Які ж фантазії долають сильну половину людства

0
16

Може, це комусь і здасться дивним, але чоловік теж людина. Не всі, звичайно, і не завжди, але переважно все ж таки  «люди». А людині властиво бути слабким, бажати, мріяти й мріяти. Про процеси в мозку чоловіків відомо ще менше, ніж про аналогічні жіночі процеси. Народна поголоска говорить, що чоловік хоче все, що не може від нього втекти. А мріє про усе, що таки втекло…
А, якщо серйозно, які ж сексуальні фантазії долають сильну половину людства?

Секс утрьох: він, вона й вона
Кажуть, такі фантазії властиві сильним, активним, впевненим у собі чоловікам. Вони можуть упоратися із двома жінками й для них дві коханки одночасно – приємний спосіб задоволення себе, улюбленого. Якщо він так тільки фантазує – це великий плюс. Адже міг би й піти та знайти собі подружок… Не робить, значить, щось його стримує. Кілька порад: такі чоловіки зазвичай надзвичайно ревниві. Підтримати пристрасть можна примітивними способами, відомими кожній жінці: дзвінки, букетики, загадкові посмішки… Дуже непогано було б записатися до косметолога й у тренажерний зал. Допомагає раз у сезон змінювати зачіску.
Секс утрьох: він, вона й він
Ще одна чоловіча фантазія. Є думка, що все це від непевності, скованості чоловіка, сам, начебто, не впорається, помічник потрібний… Хоча професійна думка інша: чоловік прагне «приземлити» жінку, перевести її з «ікони» в «блудницю». Що це означає? Він занадто ніжно ставиться до партнерки, бачить у ній істоту неземну, чисту й прекрасну. Він не може займатися з нею «брудним» сексом, він більше схильний підносити до неї молитви… Боротися із цим просто: напоїти й спокусити. Дуже зараджує.
Підглядання
От за чим (або ким), окрема тема, але близько 70% чоловіків були б не здатними підглянути за чимось цікавеньким. В ізольованій квартирі можна винайти масу дуже цікавих способів доставити подібну радість коханому. Сильно розганятись ні до чого, але можна дверцята не прикривати, засувки не засувати, та й взагалі, якщо постаратися…
Примус
Приблизно 15% чоловіків уявляють у своїх фантазіях, як вони жорстоко приборкують жінку, заподіюючи їй біль і принижуючи її. У той же час близько 37% опитаних  не проти відчути сильну руку пані. Вам, дівчата, і карти в руки. Вірніше, батіг…
Das іst fantastіsch
80% чоловіків хочуть зіграти у власному порнофільмі. Такий відсоток вказує, насамперед, на вкорінений у нашому суспільстві ексгібіціонізм. Ну, і ще на те, що можна запросто брати камеру й влаштовувати сеанс юного кіномеханіка.
Лесбійські теми
Все ясно: багато голих дівиць, які просто знемагають без такого бійця… А поки його нема, вони й допомагають одна одній всіма доступними способами.
Оргія
Про дружню вечірку із двома десятками голих учасників й учасниць фантазує приблизно половина чоловіків. Зважуються на таке близько двох відсотків, так ще й у віці до 25 років. Так що, чим би дитя не тішилося…
Секс із чоловіком
Вважається, що приблизно 10% чоловіків потай мріють про одностатевий секс. І все це зовсім не означає, що чоловік – гей. Можливо, він – бісексуал, але це теж нічого не означає, тому що здійснити свої фантазії чоловік, швидше за все, ніколи не зважиться. Занадто сильні гомофобні настрої в суспільстві.
Як визначити, про що конкретно фантазує чоловік? Запитати? Ні, у жодному разі! Особливо не треба при цьому скеровувати світло лампи йому в обличчя, скручувати кисті за спиною дротом… Фантазії – дуже особиста територія. Щоб визначитися, варто трохи поспостерігати: які сцени в порнофільмах його особливо заводять? Як він реагує на пещення, покусування? Зрештою, на що це він там натякає вже п’ятнадцять років? Якщо прозорості не додається, можна зробити зовсім рішучий крок: келих вина, червона білизна із чорними панчохами й, як би ненароком, маленьке, але дуже мальовниче оповіданнячко про яку-небудь свою викохану фантазію. Голову даю на відсіч, що до ранку ви будете знати як мінімум десяток таємних думок коханого!