Алкогольні напої викликають втому

0
90

Масштабне дослідження американських учених виявило, що вживання в їжу деяких продуктів викликає відчуття втоми і безсилля, а також негативно впливає на працездатність людини і провокує сонливість.
До списку потрапили найбільш популярні продукти, які найчастіше купують у супермаркетах. У першу чергу в ньому опинилися алкогольні напої. Вони викликають сонливість, але не дають організму як слід відпочити. На другому місці — солодощі. Вони підвищують рівень глюкози в крові та викликають утому. На третьому місці — м’ясо індички. Вчені з’ясували, що білки, які містяться в ньому, зменшують працездатність.
До швидкої втоми призводять і борошняні вироби. Їх вживання викликає стрибок швидкозасвоюваної глюкози в крові, що спочатку дає прилив енергії, після чого настає такий же швидкий енергетичний відтік. Шкідлива й смажена їжа, на перетравлення якої витрачається багато енергії.

А волоські горіхи, гіркий шоколад, мигдаль, білокачанна капуста і жирна риба дуже корисні для організму і стимулюють роботу мозку. У перелік продуктів, які підвищують працездатність організму, також входять шпинат, чорниця, лимон і журавлина.