкіру і допоможе розслабитися м’язам. Тепле обгортання з лікувальною глиною — те, що вам потрібно.

«Повітря» — творчість у всьому

Більшість із вас, мабуть, помічали, що замкнений простір вас лякає, що в задушливому приміщенні відчуваєте фізичний дискомфорт, який може перейти в неспокій і нав’язливу тривогу. Але у вас ніби виростають крила від споглядання бездонного неба, а насолоду, яку ви отримуєте від польоту, ні на що не проміняєте. Тоді повітря — ваша стихія. Його не можна побачити або торкнутися, але воно наповнене динамікою, експресією, силою. Ви постійно в русі, життя без нових вражень вас пригнічує.
Бездіяльність та рутина відлякують настільки, що ви постійно перебуваєте в креативному польоті, в пошуках нестандартного розв’язання проблем. Творчість у всьому — це ваша сутність. Генеральне прибирання, вибір овочів у магазині, турботи по господарству в очікуванні гостей… До будь-яких, навіть нудних, обов’язків ви ставитеся, як справжній художник. Більшість астрологів вважає, що представники цієї стихії несуть на собі «тавро» геніальності.
Активним невгамовним натурам найбільше підходить такий вид розслаблення, як йога. Завдяки тому, що дихання контролюється під час виконання динамічних, але легких вправ, тіло правильно насичується киснем, до вас повертаються сила, воля, міць, жага життя. Практично під час жодного іншого тренування тіло, розум і душа не взаємодіють так гармонійно. На вашому стрімкому віражі «ковток спокою» — найліпше підживлення для тіла та розуму.

Тарас ПОДОРОЖНІЙ